Blue Jacka - rowerowe osiągi 2015... i lata kolejne

Tutaj się witamy i swoje dzienniki uzupełniamy:)

Re: Blue Jacka - rowerowe osiągi 2015... i lata kolejne

Postprzez Blue Jack » 26 gru 2018, o 21:20

---
Grudzień 2018
---


1. - 1 grudnia - 70 km na trasie: -
- Opole, Lędziny, Suchy Bór, Chrząstowice, Dębie, Dąbrowice, Daniec, Nowa Schodnia, Ozimek, Antoniów, Jedlice, Szczedrzyk, turawskie Jezioro Średnie, Niwki, Dębska Kuźnia, Chrząstowice, Suchy Bór, Lędziny, Opole - Kolonia Gosławicka - Gosławice - Malinka.
2. - 2 grudnia - 60 km na trasie: -
- Opole - Gosławice - Krzanowice - Czarnowąsy - Borki - Elektrownia "Opole" - Brzezie, Dobrzeń Wielki, Kup, Brynica, Łubniany, lasem, Osowiec, Trzęsina, turawskie Jezioro Srebrne, Marszałki, Turawa, Kotórz Wielki, turawskie Jezioro Średnie, Niwki, lasem, Zbicko, Opole - Kolonia Gosławicka - Malinka.
3. - 4, 11, 13, 19, 21 grudnia - razem - 60 km - w bieżących przejazdach na trasach: -
- do sklepu na zakupy, do apteki, lekarza, gazowni, banku, załatwianie spraw urzędowych "na mieście" itp. w tym i "przejazdy inspekcyjne" po Opolu.

4. - 5 grudnia - 60 km na trasie: -
- Opole - Centrum - Wyspa Pasieka - Wyspa Bolko - Wójtowa Wieś - Chmielowice, Dziekaństwo, Domecko, Nowa Kuźnia, Prószków, Ochodze, Komprachcice, Lotnisko Aeroklubu Opolskiego w PNW, Polska Nowa Wieś, Wawelno, Sokolniki, Dąbrowa, Chróścina, Mechnice, Opole - Półwieś - Zaodrze - Rondo - Oleska - ZWM - Malinka.
5. - 6 grudnia - 60 km na trasie: -
- Opole - Kolonia Gosławicka - Grudzice - Malina - Niedźwiednik, Falmirowice, Dąbrowice, Daniec, Dębska Kuźnia, Niwki, Turawskie Jezioro Średnie, Niwki, Dębska Kuźnia, Chrząstowice, Suchy Bór, Lędziny, Opole.
6. - 7 grudnia - 60 km na trasie: -
- Opole - Zaodrze - Półwieś - Chmielowice - Żerkowice, Mechnice, Chróścina, Dąbrowa, leśny czarny szlak rowerowy, Nowa Jamka, Ciepielowice, Skarbiszów, Narok, Odra jaz "Chróścice", Chróścice, Dobrzeń Wielki, Dobrzeń Mały, Opole - Borki - Czarnowąsy - Wróblin - Zakrzów - Rondo - Oleska - ZWM - Malinka.
7. - 12 grudnia - 60 km na trasie: -
- Opole, Lędziny, Chrząstowice, Dębska Kuźnia, Daniec, Nowa Schodnia, Ozimek, Antoniów, Jedlice, Szczedrzyk, Turawskie Jezioro Średnie, Niwki, Dębska Kuźnia, Chrząstowice, Suchy Bór, Lędziny, Opole.
8. - 14 grudnia - 60 km na trasie: -
- Opole, Lędziny, Suchy Bór, Chrząstowice, Dębie, Falmirowice, Dąbrowice, Daniec, Dębska Kuźnia, Niwki, Turawskie Jezioro Średnie, Niwki, Dębska Kuźnia, Chrząstowice, Suchy Bór, Lędziny, Opole.
9. - 16 grudnia - 50 km na trasie: -
- Opole - Nowa Wieś Królewska - Wyspa Bolko - Wójtowa Wieś - Chmielowice, Dziekaństwo, Domecko, Komprachcice, Lotnisko Aeroklubu Opolskiego w PNW, Polska Nowa Wieś, Wawelno, Sokolniki, Dąbrowa, Chróścina, Opole - Wrzoski - Bierkowice - Półwieś - Zaodrze - Rondo - Oleska - ZWM - Gosławice - Malinka.
10. - 17 grudnia - 60 km na trasie: -
- Opole - Gosławice, Kępa, Luboszyce, Kolanowice, Łubniany, Brynica, Kup, Dobrzeń Wielki, Opole - Brzezie, Dobrzeń Mały, Opole - Borki - Czarnowąsy - Wróblin - Zakrzów - Rondo - Oleska - ZWM - Gosławice - Kolonia Gosławicka - Malinka.
11. - 20 grudnia - 70 km na trasie: -
- Opole - Kolonia Gosławicka - Grudzice - Malina - Niedźwiednik, Falmirowice, Walidrogi, Tarnów Opolski, Nakło, Grabów, Raszowa, Daniec, Dębska Kuźnia, Niwki, Turawskie Jezioro Średnie, Niwki, Dębska Kuźnia, Dębie, Chrząstowice, Suchy Bór, Lędziny, Opole.
12. - 21 grudnia - 40 km na trasie: -
- Opole - Kolonia Gosławicka - Grudzice, Falmirowice, Walidrogi, Dąbrowice, Dębie, Dębska Kuźnia, Niwki, Dębska Kuźnia, Chrząstowice, Lędziny, Opole.
13. - 26 grudnia - 40 km na trasie: -
- Opole, Lędziny, Suchy Bór, Chrząstowice, Dębska Kuźnia, Niwki, lasem, Szczedrzyk, Jezioro Turawskie - OW "Jowisz" - Areszt (niegdyś OW "Korab"), Turawskie Jezioro Małe, Średnie, lasem, Niwki, lasem, Zbicko, Lędziny, Opole.
14. - 28 grudnia - 60 km na trasie: -
- Opole - Kolonia Gosławicka - Grudzice - Malina - "Niedźwiednik", Falmirowice, Walidrogi, Dąbrowice, Daniec, Nowa Schodnia, Schodnia, Pustków, Szczedrzyk, Turawskie Jezioro Średnie, Niwki, Dębska Kuźnia, Chrząstowice, Suchy Bór, Lędziny, Opole.
15. - 29 grudnia - 50 km na trasie: -
- Opole - Nowa Wieś Królewska - Wyspa Bolko - Wójtowa Wieś - Chmielowice, Dziekaństwo, Domecko, Komprachcice, Ochodze, Prószków, Nowa Kuźnia, Pucnik, Domecko, Dziekaństwo, Opole - Chmielowice - Wójtowa Wieś - Wyspa Bolko - Wyspa Pasieka - Rynek Ratusz - Kościuszki - Ozimska - Malinka.
16. - 30 grudnia - 50 km w deszczu na trasie: -
- Opole - Gosławice - Krzanowice - Czarnowąsy - Świerkle - Brzezie - Elektrownia "Opole", Dobrzeń Wielki, Chróścice, Dobrzeń Wielki, Dobrzeń Mały, Opole - Borki - Czarnowąsy - Wróblin - Zakrzów - Rondo - Oleska - ZWM - Gosławice - Malinka.
17. - 31 grudnia - 60 km na trasie: -
- Opole - Kolonia Gosławicka - Grudzice - Malina - "Niedźwiednik", Falmirowice, Walidrogi, Dąbrowice, Daniec, Dębska Kuźnia, Niwki, Turawskie Jezioro Średnie, Niwki, Dębska Kuźnia, Chrząstowice, Suchy Bór, Lędziny, Opole.

---
Grudzień - 970 km
---
Od początku roku - 13.010 km
Więcej grzechów nie pamiętam.
Avatar użytkownika
Blue Jack
Początkujący pisarz
 
Posty: 247
Dołączył(a): 13 lis 2014, o 23:49
Wiek: 66
Lokalizacja: Opole
Bike: BiRiA Pro Sport 2
Przejechałem (km): 11490

Re: Blue Jacka - rowerowe osiągi 2015... i lata kolejne

Postprzez Blue Jack » 31 gru 2018, o 23:03

13.010 km - i takim przejechanym rowerem dystansem zakończyłem sezon rowerowy 2018.
A jak będzie w roku kolejnym?
Zobaczymy. ;-)

---
Za moment, za chwilę rok 2018 się kończy, więc życzę Wam Wszystkim wszystkiego najlepszego w kolejnym NOWYM 2019 ROKU. A ponieważ jest to forum ROWEROWE, to przede wszystkim radości z jazdy na tym co daje nam tyle szczęścia i byście zawsze mieli czas i zdrowie by móc cieszyć się do woli jazdą na waszych jednośladach. ;)
Więcej grzechów nie pamiętam.
Avatar użytkownika
Blue Jack
Początkujący pisarz
 
Posty: 247
Dołączył(a): 13 lis 2014, o 23:49
Wiek: 66
Lokalizacja: Opole
Bike: BiRiA Pro Sport 2
Przejechałem (km): 11490

Re: Blue Jacka - rowerowe osiągi 2015... i lata kolejne

Postprzez Blue Jack » 29 sty 2019, o 15:34

---
Styczeń 2019
---


1. - 3, 4, 9, 18, 29 stycznia - w sumie - 60 km - w bieżących przejazdach na trasach w granicach miasta Opola: -
- do sklepu na zakupy, do apteki, lekarza, gazowni, banku, załatwianie spraw urzędowych "na mieście" itp. w tym też i "miejskie przejazdy inspekcyjne".
;-)
2. - 6 stycznia - 60 km na trasie: -
- Opole, Lędziny, Suchy Bór, Chrząstowice, Dębie, Dąbrowice, Daniec, Dębska Kuźnia, Niwki, Turawskie Jezioro Średnie, Niwki, Dębska Kuźnia, Dębie, Chrząstowice, Suchy Bór, Lędziny, Opole.
3. - 13 stycznia - 60 km na trasie: -
- Opole - Kolonia Gosławicka - Grudzice - Malina - "Niedźwiednik", Falmirowice, Walidrogi, Dąbrowice, Daniec, Dębska Kuźnia, Niwki, Turawskie Jezioro Średnie, Niwki, Dębska Kuźnia, Dębie, Chrząstowice, Suchy Bór, Lędziny, Opole.
4. - 17 stycznia - 70 km na trasie: -
- Opole - Nowa Wieś Królewska - Groszowice - Metalchem - Grotowice, Przywory, Miedziana, Kosorowice, Tarnów Opolski, Raszowa, Daniec, Dębska Kuźnia, Niwki, Turawskie Jezioro Średnie, Niwki, Dębska Kuźnia, Chrząstowice, Suchy Bór, Lędziny, Opole.
5. - 19 stycznia - 50 km na trasie: -
- Opole - Gosławice, Kępa, Luboszyce, Biadacz, Opole - Czarnowąsy - Świerkle - Elektrownia Opole - Brzezie, Dobrzeń Wielki, Chróścice, Dobrzeń Wielki, Dobrzeń Mały, Opole - Borki - Czarnowąsy - Krzanowice - Gosławice - Malinka.

---
Styczeń - 300 km
Więcej grzechów nie pamiętam.
Avatar użytkownika
Blue Jack
Początkujący pisarz
 
Posty: 247
Dołączył(a): 13 lis 2014, o 23:49
Wiek: 66
Lokalizacja: Opole
Bike: BiRiA Pro Sport 2
Przejechałem (km): 11490

Re: Blue Jacka - rowerowe osiągi 2015... i lata kolejne

Postprzez Blue Jack » 20 lut 2019, o 17:20

---
Luty 2019
---


1. - 9 luty - 50 km na trasie: -
- Opole, Lędziny, Suchy Bór, Chrząstowice, Dębska Kuźnia, Niwki, Turawskie Jezioro Średnie, Kotórz Wielki, Turawa, Marszałki, Turawskie Jezioro Srebrne, Trzęsina, Osowiec, Węgry, Kolanowice, Luboszyce, Kępa, Opole - Gosławice - Malinka.
2. - 15 luty - 90 km na trasie: -
- Opole, Lędziny, Suchy Bór, Chrząstowice, Dębska Kuźnia, Daniec, Nowa Schodnia, Krzyżowa Dolina, Krasiejów - JuraPark, Ozimek, Antoniów, Dylaki, Kadłub Turawski, Rzędów, Jezioro Turawskie - Promenada - Harcerska - Rybaczówka, Turawa, Kotórz Wielki, Turawskie Jezioro Średnie, Niwki, Dębska Kuźnia, Chrząstowice, Suchy Bór, Lędziny, Opole.
3. - 16 luty - 70 km na trasie: -
- Opole - Nowa Wieś Królewska - Wyspa Bolko - Wójtowa Wieś - Chmielowice, Osiny, Komprachcice, Polska Nowa Wieś, Lotnisko Aeroklubu Opolskiego w PNW, Szydłów, Skarbiszowice, Tułowice, Tułowice Małe, Lipno, Niemodlin, Sosnówka, Prądy, Wawelno, Chróścina, Mechnice, Opole - Półwieś - Szczepanowice - Wyspa Bolko - Struga - Armii Krajowej - Plebiscytowa - ZWM - Malinka.
4. - 17 luty - 60 km na trasie: -
- Opole - Gosławice - Krzanowice - Czarnowąsy - Elektrownia "Opole" - Borki - Elektrownia "Opole" - Brzezie, Dobrzeń Wielki, Chróścice, Jaz na Odrze "Chróścice", Narok, Skarbiszów, Ciepielowice, Dąbrowa, Karczów, Opole - Wrzoski - Bierkowice - Makro - Zakrzów - Cementownia "Odra" - PKP Opole Wschodnie - ZWM - Malinka.
5. - 19 luty - 60 km na trasie: -
- Opole, Lędziny, Suchy Bór, Chrząstowice, Dębie, Dąbrowice, Daniec, Dębska Kuźnia, Niwki, Turawskie Jezioro Średnie, Niwki, Dębska Kuźnia, Chrząstowice, Suchy Bór, Lędziny, Opole.
6. - 20 luty - 70 km na trasie: -
- Opole - Kolonia Gosławicka - Grudzice - Malina - Groszowice - Metalchem - Grotowice, Przywory, Kąty Opolskie, Chorula, Cementownia "Górażdże", Górażdże, Gogolin, Kamionek, Kamień Śląski - Golf Park Karolinka - Lotnisko - Silesia Ring, Otmice, Izbicko, Utrata, Daniec, Dąbrowice, Dębie, Chrząstowice, Suchy Bór, Lędziny, Opole.
7. - 21 luty - 50 km na trasie: -
- Opole - Kolonia Gosławicka - Grudzice - Malina - Niedźwiednik, Falmirowice, Walidrogi, Raszowa, Daniec, Dębska Kuźnia, Niwki, Turawskie Jezioro Średnie, Niwki, Dębska Kuźnia, Chrząstowice, Suchy Bór, Lędziny, Opole.
8. - 24 luty - 70 km na trasie: -
- Opole - Gosławice - Krzanowice - Czarnowąsy - Elektrownia Opole - Borki - Brzezie, Dobrzeń Wielki, Chróścice, Stare Siołkowice, Popielów, Popielowska Kolonia, Mikolin Pomnik, Mikolin, Golczowice, Narok, Niewodniki, Żelazna, Opole - Sławice - Makro - Zakrzów - Chabry - ZWM - Malinka.
9. - 27 luty - 20 km w bieżących przejazdach na trasach w granicach miasta Opola: -
- do sklepu na zakupy, do apteki, lekarza, gazowni, banku, załatwianie spraw urzędowych "na mieście" itp. w tym też i "przejazdy inspekcyjne" w granicach miasta
.
10. - 28 luty - 60 km na trasie: -
- Opole, Lędziny, Suchy Bór, Chrząstowice, Dębie, Dąbrowice, Daniec, Nowa Schodnia, Ozimek, Schodnia, Pustków, Szczedrzyk, Turawskie Jezioro Średnie, Niwki, Dębska Kuźnia, Chrząstowice, Suchy Bór, Lędziny, Opole.

---
Luty - 600 km
---
Od początku roku - 900 km
Więcej grzechów nie pamiętam.
Avatar użytkownika
Blue Jack
Początkujący pisarz
 
Posty: 247
Dołączył(a): 13 lis 2014, o 23:49
Wiek: 66
Lokalizacja: Opole
Bike: BiRiA Pro Sport 2
Przejechałem (km): 11490

Re: Blue Jacka - rowerowe osiągi 2015... i lata kolejne

Postprzez Blue Jack » 24 mar 2019, o 01:54

---
Marzec 2019
---


1. - 2 marca - 10 km w bieżących przejazdach na trasach w granicach Opola: -
- do sklepu na zakupy, do apteki, lekarza, gazowni, banku, załatwianie spraw urzędowych "na mieście" itp. w tym też i "przejazdy inspekcyjne" w granicach administracyjnych miasta
.
2. - 4 marca - 60 km na trasie: -
- Opole, Lędziny, Suchy Bór, Chrząstowice, Dębie, Dąbrowice, Daniec, Nowa Schodnia, Ozimek, Antoniów, Jedlice, Szczedrzyk, Turawskie Jezioro Średnie, Niwki, Dębska Kuźnia, Chrząstowice, Suchy Bór, Lędziny, Opole.
3. - 6 marca - 90 km na trasie: -
- Opole - Kolonia Gosławicka - Grudzice, Falmirowice, Walidrogi, Nakło, Izbicko, Otmice, Siedlec, Sprzęcice, Ligota Dolna, Ligota Górna, Wysoka, Kadłubiec, Poręba, Leśnica, Góra Świętej Anny, Wysoka, Ligota Górna, Ligota Dolna, Sprzęcice, Siedlec, Otmice, Izbicko, Utrata, Daniec, Dąbrowice, Dębie, Dębska Kuźnia, Chrząstowice, Lędziny, Opole.
4. - 10 marca - 60 km na trasie: -
- Opole, Lędziny, Suchy Bór, Chrząstowice, Dębska Kuźnia, Daniec, Dąbrowice, Dębie, Dębska Kuźnia, Niwki, Turawskie Jezioro Średnie, Niwki, Dębska Kuźnia, Chrząstowice, Suchy Bór, Lędziny, Opole.
5. - 12 marca - 60 km na trasie: -
- Opole, Lędziny, Suchy Bór, Chrząstowice, Dębie, Dąbrowice, Daniec, Nowa Schodnia, Schodnia, Pustków, Szczedrzyk, Jezioro Turawskie - OW Wodnik - OW Jowisz - Turawskie Jezioro Małe, Średnie, Niwki, Dębska Kuźnia, Chrząstowice, Lędziny, Opole.
6. - 14 marca - 50 km na trasie: -
- Opole - Nowa Wieś Królewska - Wyspa Bolko - Wójtowa Wieś - Winów, Górki, Chrząszczyce, Złotniki, Prószków, Ochodze, Komprachcice, Lotnisko Aeroklubu Opolskiego w PNW, Polska Nowa Wieś, Komprachcice, Domecko, Dziekaństwo, Opole - Chmielowice - Wójtowa Wieś - Szczepanowice - Zaodrze - Rondo - Oleska - ZWM - Malinka.
7. - 15 marca - 60 km na trasie: -
- Opole, Lędziny, Suchy Bór, Chrząstowice, Dębska Kuźnia, Dębie, Dąbrowice, Daniec, Dębska Kuźnia, Niwki, Turawskie Jezioro Średnie, Niwki, Dębska Kuźnia, Chrząstowice, Suchy Bór, Lędziny, Opole.
8. - 17 marca - 80 km na trasie: -
- Opole - Zakrzów - Półwieś - Sławice, Żelazna, Niewodniki, Narok, Jaz na Odrze "Chróścice", Chróścice, Dobrzeń Wielki, Opole - Brzezie - Elektrownia "Opole" - Świerkle, Brynica - Surowina, Brynica, Łubniany, lasem, Osowiec, Trzęsina, Turawskie Jezioro Srebrne, Turawa, Kotórz Wielki, Turawskie Jezioro Średnie, Niwki, Dębska Kuźnia, Chrząstowice, Lędziny, Opole.
9. - 19 marca - 60 km na trasie: -
- Opole, Lędziny, Suchy Bór, Chrząstowice, Dębie, Dąbrowice, Daniec, Dębska Kuźnia, Niwki, Turawskie Jezioro Średnie, Niwki, Dębska Kuźnia, Chrząstowice, Suchy Bór, Lędziny, Opole.
10. - 20 marca - 70 km na trasie: -
- Opole - Gosławice - Krzanowice - Czarnowąsy - Świerkle, Brynica - Surowina, Brynica, Grabczok, Murów, Zagwiździe, Stare Budkowice - Morcinek, Stare Budkowice, Kały, Jełowa, Dąbrówka Łubniańska, Łubniany, Masów, Biadacz, Luboszyce, Kępa, Opole - Gosławice - Kolonia Gosławicka - Malinka.
11. - 23 marca - 90 km na trasie: -
- Opole - Nowa Wieś Królewska - Wyspa Bolko - Wójtowa Wieś - Chmielowice, Dziekaństwo, Domecko, Komprachcice, Szydłów, Bory Niemodlińskie - leśna droga nr 21, Krapkowice, Gogolin, Kamionek, Kamień Śląski, Kosorowice, leśny niebieski szlak rowerowy, Opole - Malina - Grudzice - Kolonia Gosławicka - Malinka.
12. - 24 marca - 70 km na trasie: -
- Opole, Lędziny, Suchy Bór, Chrząstowice, Dębie, Dąbrowice, Daniec, Krzyżowa Dolina, Krasiejów - JuraPark, Kadłub, Grodzisko, Borycz, Krośnica, Daniec, Dębska Kuźnia, Chrząstowice, Suchy Bór, Lędziny, Opole. (bocian w Boryczy)
13. - 25 marca - 50 km na trasie: -
- Opole, Lędziny, Suchy Bór, Chrząstowice, Dębska Kuźnia, Daniec, Dąbrowice, Dębie, Dębska Kuźnia, Niwki, Turawskie Jezioro Średnie, Niwki, lasem, Zbicko, Opole. (wicher, deszcz, gradobicie)
14. - 27 marca - 80 km na trasie: -
- Opole - Nowa Wieś Królewska - Wyspa Bolko - Wójtowa Wieś - Winów, Górki, Chrząszczyce, Złotniki, Prószków, Zimnice Wielkie, Dąbrówka Górna, Rogów Opolski, Gwoździce, Krapkowice, Gogolin, Kamionek, Kamień Śląski - Sanktuarium - GolfPark Karolinka - Lotnisko, Otmice, Izbicko, Utrata, Daniec, Dąbrowice, Dębie, Chrząstowice, Lędziny, Opole.
15. - 29 marca - 60 km na trasie: -
- Opole, Lędziny, Suchy Bór, Chrząstowice, Dębie, Dąbrowice, Daniec, Nowa Schodnia, Ozimek, Schodnia, Pustków, Szczedrzyk, Turawskie Jezioro Średnie, Niwki, Dębska Kuźnia, Chrząstowice, Suchy Bór, Lędziny, Opole.
16. - 30 marca - 100 km na trasie: -
- Opole - Nowa Wieś królewska - Wyspa Bolko - Wójtowa Wieś - Chmielowice, Dziekaństwo, Domecko, Pucnik, Nowa Kuźnia, Bory Niemodlińskie - droga leśna nr 21 Ochodze Rzymkowice z odbiciem na Chrzelice, Chrzelice, Dziedzice, Racławiczki, Ścigów, Strzeleczki, Bory Niemodlińskie - droga leśna nr 30 Strzeleczki Przysiecz - droga leśna nr 21 z odbiciem na Ochodze - leśna droga "Opolska", Ochodze, Komprachcice, Osiny, Opole - Chmielowice - Półwieś - Bierkowice - Partyzancka - Zakrzów - Rondo - Oleska - ZWM - Malinka.
17. - 31 marca - 50 km na trasie: -
- Opole - Gosławice - Krzanowice - Czarnowąsy - Elektrownia Opole - Borki - Brzezie - Świerkle, Surowina - Brynica, Łubniany, lasem, Osowiec, Węgry, Kolanowice, Luboszyce, Żwirek - Zawada, lasem, Opole.

---
Marzec - 1100 km
---
Od początku roku - 2000 km


---
5 marca -
przełożenie opon - przód na tył, tył na przód - po przejechanym dystansie ~6.500 km. (w bieżącym roku ~1.000 km)
Przegląd ogólnego stanu roweru, regulacja przerzutek, lekkie przeszlifowanie klocków hamulcowych, regulacja hamulców, ocena stanu łańcucha i kasety, czyszczenie.
Więcej grzechów nie pamiętam.
Avatar użytkownika
Blue Jack
Początkujący pisarz
 
Posty: 247
Dołączył(a): 13 lis 2014, o 23:49
Wiek: 66
Lokalizacja: Opole
Bike: BiRiA Pro Sport 2
Przejechałem (km): 11490

Re: Blue Jacka - rowerowe osiągi 2015... i lata kolejne

Postprzez Blue Jack » 25 kwi 2019, o 23:40

---
Kwiecień 2019
---


1. - 2, 3, 11, 12, 16, 25 kwietnia - razem - 60 km w bieżących przejazdach na trasach w granicach Opola: -
- do sklepu na zakupy, do apteki, lekarza, gazowni, banku, załatwianie spraw urzędowych "na mieście" itp. w tym też i "przejazdy inspekcyjne" w granicach administracyjnych miasta
.
2. - 4 kwietnia - 40 km na trasie: -
- Opole, Lędziny, Suchy Bór, Chrząstowice, Dębska Kuźnia, Niwki, Turawskie Jezioro Średnie, Niwki, lasem, Zbicko, Opole. (Bardzo mocne porywy południowego wiatru.)
3. - 5 kwietnia - 80 km na trasie: -
- Opole - Nowa Wieś Królewska - Wyspa Bolko - Wójtowa Wieś - Chmielowice, Dziekaństwo, Domecko, Komprachcice, Szydłów, Skarbiszowice, Tułowice, Tułowice Małe, Lipno, Niemodlin, Michałówek, Grodziec, lasem, Siedliska, Wawelno, Polska Nowa Wieś, Komprachcice, Osiny, Opole - Chmielowice - Półwieś - Zaodrze - Rondo - Chabrów - ZWM - Gosławice - Malinka.
4. - 6 kwietnia - 80 km na trasie: -
- Opole - Kolonia Gosławicka, lasem, Suchy Bór, Chrząstowice, Dębska Kuźnia, Niwki, lasem, Szczedrzyk, wałem jeziora Turawskiego, lasem, Dylaki, Biestrzynnik, Dylaki - Dwór Zawiszy, lasem, Jezioro Turawskie - OW Strażak - OW Syrenka - Promenada - Rybaczówka, Turawa, Marszałki, Turawskie Jezioro Srebrne, Trzęsina, Osowiec, Węgry, Kolanowice, polami, rzeka Mała Panew jaz Kolanowice, Biadacz, Luboszyce, Żwirek - Zawada, Kępa, Opole - Gosławice - Malinka.
5. - 8 kwietnia - 60 km na trasie: -
- Opole, Lędziny, Suchy Bór, Chrząstowice, Dębie, Dąbrowice, Daniec, Nowa Schodnia, Ozimek, Antoniów, Jedlice, Szczedrzyk, Turawskie Jezioro Średnie, Niwki, Dębska Kuźnia, Chrząstowice, Lędziny, Opole.
6. - 9 kwietnia - 70 km na trasie: -
- Opole - Nowa Wieś Królewska - Wyspa Bolko - Wójtowa Wieś - Chmielowice, Dziekaństwo, Osiny, Komprachcice, lotnisko Aeroklubu Opolskiego w PNW (ćwiczenia wojskowe w skokach spadochronowych), Polska Nowa Wieś, Wawelno, Sokolniki, Dąbrowa, Karczów, czerwony szlak rowerowy, Narok, niebieski szlak rowerowy, rzeka Odra jaz Chróścice, Chróścice, Dobrzeń Wielki, Opole - Brzezie - Borki - Czarnowąsy - Wróblin - Zakrzów - Rondo - Oleska - ZWM - Gosławice - Malinka.
7. - 11 kwietnia - 60 km na trasie: -
- Opole, Lędziny, Suchy Bór, Chrząstowice, Dębie, Dąbrowice, Daniec, Nowa Schodnia, Ozimek, Antoniów, Jedlice, Szczedrzyk, Turawskie Jezioro Średnie, Niwki, Dębska Kuźnia, Chrząstowice, Suchy Bór, Lędziny, Opole.
8. - 14 kwietnia - 80 km na trasie: -
- Opole, Lędziny, Suchy Bór, Chrząstowice, Dębska Kuźnia, Niwki, Kotórz Wielki, Turawa, Marszałki, Jezioro Turawskie - Promenada, Rzędów, Kadłub Turawski, Dylaki, Antoniów, Ozimek, Nowa Schodnia, Schodnia, Pustków, Szczedrzyk, Turawskie Jezioro Średnie, Niwki, Dębska Kuźnia, Chrząstowice, Suchy Bór, Lędziny, Opole.
9. - 15 kwietnia - 90 km na trasie: -
- Opole - Kolonia Gosławicka - Grudzice - Malina - Groszowice - Metalchem - Grotowice, Przywory, Kąty Opolskie, Chorula - Cementownia "Górażdże", Górażdże, Gogolin, Dąbrówka, Ligota Dolna, (rozkwiecona aleja czereśniowa), Ligota Górna, Wysoka, Góra Świętej Anny, Wysoka, Ligota Górna, Ligota Dolna, Sprzęcice, Siedlec, Otmice, Izbicko, Utrata, Daniec, Dębska Kuźnia, Dębie, Chrząstowice, Suchy Bór, Lędziny, Opole.
10 . - 17 kwietnia - 60 km na trasie: -
- Opole, Lędziny, Suchy Bór, Chrząstowice, Suchy Bór, Lędziny, Opole.
- Opole, Zbicko, lasem, Niwki, Turawskie Jezioro Średnie, Jezioro Turawskie, wałem, Elektrownia Turawa, Turawa, Marszałki, lasem, Turawskie Jezioro Srebrne, Trzęsina, Osowiec, Węgry, Kolanowice, Luboszyce, Żwirek - Zawada, lasem, Opole.
11. - 18 kwietnia - 80 km na trasie: -
- Opole - Nowa Wieś Królewska - Wyspa Bolko - Wójtowa Wieś - Chmielowice, Dziekaństwo, Domecko, Komprachcice, Lotnisko Aeroklubu Opolskiego w PNW, Polska Nowa Wieś, Wawelno, Sokolniki, Dąbrowa, lasem, Lipowa, Nowa Jamka, Ciepielowice, Skarbiszów, Narok, Rzeka Odra jaz "Chróścice", Chróścice, Dobrzeń Wielki, Opole - Brzezie, Dobrzeń Mały, Opole - Borki - Czarnowąsy - Wróblin - Zakrzów - Chabry - ZWM - Malinka.
12. - 19 kwietnia - 100 km na trasie: -
- Opole, lasem, Zawada - OW "Żwirek", Luboszyce, Biadacz, lasem, Opole - Świerkle, Surowina - Brynica, Kup, lasem, Grabczok, Murów, leśny czerwony szlak rowerowy, Okoły - Czarna Woda, leśny czerwony szlak rowerowy, Pokój, Winna Góra, Krzywa Góra, Okoły, Murów, Grabczok, Brynica, Łubniany, Masów, Biadacz, Luboszyce, Kępa, Opole - Gosławice - Malinka - ZWM - Malinka.
13. - 20 kwietnia - 40 km na trasie: -
- Opole - Kolonia Gosławicka, lasem, Suchy Bór, Chrząstowice, żółty leśny szlak rowerowy, Niwki, Turawskie Jezioro Średnie, lasem, wodociągi - Zawada, lasem, Opole.
14. - 22 kwietnia - 60 km na trasie: -
- Opole, lasem, Zawada - wodociągi, lasem, Jezioro Turawskie, Turawskie Jezioro Średnie - Małe - Duże, Szczedrzyk, wałem Jeziora turawskiego, Jedlice, lasem, Dylaki, lasem, Jezioro Turawskie - OW Strażak - OW Syrenka - Promenada - Harcerska - wałem - Rybaczówka - wałem - elektrownia Turawa, Turawa, Kotórz Wielki, lasem, wodociągi - Zawada, lasem, Opole.
15. - 25 kwietnia - 60 km na trasie: -
- Opole, Lędziny, Suchy Bór, Chrząstowice, Dębie, Dąbrowice, Daniec, Nowa Schodnia, Ozimek, Antoniów, Jedlice, Szczedrzyk, Turawskie Jezioro Średnie, Niwki, Dębska Kuźnia, Chrząstowice, Suchy Bór, Lędziny Opole.
16. - 26 kwietnia - 35 km na trasie: -
- Opole, Zbicko, lasem, Niwki, lasem, Turawskie jezioro Średnie - Małe - Duże - OW Jowisz - OW Wodnik, Szczedrzyk, lasem, Dębska Kuźnia, Chrząstowice, Lędziny, Opole.
17. - 28 kwietnia - 55 km na trasie: -
- Opole - Kolonia Gosławicka - Grudzice - Malina - Niedźwiednik, Falmirowice, Walidrogi, Dąbrowice, Daniec, Dębska Kuźnia, Niwki, Turawskie Jezioro Średnie, lasem, wodociągi - Zawada, lasem, Opole. (cały przejazd w drobnym deszczyku. Na odcinku Dąbrowice, Daniec, Dębska Kuźnia odbywał się jakiś wyścig kolarski)

---
Kwiecień - 1110 km
---
Od początku roku - 3110 km
Więcej grzechów nie pamiętam.
Avatar użytkownika
Blue Jack
Początkujący pisarz
 
Posty: 247
Dołączył(a): 13 lis 2014, o 23:49
Wiek: 66
Lokalizacja: Opole
Bike: BiRiA Pro Sport 2
Przejechałem (km): 11490

Re: Blue Jacka - rowerowe osiągi 2015... i lata kolejne

Postprzez Blue Jack » 25 maja 2019, o 00:21

---
Maj 2019
---


1. - 2, 6, 13, 22, 29 maja - razem - 80 km w bieżących przejazdach na trasach w granicach Opola: -
- do sklepu na zakupy, do apteki, lekarza, gazowni, banku, załatwianie spraw urzędowych "na mieście" itp. w tym też i "przejazdy inspekcyjne" w granicach administracyjnych miasta
.
2. - 7 maja - 60 km na trasie: -
- Opole - Wyspa Pasieka - Wyspa Bolko - Wójtowa Wieś - Chmielowice, Dziekaństwo, Domecko, Nowa Kuźnia, Prószków, Ochodze, Komprachcice, Lotnisko Aeroklubu Opolskiego w PNW, Polska Nowa Wieś, Wawelno, Sokolniki, Dąbrowa, Chróścina, Mechnice, Opole - Półwieś - Zaodrze - Rondo - Oleska - ZWM - Malinka.
3. - 8 maja - 70 km na trasie: -
- Opole, Lędziny, Suchy Bór, żółty leśny szlak rowerowy, Kamionka - Falmirowice, Walidrogi, Dąbrowice, Daniec, Nowa Schodnia, Ozimek, Antoniów, Jedlice, Szczedrzyk, Jezioro Turawskie - OW Jowisz, Turawskie Jezioro Średnie, Niwki, Dębska Kuźnia, Chrząstowice, Suchy Bór, Lędziny, Opole.
4. - 14 maja - 70 km na trasie: -
- Opole, Lędziny, Suchy Bór, Chrząstowice, Dębie, Dąbrowice, Daniec, Nowa Schodnia, Ozimek, Antoniów, Jedlice, Szczedrzyk, Jezioro Turawskie - OW Jowisz, Turawskie Jezioro Średnie, Niwki, Dębska Kuźnia, Chrząstowice, Suchy Bór, Lędziny, Opole.
5. - 17 maja - 80 km na trasie: -
- Opole, Lędziny, Suchy Bór, Chrząstowice, Dębie, Dąbrowice, Daniec, Nowa Schodnia, Ozimek, Antoniów, Dylaki, Kadłub Turawski, Rzędów, Jezioro Turawskie - OW Strażak - OW Syrenka - Promenada - Rybaczówka, Marszałki, Turawa, Kotórz Wielki, Jezioro Turawskie, Turawskie Jezioro Średnie, Niwki, Dębska Kuźnia, Chrząstowice, Lędziny, Opole.
6. - 18 maja - 90 km na trasie: -
- Opole - Nowa Wieś Królewska - Wyspa Bolko - Wójtowa Wieś - Chmielowice, Dziekaństwo, Domecko, Nowa Kuźnia, Prószków, Zimnice Wielkie, Dąbrówka Górna, Rogów Opolski, Gwoździce, Krapkowice, Gogolin, Dąbrówka, Sprzęcice, Siedlec, Otmice, Izbicko, Utrata, Daniec, Dąbrowice, Dębie, Dębska Kuźnia, Chrząstowice, Suchy Bór, Lędziny, Opole.
7. - 19 maja - 50 km na trasie: -
- Opole - Kolonia Gosławicka - Grudzice - Malina - Niedźwiednik, Walidrogi, Nakło, Grabów, Raszowa, Daniec, Dębska Kuźnia, Dębie, Chrząstowice, Suchy Bór, Lędziny, Opole.
8. - 20 maja - 40 km na trasie: -
- Opole - Kolonia Gosławicka - Grudzice, lasem, Suchy Bór, Chrząstowice, Dębska Kuźnia, Niwki, Turawskie Jezioro Średnie, lasem, Niwki, lasem, Zbicko, polami, Opole.
9. - 24 maja - 110 km na trasie: -
- Opole - Nowa Wieś Królewska - Śródmieście - Wyspa Pasieka - Wyspa Bolko - Wójtowa Wieś - Szczepanowice - Półwieś - Partyzancka - Zakrzów - Chabry - ZWM - Gosławice - Kolonia Gosławicka, Lędziny, Chrząstowice, Dębska Kuźnia, Schodnia, Ozimek, Krasiejów - Czarna Dziura, Przystań Granica - Staniszcze Małe, Myślina, Błachów, Dobrodzień, Błachów, Myślina, Staniszcze Małe, Krasiejów, Ozimek, Nowa Schodnia, Daniec, Dąbrowice, Dębie, Dębska Kuźnia, Chrząstowice, Suchy Bór, Lędziny, Opole.
10. - 26 maja - 70 km na trasie: -
- Opole, Lędziny, Suchy Bór, Chrząstowice, Dębie, Falmirowice, Walidrogi, Dąbrowice, Daniec, Dębska Kuźnia, Niwki, Turawskie Jezioro Średnie, Niwki, Dębska Kuźnia, Dębie, Chrząstowice, Suchy Bór, Lędziny, Opole.
11. - 30 maja - 90 km na trasie: -
- Opole - Kolonia Gosławicka - Grudzice, Walidrogi, Nakło, Izbicko, Otmice, Siedlec, Sprzęcice, Ligota Dolna, Ligota Górna, Wysoka, Kadłubiec, Poręba, Lesnica, Góra Świętej Anny - Bazylika - Pomnik - Amfiteatr, Wysoka, Ligota Górna, Ligota Dolna, Sprzęcice, Siedlec, Otmice, Izbicko, Utrata, Daniec, Dębska Kuźnia, Chrząstowice, Suchy Bór, Lędziny, Opole.
12. - 31 maja - 90 km na trasie: -
- Opole - Nowa Wieś Królewska - Wyspa Bolko - Wójtowa Wieś - Chmielowice, Dziekaństwo, Osiny, Komprachcice, Polska Nowa Wieś, Lotnisko Aeroklubu Opolskiego w PNW - loty szybowcowe, Szydłów, Skarbiszowice, Tułowice, Goszczowice, Łambinowice, Goszczowice, Tułowice, Skarbiszowice, Szydłów, Komprachcice, Domecko, Dziekaństwo, Opole - Chmielowice - Szczepanowice - Półwieś - Karolinka - Wrocławska - Rondo - Oleska - ZWM - Malinka.

---
Maj - 900 km
---
Od początku roku - 4010 km
Więcej grzechów nie pamiętam.
Avatar użytkownika
Blue Jack
Początkujący pisarz
 
Posty: 247
Dołączył(a): 13 lis 2014, o 23:49
Wiek: 66
Lokalizacja: Opole
Bike: BiRiA Pro Sport 2
Przejechałem (km): 11490

Re: Blue Jacka - rowerowe osiągi 2015... i lata kolejne

Postprzez Blue Jack » 24 cze 2019, o 17:53

---
Czerwiec 2019
---


1. - 2 czerwca - 80 km na trasie: -
- Opole - Gosławice - Krzanowice - Czarnowąsy - Elektrownia Opole - PKP Borki - Elektrownia Opole - Brzezie, Dobrzeń Wielki, Chróścice, Stare Siołkowice, Popielów, Popielowska Kolonia, Pomnik - Mikolin, Chróścina, Skorogoszcz, Przecza, Lipowa, lasem, Dąbrowa, Karczów, Opole - Wrzoski - Bierkowice - Karolinka - Makro - rzeka Odra - Zakrzów - Chabry - ZWM - Gosławice - Malinka.
2. - 3 czerwca - 60 km na trasie: -
- Opole, Lędziny, Suchy Bór, Chrząstowice, Dębie, Dąbrowice, Daniec, Nowa Schodnia, Ozimek, Antoniów, Jedlice, Szczedrzyk, Turawskie Jezioro Średnie, Niwki, Dębska Kuźnia, Chrząstowice, Lędziny, Opole.
3. - 4, 14, 19, 25 czerwca - razem - 40 km w bieżących przejazdach na trasach w granicach Opola: -
- do sklepu na zakupy, do apteki, lekarza, gazowni, banku, załatwianie spraw urzędowych "na mieście" itp. w tym też i "przejazdy inspekcyjne" w granicach administracyjnych miasta
.
4. - 5 czerwca - 60 km na trasie: -
- Opole, Lędziny, Suchy Bór, Chrząstowice, Dębie, Dąbrowice, Daniec, Dębska Kuźnia, Niwki, Turawskie Jezioro Średnie, Niwki, Dębska Kuźnia, Dębie, Falmirowice, Opole - Grudzice - Kolonia Gosławicka - TurawaPark - Malinka.
5. - 6 czerwca - 60 km na trasie: -
- Opole, lasem, Zawada - Żwirownia, Luboszyce, Kolanowice, Łubniany, lasem, Osowiec, Trzęsina, Turawskie Jezioro Srebrne, Marszałki, Turawa, Kotórz Wielki, Turawskie Jezioro Średnie, Niwki, Dębska Kuźnia, Dębie, Chrząstowice, Suchy Bór, Lędziny, Opole.
6. - 7 czerwca - 50 km na trasie: -
- Opole - Kolonia Gosławicka - Grudzice, lasem, Kamionka - Falmirowice, żółty szlak rowerowy, Dębie, Dąbrowice, Daniec, Lodziarnia Gustoria - Dębska Kuźnia, Niwki, lasem, Zbicko, droga gruntowa, Opole.
7. - 9 czerwca - 80 km na trasie: -
- Opole - Gosławice - Krzanowice - Czarnowąsy - Borki - Elektrownia Opole - Brzezie, Dobrzeń Wielki, Chróścice, rzeka Odra jaz Chróścice, Narok, Chrościna, Skorogoszcz, Lewin Brzeski, Oldrzyszowice, Przecza, Lipowa, lasem, Dąbrowa - (przy Pałacu zlot pojazdów zabytkowych), Chróścina, Opole - Wrzoski - Bierkowice - Półwieś - Zakrzów - Chabry - ZWM - Malinka.
8. - 11 czerwca - 90 km na trasie: -
- Opole. Lędziny, Suchy Bór, Chrząstowice, Dębie, Dąbrowice, Daniec, żółty szlak rowerowy, Dębie, Dębska Kuźnia, Niwki, Turawskie Jezioro Średnie, Jezioro Turawskie, Kotórz Wielki, Turawa, Turawskie Jezioro Srebrne, Trzęsina, Osowiec, lasem, Łubniany, Zagwiździe, Murów, Grabczok, Brynica, Opole - Świerkle - Czarnowąsy - Krzanowice - Gosławice - Malinka.
9. - 13 czerwca - 70 km na trasie: -
- Opole - Nowa Wieś Królewska - Wyspa Bolko - Wójtowa Wieś - Chmielowice, Dziekaństwo, Domecko, Komprachcice, Lotnisko Aeroklubu Opolskiego w PNW, Polska Nowa Wieś, Wawelno, Sokolniki, Dąbrowa, Ciepielowice, Skarbiszów, Narok, rzeka Odra - jaz Chróścice, Chróścice, Dobrzeń Wielki, Dobrzeń Mały, Opole - Borki - Czarnowąsy - Wróblin - Zakrzów - Rondo - Chabry - ZWM - Gosławice - Malinka.
10. - 14 czerwca - 40 km na trasie: -
- Opole, lasem, Zawada - wodociągi, lasem, Kotórz Wielki, Turawa, Marszałki, Turawskie Jezioro Srebrne - pływanie, Marszałki, Turawa, Jezioro Turawskie, Kotórz Wielki, Turawskie Jezioro Średnie, lasem, wodociągi - Zawada, lasem, Opole.
11. - 15 czerwca - 60 km na trasie: -
- Opole, Lędziny, Suchy Bór, leśny żółty szlak rowerowy, Kamionka - Falmirowice, żółty szlak rowerowy, Dębie, Dąbrowice, Daniec, Nowa Schodnia, Ozimek, Antoniów, Jedlice, Szczedrzyk, Turawskie Jezioro Średnie, Niwki, Dębska Kuźnia, Chrząstowice, Suchy Bór, Lędziny, Opole.
12. - 17 czerwca - 80 km na trasie: -
- Opole - Kolonia Gosławicka - Grudzice - Malina, leśny niebieski szlak rowerowy, Kosorowice, Kamień Śląski - lotnisko - GolfPark Karolinka, Siedlec, Sprzęcice, Ligota Dolna, Ligota Górna, Wysoka, Kadłubiec, Poręba, Leśnica, Góra Świętej Anny, Wysoka, Ligota Górna, Ligota Dolna, Sprzęcice, Siedlec, Otmice, Izbicko, Utrata, Daniec, Dębska Kuźnia, Chrząstowice, Lędziny, Opole.
13. - 19 czerwca - 50 km na trasie: -
- Opole, lasem, Zawada - Żwirek, Luboszyce, Kolanowice, Łubniany, Dąbrówka Łubniańska, Jełowa, droga gruntowa, lasem, Marszałki, Turawskie Jezioro Srebrne - pływanie, Marszałki, Turawa, Kotórz Wielki, lasem, wodociągi - Zawada, lasem, Opole.
14. - 21 czerwca - 80 km na trasie: -
- Opole - Centrum - Wyspa Pasieka - Wyspa Bolko - Wójtowa Wieś - Winów, Górki, Chrząszczyce, Złotniki, Prószków, Ochodze, Komprachcice, Lotnisko Aeroklubu Opolskiego w PNW, Polska Nowa Wieś, Wawelno, Sokolniki, Dąbrowa, Ciepielowice, Skarbiszów, Narok, rzeka Odra jaz Chróścice, Chróścice, Dobrzeń Wielki, Opole - Brzezie - Świerkle - Czarnowąsy - Elektrownia Opole - Borki - Czarnowąsy - Krzanowice - Gosławice - Malinka.
15 . - 22 czerwca - 60 km na trasie: -
- Opole, Lędziny, Suchy Bór, Chrząstowice, Dębie, Dąbrowice, Daniec, Dębska Kuźnia, Niwki, Turawskie Jezioro Średnie, Niwki, Dębska Kuźnia, Dębie, Falmirowice, Opole - Niedźwiednik - Malina - Grudzice - Kolonia Gosławicka - Malinka.
16 . - 23 czerwca - 70 km na trasie: -
- Opole - Nowa Wieś Królewska - Groszowice - Metalchem - Grotowice, Przywory, Kąty Opolskie, Chorula - Cementownia Górażdże, Górażdże, Gogolin, Dąbrówka, Sprzęcice, Siedlec, Otmice, Izbicko, Utrata, Daniec, Dębska Kuźnia, Chrząstowice, Suchy Bór, Lędziny, Opole.
17 . - 24 czerwca - 80 km na trasie: -
- Opole, Lędziny, Suchy Bór, Chrząstowice, Dębie, Dąbrowice, Daniec, Nowa Schodnia, Ozimek, Antoniów, Dylaki, Kadłub Turawski, Rzędów, Jezioro Turawskie - OW Strażak - OW Syrenka - Promenada - Rybaczówka, Turawa, Kotórz Wielki, Turawskie Jezioro Średnie, Niwki, Dębska Kuźnia, Chrząstowice, Suchy Bór, Lędziny, Opole.
18 . - 27 czerwca - 55 km na trasie: -
- Opole, Lędziny, Suchy Bór, Chrząstowice, Dębie, Dąbrowice, Daniec, Dębska Kuźnia, Niwki, Turawskie Jezioro Średnie, Niwki, Dębska Kuźnia, Chrząstowice, Lędziny, Opole.
19. - 28 czerwca - 75 km na trasie: -
- Opole - Nowa Wieś Królewska - Wyspa Bolko - Wójtowa Wieś - Chmielowice, Dziekaństwo, Domecko, Komprachcice, Szydłów, Skarbiszowice, Tułowice, Tułowice Małe, Lipno, Niemodlin, Sosnówka, Prądy, Wawelno, Polska Nowa Wieś, Lotnisko Aeroklubu Opolskiego w PNW, Polska Nowa Wieś, droga gruntowa, Chróścina, Mechnice, Opole - Półwieś - Zaodrze - Rondo - Oleska - ZWM - Malinka.
20. - 29 czerwca - 50 km na trasie: -
- Opole - Gosławice - Krzanowice - Czarnowąsy - Świerkle - Elektrownia Opole - Brzezie, Dobrzeń Wielki, Chróścice, rzeka Odra jaz Chróścice, Narok, Niewodniki, Żelazna, Opole - Sławice - rzeka Odra - Zakrzów - Chabry - ZWM - Gosławice - Malinka.
21. - 30 czerwca - 60 km na trasie: -
- Opole, Lędziny, Suchy Bór, Chrząstowice, Dębska Kuźnia, Daniec, Dąbrowice, Dębie, Dębska Kuźnia, Niwki, Turawskie Jezioro Średnie, Niwki, Dębska Kuźnia, Chrząstowice, Suchy Bór, Lędziny, Opole.

---
Czerwiec - 1350 km
---
Od początku roku - 5360 km
Więcej grzechów nie pamiętam.
Avatar użytkownika
Blue Jack
Początkujący pisarz
 
Posty: 247
Dołączył(a): 13 lis 2014, o 23:49
Wiek: 66
Lokalizacja: Opole
Bike: BiRiA Pro Sport 2
Przejechałem (km): 11490

Re: Blue Jacka - rowerowe osiągi 2015... i lata kolejne

Postprzez Blue Jack » 23 lip 2019, o 14:44

---
Lipiec 2019
---


1. - 1 lipca - 60 km na trasie: -
- Opole, Lędziny, Suchy Bór, Chrząstowice, Dębie, Dąbrowice, Daniec, Nowa Schodnia, Ozimek, Antoniów, Jedlice, Szczedrzyk, Turawskie Jezioro Średnie, Niwki, Dębska Kuźnia, Chrząstowice, Lędziny, Opole.
2. - 3, 10, 12, 19, 22, 23, 25 lipca - razem - 90 km w bieżących przejazdach na trasach w granicach Opola: -
- do sklepu na zakupy, do apteki, lekarza, gazowni, banku, załatwianie spraw urzędowych "na mieście" itp. w tym też i "przejazdy inspekcyjne" w granicach administracyjnych miasta
.
3. - 4 lipca - 90 km na trasie: -
- Opole - Kolonia Gosławicka - Grudzice - Malina - niebieski leśny szlak rowerowy, Kosorowice, Kamień Śląski - Karolinka GolfPark - lotnisko, droga gruntowa, Siedlec, Sprzęcice, Ligota Dolna, Ligota Górna, Wysoka, Kadłubiec, Poręba, Leśnica, Góra Świętej Anny, Wysoka, Ligota Górna, Ligota Dolna, Sprzęcice, Siedlec, Otmice, Izbicko, Utrata, Daniec, Dąbrowice, Dębie, Chrząstowice, Suchy Bór, Lędziny, Opole.
4. - 5 lipca - 60 km na trasie: -
- Opole - Nowa Wieś Królewska - Wyspa Bolko - Wójtowa Wieś - Winów, Górki, Chrząszczyce, Złotniki, Prószków, Ochodze, Komprachcice, Lotnisko Aeroklubu Opolskiego w PNW, Polska Nowa Wieś, Wawelno, Sokolniki,Dąbrowa, Chróścina, Mechnice, Chróścina, Opole - Wrzoski - Bierkowice - Półwieś - Zaodrze - Rondo - Chabry - ZWM - Gosławice - Malinka.
5 . - 6 lipca - 90 km na trasie: -
- Opole - Gosławice - Krzanowice - Czarnowąsy - Świerkle, Surowina - Brynica, Kup, lasem, Chróścice, rzeka Odra jaz Chróścice, Narok, Skarbiszów, Ciepielowice, Nowa Jamka, lasem, Dąbrowa, Sokolniki, Wawelno, Polska Nowa Wieś, Lotnisko Lotniczego Pogotowia Ratunkowego, Polska Nowa Wieś, Lotnisko Aeroklubu Opolskiego, Komprachcice, Domecko, Dziekaństwo, Opole - Chmielowice - Półwieś - Zaodrze - PKP Opole Wschodnie (w rozbiórce) - ZWM - Malinka.
6. - 8 lipca - 100 km na trasie: -
- Opole, Lędziny, Suchy Bór, Chrząstowice, Dębska Kuźnia, Daniec, Nowa Schodnia, Ozimek, Antoniów, Dylaki - Dwór Zawiszy, lasem, Jezioro Turawskie - OW Strażak - OW Syrenka - Ow Borowik - Promenada - Rybaczówka, lasem, Marszałki, lasem, Turawskie Jezioro Srebrne, Trzęsina, Osowiec, lasem, Łubniany, Brynica, Kup, Dobrzeń Wielki, Dobrzeń Mały, Opole - Borki - Czarnowąsy - Wróblin - Zakrzów - Rondo - Stadion OKS Odra - ZWM - Gosławice - obwodnica - Zakłady Drobiarskie - Kolonia Gosławicka - Malinka.
7. - 9 lipca - 60 km na trasie: -
- Opole - Kolonia Gosławicka - Grudzice, Falmirowice, Walidrogi, Dąbrowice, Daniec, Nowa Schodnia, Ozimek, Antoniów, Jedlice, Szczedrzyk, Turawskie Jezioro Średnie, lasem, Niwki, lasem, Zbicko, Lędziny, Opole.
8. - 11 lipca - 80 km na trasie: -
- Opole, lasem, Zawada - wodociągi, lasem, Jezioro Turawskie, Turawskie Jezioro Średnie, Szczedrzyk, Jedlice, Antoniów, Biestrzynnik - Poliwoda, leśny czarny szlak rowerowy, Chobie - Kuziory, Knieja, Zębowice, Radawie, Kosice, Zakrzów Turawski, Kadłub Turawski, Rzędów, Jezioro Turawskie - Promenada - Rybaczówka, Turawa, Kotórz Wielki, Kotórz Mały, Zawada, lasem, Opole.
9. - 13 lipca - 60 km na trasie: -
- Opole - Kolonia Gosławicka - Grudzice, Falmirowice, Walidrogi, Dąbrowice, Daniec, Dębska Kuźnia, Niwki, Turawskie Jezioro Średnie, Niwki, Dębska Kuźnia, Chrząstowice, Suchy Bór, Lędziny, Opole.
10. - 15 lipca - 60 km na trasie: -
- Opole, Lędziny, Suchy Bór, Chrząstowice, Dębska Kuźnia, Daniec, Dąbrowice, Dębie, Dębska Kuźnia, Niwki, Turawskie Jezioro Średnie, Niwki, Dębska Kuźnia, Chrząstowice, Suchy Bór, Lędziny, Opole.
11. - 17 lipca - 50 km na trasie: -
- Opole - Nowa Wieś Królewska - Wyspa Bolko - Wójtowa Wieś - Chmielowice, Dziekaństwo, Domecko, Nowa Kuźnia, Prószków, Ochodze, Komprachcice, Lotnisko Aeroklubu Opolskiego w PNW, Polska Nowa Wieś, Komprachcice, Osiny, Opole - Chmielowice - Wójtowa Wieś - Szczepanowice - Półwieś - Zaodrze - Rondo - Oleska - ZWM - Malinka.
12. - 18 lipca - 90 km na trasie: -
- Opole - Kolonia Gosławicka - Grudzice - Malina, leśny niebieski szlak rowerowy, Kosorowice, Kamień Śląski - GolfPark Karolinka - lotnisko, lasem, Siedlec, Sprzęcice, Ligota Dolna, Ligota Górna, Wysoka, Kadłubiec, Poręba, Leśnica, Góra Świętej Anny - Bazylika - Pomnik - Amfiteatr, Wysoka, Ligota Górna, Ligota Dolna, Sprzęcice, Siedlec, Otmice, Izbicko, Utrata, Daniec, Dąbrowice, Dębie, Chrząstowice, Suchy Bór, Lędziny, Opole.
13. - 19 lipca - 60 km na trasie: -
- Opole, lasem, Niwki, Turawskie Jezioro Średnie - Małe - Duże, lasem, Szczedrzyk, Jedlice, Antoniów, lasem, Dylaki, lasem, Jezioro Turawskie - Promenada - Rybaczówka, lasem, Marszałki, lasem, Turawskie Jezioro Srebrne, Turawa, Kotórz Mały, Zawada, lasem, Opole.
14. - 21 lipca - 90 km na trasie: -
- Opole - Gosławice - Krzanowice - Czarnowąsy - Świerkle, Surowina - Brynica, Łubniany, Dąbrówka Łubniańska, Jełowa, Laskowice, Bierdzany, Ligota Turawska, Kadłub Turawski, Rzędów, Jezioro Turawskie - Promenada - Rybaczówka, Turawa, Kotórz Wielki, Turawskie Jezioro Średnie, lasem, Niwki, Dębska Kuźnia, Chrząstowice, Suchy Bór, Lędziny, Opole.
15. - 24 lipca - 120 km na trasie: -
- Opole, Lędziny, Suchy Bór, Chrząstowice, Dębie, Dąbrowice, Daniec, Krośnica, Borycz, Grodzisko, Rozmierka, Strzelce Opolskie, Szczepanek, Jemielnica, Piotrówka, Wierchlesie, Zawadzkie, Grabiny, Staniszcze Wielkie, Staniszcze Małe - Przystań Granica, Krasiejów, Ozimek, Antoniów, Jedlice, Szczedrzyk, Turawskie Jezioro Średnie, Niwki, Dębska Kuźnia, Chrząstowice, Suchy Bór, Lędziny, Opole.
16. - 26 lipca - 60 km na trasie: -
- Opole - Kolonia Gosławicka - Grudzice, Falmirowice, Walidrogi, Dąbrowice, Daniec, Nowa Schodnia, Ozimek, Schodnia, Pustków, Szczedrzyk, Turawskie Jezioro Średnie, Niwki, Dębska Kuźnia, Chrząstowice, Suchy Bór, Lędziny, Opole.
17. - 27 lipca - 85 km na trasie: -
- Opole - Nowa Wieś Królewska - Wyspa Bolko - Wójtowa Wieś - Chmielowice, Dziekaństwo, Osiny, Komprachcice, Polska Nowa Wieś, Lotnisko Aeroklubu Opolskiego w PNW, Szydłów, Skarbiszowice, Tułowice, Tułowice Małe, Lipno, Niemodlin, Sosnówka, Prądy, Wawelno, Sokolniki, Dąbrowa, Ciepielowice, Skarbiszów, Narok, Niewodniki, Żelazna, Opole - Sławice - Bierkowice - Rzeka Odra - Zakrzów - Rondo - PKP Opole Wschodnie - ZWM - Malika.
18. - 29 lipca - 55 km na trasie: -
- Opole, Lędziny, Suchy Bór, Chrząstowice, Dębska Kuźnia, Daniec, Dąbrowice, Dębie, Dębska Kuźnia, Niwki, Turawskie Jezioro Średnie, Niwki, Dębska Kuźnia, Chrząstowice, Suchy Bór, Lędziny, Opole.
19. - 30 lipca - 60 km na trasie: -
- Opole, Lędziny, Suchy Bór, Chrząstowice, Dębska Kuźnia, Niwki, Turawskie Jezioro Średnie, Jezioro Turawskie, Kotórz Wielki, Turawa, Marszałki, Turawskie Jezioro Srebrne, Trzęsina, Osowiec, lasem, Łubniany, Kolanowice, Węgry, Kotórz Mały, Zawada, lasem, Opole.
20. - 31 lipca - 70 km na trasie: -
- Opole, Lędziny, Suchy Bór, Chrząstowice, Dębie, Dąbrowice, Daniec, Nowa Schodnia, Ozimek, Antoniów, Jedlice, Szczedrzyk, Turawskie Jezioro Średnie, Niwki, Dębska Kuźnia, Chrząstowice, Suchy Bór, Lędziny, Opole.

---
Lipiec - 1490 km
---
Od początku roku - 6850 km
Więcej grzechów nie pamiętam.
Avatar użytkownika
Blue Jack
Początkujący pisarz
 
Posty: 247
Dołączył(a): 13 lis 2014, o 23:49
Wiek: 66
Lokalizacja: Opole
Bike: BiRiA Pro Sport 2
Przejechałem (km): 11490

Re: Blue Jacka - rowerowe osiągi 2015... i lata kolejne

Postprzez Blue Jack » 22 sie 2019, o 16:03

---
Sierpień 2019
---


1. - 1 sierpnia - 60 km na trasie: -
- Opole, Zbicko, lasem, Kotórz Wielki, Turawa, Marszałki, Jezioro Turawskie - Promenada - Biwakowa - OW Syrenka - OW Strażak, lasem, Dylaki, lasem, Antoniów, Jedlice, Szczedrzyk, Turawskie Jezioro Średnie, Jezioro Turawskie, Kotórz Wielki, Turawa, Kotórz Wielki, lasem, wodociągi - Zawada, lasem, Opole.
2. - 2, 16 sierpnia - razem - 20 km w bieżących przejazdach na trasach w granicach Opola: -
- do sklepu na zakupy, do apteki, lekarza, gazowni, banku, załatwianie spraw urzędowych "na mieście" itp. w tym też i "przejazdy inspekcyjne" w granicach administracyjnych miasta
.
3. - 3 sierpnia - 60 km na trasie: -
- Opole, Lędziny, Suchy Bór, Chrząstowice, Dębie, Dąbrowice, Daniec, Nowa Schodnia, Ozimek, Antoniów, Jedlice, Szczedrzyk, Turawskie Jezioro Średnie, Niwki, Dębska Kuźnia, Chrząstowice, Suchy Bór, Lędziny, Opole.
4. - 4 sierpnia - 70 km na trasie: -
- Opole, Lędziny, Suchy Bór, leśny żółty szlak rowerowy, Kamionka - Falmirowice, żółty szlak rowerowy, Dębie, Dąbrowice, Daniec, Krośnica, Borycz, Grodzisko, Kadłub, Krasiejów - JuraPark, Ozimek, Antoniów, Szczedrzyk, leśny żółty szlak rowerowy, Niwki, lasem, Zbicko, droga gruntowa, Opole.
5. - 5 sierpnia - 70 km na trasie: -
- Opole - Nowa Wieś Królewska - Wyspa Bolko - Wójtowa Wieś - Winów, Górki, Chrząszczyce, Złotniki, Prószków, Zimnice Wielkie, Dąbrówka Górna, Rogów Opolski, Gwoździce, Krapkowice - Otmęt, Gogolin, Górażdże, Chorula, Kąty Opolskie, Przywory, Opole - Grotowice - Metalchem - Groszowice - Grudzice - Kolonia Gosławicka - Malinka.
6. - 6 sierpnia - 90 km na trasie: -
- Opole - Gosławice - Krzanowice - Czarnowąsy - Elektrownia Opole - Borki - Brzezie, Balaton - Dobrzeń Wielki, Chróścice, Stare Siołkowice, Popielów, Popielowska Kolonia, rzeka Odra, Pomnik - Mikolin, Chróścina, Skorogoszcz, Przecza, Lipowa, Nowa Jamka, Ciepielowice, Skarbiszów, Narok, Niewodniki, Żelazna, Opole - Sławice - rzeka Odra - Zakrzów - Chabry - ZWM - Gosławice - Kolonia Gosławicka - Malinka.
7. - 11 sierpnia - 90 km na trasie: -
- Opole - Gosławice - Krzanowice - Czarnowąsy - Świerkle, Surowina - Brynica, Kup, lasem, Chróścice, rzeka Odra jaz Chróścice, Narok, Skarbiszów, Ciepielowice, Nowa Jamka, Lipowa, lasem, Dąbrowa, Sokolniki, Wawelno, Polska Nowa Wieś, Lotnisko Aeroklubu Opolskiego w PNW, Komprachcice, Domecko, Dziekaństwo, Opole - Chmielowice - Półwieś - Zaodrze - Rondo - Oleska - ZWM - Malinka.
8. - 12 sierpnia - 40 km na trasie: -
- Opole, droga gruntowa, Zbicko, lasem, Niwki, Turawskie Jezioro Średnie, wałem, Turawa, Marszałki, Turawskie Jezioro Srebrne - pływanie, Marszałki, Turawa, Kotórz Wielki, lasem, wodociągi - Zawada, droga gruntowa, Opole.
9. - 13 sierpnia - 60 km na trasie: -
- Opole, lasem, Suchy Bór, Chrząstowice, Dębska Kuźnia, Niwki, lasem, Szczedrzyk, Jedlice, leśny czerwony szlak rowerowy, Dylaki, leśny czerwony szlak rowerowy, Jezioro Turawskie - OW Strażak - OW Syrenka - Promenada - OW Jowisz - Rybaczówka, lasem, Marszałki, Turawskie Jezioro Srebrne - pływanie, Turawa, Kotórz Wielki, Jezioro Turawskie, Turawskie Jezioro Średnie, lasem, Niwki, lasem, Zbicko, droga gruntowa, Opole.
10. - 14 sierpnia - 50 km na trasie: -
- Opole, lasem, Zawada, lasem, Jezioro Turawskie, wałem, Turawa, Marszałki, lasem, Turawskie Jezioro Srebrne, Trzęsina, Osowiec, Węgry, Kolanowice, Luboszyce, Żwirek - Zawada, lasem, Opole.
11. - 18 sierpnia - 60 km na trasie: -
- Opole - Kolonia Gosławicka - Grudzice - Malina, leśny niebieski szlak rowerowy, Kosorowice, Kamień Śląski - GolfPark Karolinka - lotnisko, Siedlec, Otmice, Izbicko, Utrata, Daniec, Dąbrowice, Dębie, Chrząstowice, Suchy Bór, Lędziny, Opole.
12. - 19 sierpnia - 80 km na trasie: -
- Opole, Lędziny, Suchy Bór, Chrząstowice, Dębska Kuźnia, Daniec, Krośnica, Borycz, Grodzisko, Kadłub, Krasiejów - JuraPark - Krasiejów, Ozimek, Antoniów, Jedlice, Szczedrzyk, Turawskie Jezioro Średnie, Niwki, Dębska Kuźnia, Dębie, Chrząstowice, Lędziny, Opole.
13. - 20 sierpnia - 80 km na trasie: -
- Opole - Nowa Wieś Królewska - Wyspa Bolko - Wójtowa Wieś - Chmielowice, Dziekaństwo, Osiny, Komprachcice, Szydłów, Skarbiszowice, Tułowice, Tułowice Małe, Lipno, Niemodlin, Sosnówka, Prądy, Wawelno, Sokolniki, Dąbrowa, Chrościna, Mechnice, Opole - Półwieś - Zaodrze - rzeka Odra - Rondo - Chabry - ZWM - Gosławice - Malinka.
14. - 22 sierpnia - 70 km na trasie: -
- Opole, Lędziny, Suchy Bór, Chrząstowice, Dębska Kuźnia, Daniec, Dąbrowice, Dębie, Dębska Kuźnia, Niwki, Turawskie Jezioro Średnie, Jezioro Turawskie, Kotórz Wielki, Turawa, Marszałki, Turawskie Jezioro Srebrne, Trzęsina, Osowiec, Węgry, Luboszyce, Kępa, Opole - Gosławice - obwodnica (Żytnia-Częstochowska) - Kolonia Gosławicka - Malinka.
15. - 23 sierpnia - 50 km na trasie: -
- Opole - Zaodrze - Półwieś - Bierkowice - Wrzoski, Chróścina, Wawelno, Polska Nowa Wieś, Lotnisko Aeroklubu Opolskiego w PNW, Komprachcice, Domecko, Dziekaństwo, Opole - Chmielowice - Wójtowa Wieś - Wyspa Bolko - Park Nadodrzański - Armii Krajowej - Plebiscytowa - Ozimska - ZWM - Malinka.
16. - 25 sierpnia - 90 km na trasie: -
- Opole - Gosławice - Krzanowice - Czarnowąsy - betonówka - Elektrownia Opole - Borki - Elektrownia Opole - Brzezie, Dobrzeń Wielki, Chróścice, Stare Siołkowice, Popielów, Popielowska Kolonia, Pomnik - Mikolin, Chróścina, Skorogoszcz, Przecza, Lipowa, Nowa Jamka, Ciepielowice, Skarbiszów, Narok, rzeka Odra jaz Chróścice, Chróścice, Dobrzeń Wielki, Dobrzeń Mały, Opole - Borki - Czarnowąsy - Wróblin - Zakrzów - ECO - Chabry - ZWM - Gosławice - Turawa Park - Kolonia Gosławicka - Malinka.
17 . - 26 sierpnia - 60 km na trasie: -
- Opole, Lędziny, Suchy Bór, Chrząstowice, Dębska Kuźnia, Daniec, Nowa Schodnia, Ozimek, Antoniów, Jedlice, Szczedrzyk, Turawskie Jezioro Średnie, Niwki, Dębska Kuźnia, Chrząstowice, Lędziny, Opole.
18. - 27 sierpnia - 50 km na trasie: -
- Opole, droga gruntowa, Zbicko, lasem, Niwki, Turawskie Jezioro Średnie, wałem, Elektrownia Wodna Turawa, Turawa, Marszałki, Turawskie Jezioro Srebrne - pływanie, Trzęsina, Osowiec, Węgry, Kolanowice, Luboszyce, Żwirek - Zawada, lasem, Opole.
19. - 29 sierpnia - 40 km na trasie: -
- Opole, droga gruntowa, Zbicko, lasem, Niwki, Turawskie Jezioro Średnie, Kotórz Wielki, Turawa, Marszałki, Turawskie Jezioro Srebrne - pływanie, Marszałki, Turawa, Kotórz Wielki, lasem, wodociągi - Zawada, lasem, Opole.
20. - 30 sierpnia - 70 km na trasie: -
- Opole - Centrum - Wyspa Bolko - Wójtowa Wieś - Chmielowice, Dziekaństwo, Domecko, Nowa Kuźnia, Prószków, Ochodze, Komprachcice, Lotnisko Aeroklubu Opolskiego w PNW, Polska Nowa Wieś, Wawelno, Sokolniki, Dąbrowa, Chróścina, Mechnice, Opole - Półwieś - Zaodrze - rzeka Odra - Rondo - Chabry - ZWM - Gosławice - Kolonia Gosławicka - Malinka.
21. - 31 sierpnia - 90 km na trasie: -
- Opole, lasem, droga gruntowa, Zawada - Żwirek, Luboszyce, Biadacz, Masów, Łubniany, Brynica, Grabczok, Murów, Czarna Woda - Okoły, leśny szlak czerwony, Pokój - park, Krzywa Góra, Okoły, Murów, Zagwiździe, lasem, Dąbrówka Łubniańska, Łubniany, Masów, Biadacz, Luboszyce, Kępa, droga gruntowa, Zawada, droga gruntowa, lasem, Opole.

---
Sierpień - 1350 km

---
Od początku roku - 8200 km


---
3 sierpnia - wymiana kasety (HG-41) i łańcucha (HG-40), konserwacja i regulacja przerzutek. Stan licznika ~7000 km.
Więcej grzechów nie pamiętam.
Avatar użytkownika
Blue Jack
Początkujący pisarz
 
Posty: 247
Dołączył(a): 13 lis 2014, o 23:49
Wiek: 66
Lokalizacja: Opole
Bike: BiRiA Pro Sport 2
Przejechałem (km): 11490

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Powitalnia - Dziennik Rowerowy

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron