Rozmówki

Hydepark -Codzienne o wszystkim

Re: Rozmówki

Postprzez muszyniak » 12 lis 2017, o 18:55

Dziś pękła stówka - wiatr i zimno - wraz z Mirkiem żegnaliśmy sezon czyli trasy z trzycyfrowym wynikiem. Było ciężko ale warto.
muszyniak
Początkujący pisarz
 
Posty: 328
Dołączył(a): 9 gru 2014, o 10:39
Wiek: 46
Lokalizacja: Opole
Bike: Scott
Przejechałem (km): 1500

Re: Rozmówki

Postprzez Mirek » 13 lis 2017, o 11:27

muszyniak napisał(a):Dziś pękła stówka - wiatr i zimno - wraz z Mirkiem żegnaliśmy sezon czyli trasy z trzycyfrowym wynikiem. Było ciężko ale warto.


No ja ciut mniej ;) ale fakt w listopadzie to już łatwo nie jest. Dzięki za super wypad :)
*** ZAPRASZAMY DO REJESTRACJI NA FORUM ***
LINK DO REJESTRACJI
Avatar użytkownika
Mirek
Aktywny
 
Posty: 893
Dołączył(a): 2 wrz 2014, o 11:48
Wiek: 37
Lokalizacja: Opole
Bike: Kross hexagon v8
Przejechałem (km): 0

Re: Rozmówki

Postprzez Mirek » 6 sty 2018, o 18:31

Wszystkiego dobrego w nowym roku :) dziś pierwsza jazda takie małe rozciągniecie lokalnie, pogoda rewelacja prawie 12 stopni ;) tylko szkoda ze w lasach błotko. Brawo dla Blue Jack który ponownie nieźle nakręcił w zeszłym roku, bo prawie 12tyś km :D. Pozdrawiam.
*** ZAPRASZAMY DO REJESTRACJI NA FORUM ***
LINK DO REJESTRACJI
Avatar użytkownika
Mirek
Aktywny
 
Posty: 893
Dołączył(a): 2 wrz 2014, o 11:48
Wiek: 37
Lokalizacja: Opole
Bike: Kross hexagon v8
Przejechałem (km): 0

Re: Rozmówki

Postprzez Blue Jack » 6 sty 2018, o 21:16

Dzięki. :-)
Dzisiaj ja też trochę pokręciłem, bo pogoda taka, że trudno było mi usiedzieć w domu.
Pokręciłem się dziś po "rozszerzonym" Opolu - tzn. w okolicach Elektrowni "Opole" - Czarnowąsy, Świerkle, Brzezie, Borki, Wróblin, Zakrzów i przez Chabry powrót do domciu. W sumie dziś wyszło 40km. Do lasów to teraz nie zaglądam, bo padające deszcze rozmoczyły drogi, które rozjeżdżają maszyny i samochody wywożące drewno, przez to są trudne do pokonania dla rowerów... no chyba, że ktoś lubi się utytłać w błocku. :-)
Więcej grzechów nie pamiętam.
Avatar użytkownika
Blue Jack
Początkujący pisarz
 
Posty: 304
Dołączył(a): 13 lis 2014, o 23:49
Wiek: 71
Lokalizacja: Opole
Bike: BiRiA Pro Sport 2
Przejechałem (km): 1580

Re: Rozmówki

Postprzez Mirek » 2 mar 2018, o 13:29

Witam wszystkich zmrożonych :) No i mamy marzec, pierwszy dobry rowerowy miesiąc. Teraz to już z górki ;) i pierwsza okazja na plusie już w ten weekend. Pozdrawiam.

ps. szukam jakiś opinii o rowerach Romet?
viewtopic.php?f=35&t=434
*** ZAPRASZAMY DO REJESTRACJI NA FORUM ***
LINK DO REJESTRACJI
Avatar użytkownika
Mirek
Aktywny
 
Posty: 893
Dołączył(a): 2 wrz 2014, o 11:48
Wiek: 37
Lokalizacja: Opole
Bike: Kross hexagon v8
Przejechałem (km): 0

Re: Rozmówki

Postprzez Mirek » 4 mar 2018, o 20:27

Dziś moje standardowa trasa do około jeziora turawskiego ale jednak czegoś brakowało do standardu to ośrodka policyjnego :/ teraz ciekawe co tam będzie?

Obrazek Obrazek
*** ZAPRASZAMY DO REJESTRACJI NA FORUM ***
LINK DO REJESTRACJI
Avatar użytkownika
Mirek
Aktywny
 
Posty: 893
Dołączył(a): 2 wrz 2014, o 11:48
Wiek: 37
Lokalizacja: Opole
Bike: Kross hexagon v8
Przejechałem (km): 0

Re: Rozmówki

Postprzez Blue Jack » 4 mar 2018, o 21:09

Cały styczeń i luty go wyburzali i gruz wywozili, dzisiaj wygląda tak jak widział go Mirek. ;)
Ja też go dzisiaj, lub raczej miejsce po nim miałem okazję zobaczyć przy okazji mojej niedzielnej przejażdżki. :)
Na Srebrnym chyba morsy się w przerębli wykąpali. Piszę chyba, bo odjechałem gdy dość spora ich grupa szykowała się do rytualnej kąpieli, ale samego zanurzenia ich już nie widziałem. Wcześniej musieli się tam kąpać, bo dość spore płaty wyciętego lodu leżały na jego zamarzniętej powierzchni, a miejsce lodu, z którego były wybrane wyraźnie odróżniała się od całości pokrycia lodowego tego akwenu.
Dzisiejszy dzień był dość przyjemnym do jazdy rowerem, ale rowerzystów spotkałem niewielu, może czterech... pięciu.
Więcej grzechów nie pamiętam.
Avatar użytkownika
Blue Jack
Początkujący pisarz
 
Posty: 304
Dołączył(a): 13 lis 2014, o 23:49
Wiek: 71
Lokalizacja: Opole
Bike: BiRiA Pro Sport 2
Przejechałem (km): 1580

Re: Rozmówki

Postprzez muszyniak » 11 mar 2018, o 18:19

Witam wszystkich, co prawda miałem małą przerwę ale dziś pogoda dopisała i..... pierwsza w tym roku ANKA :-) https://www.endomondo.com/users/1221660 ... 1082862952
muszyniak
Początkujący pisarz
 
Posty: 328
Dołączył(a): 9 gru 2014, o 10:39
Wiek: 46
Lokalizacja: Opole
Bike: Scott
Przejechałem (km): 1500

Re: Rozmówki

Postprzez Mirek » 11 mar 2018, o 21:27

muszyniak napisał(a):Witam wszystkich, co prawda miałem małą przerwę ale dziś pogoda dopisała i..... pierwsza w tym roku ANKA :-) https://www.endomondo.com/users/1221660 ... 1082862952


Witam, po tym dystansie widzę, że ta przerwa musiała być naprawdę mała ;) ale stówki pogratulować :)
*** ZAPRASZAMY DO REJESTRACJI NA FORUM ***
LINK DO REJESTRACJI
Avatar użytkownika
Mirek
Aktywny
 
Posty: 893
Dołączył(a): 2 wrz 2014, o 11:48
Wiek: 37
Lokalizacja: Opole
Bike: Kross hexagon v8
Przejechałem (km): 0

Re: Rozmówki

Postprzez Blue Jack » 12 kwi 2018, o 16:23

no cóż stało się...
Wracając w poniedziałek z Góry Świętej Anny, na wysokości Ligoty Górnej, rower mój HERCULES odmówił dalszej współpracy ze mną ulegając poważnej awarii w postaci pękniętej, a w zasadzie złamanej rury ramy. Udało mi się go namówić jedynie do dowiezienia mnie do domu. Namowa polegała na tym, że udało mi się tę pękniętą po skosie rurę ściągnąć plastikowymi paskami ściągającymi, przez co udało się ją jakość dość stabilnie zespolić i jakoś do Opola, do domu dotarłem.
Na chwilę obecną jestem bez rowerowego środka komunikacyjnego i muszę poruszać się jak zwierze na własnych łapach, nad czym bardzo boleję, jak i boleją moje tylne łapy (czytaj: - moje nogi). :D. Poczyniłem jednak pewne kroki, by stan ten uległ zmianie, o czym, jak przyjdzie pora powiadomię. ;)
Kolarskie pozdrowienia wszystkim szczęśliwie poruszającym się na swych kołach. ;)
Więcej grzechów nie pamiętam.
Avatar użytkownika
Blue Jack
Początkujący pisarz
 
Posty: 304
Dołączył(a): 13 lis 2014, o 23:49
Wiek: 71
Lokalizacja: Opole
Bike: BiRiA Pro Sport 2
Przejechałem (km): 1580

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Rozmówki

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron