Aktywny weekend na rowerze

Tutaj umawiamy się na rower

Aktywny weekend na rowerze

Postprzez mariomat007 » 2 cze 2018, o 11:06

Witam wszystkich! :) jestem tutaj nowy . Może ktoś ma jakiś pomysł na weekend oczywiście na rowerze? Chętnie wybiorę się na jakis wypad :)
mariomat007
 
Posty: 2
Dołączył(a): 2 cze 2018, o 11:02
Wiek: 26
Lokalizacja: Dobrzeń Wielki
Bike:

Re: Aktywny weekend na rowerze

Postprzez Mirek » 19 cze 2018, o 12:00

Cześć, powiedz chociaż jaki dystans ci interesuję ? ja planuję na weekend Ankę ale ostatnio często planuje i wychodzi z tego szybka Turawa ;) Powiem tak masz jakiś plan tu rzuć luźny temat nawet w "rozmówkach" jak komuś będzie pasować to zagada
*** ZAPRASZAMY DO REJESTRACJI NA FORUM ***
LINK DO REJESTRACJI
Avatar użytkownika
Mirek
Aktywny
 
Posty: 893
Dołączył(a): 2 wrz 2014, o 11:48
Wiek: 37
Lokalizacja: Opole
Bike: Kross hexagon v8
Przejechałem (km): 0

Re: Aktywny weekend na rowerze

Postprzez Danielski » 13 lip 2018, o 12:38

No właśnie - bo czekać na to aż moderator zaakceptuje KAŻDY post to trochę trwa... Może zrezygnować z tego? Może wtedy więcej postów by się pojawiało? Szybszy, łatwiejszy byłby tutaj kontakt pomiędzy użytkownikami.
Danielski
 
Posty: 3
Dołączył(a): 4 maja 2018, o 14:32
Wiek: 30
Lokalizacja: Opole
Bike: Jamis Trail X1

Re: Aktywny weekend na rowerze

Postprzez admin » 16 lip 2018, o 15:19

Danielski napisał(a):No właśnie - bo czekać na to aż moderator zaakceptuje KAŻDY post to trochę trwa... Może zrezygnować z tego? Może wtedy więcej postów by się pojawiało? Szybszy, łatwiejszy byłby tutaj kontakt pomiędzy użytkownikami.


Moderacji podlegają tylko nowi użytkownicy aby można było zapanować nad spamem, a jest tego naprawdę sporo. Twoje posty będą pojawiać się już automatycznie.
*** ZAPRASZAMY DO REJESTRACJI NA FORUM ***
Rejestrując się na forum uzyskujecie Państwo możliwość korzystania w pełni z możliwości forum, w tym możliwość wypowiadania się, komentowania , zakładania nowych tematów i wielu innych.
LINK DO REJESTRACJI
Avatar użytkownika
admin
Site Admin
 
Posty: 233
Dołączył(a): 28 sie 2014, o 11:12
Wiek: 0
Lokalizacja:
Bike:


Powrót do Spotkania

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

cron