Dolina Małej Panwi. Kolonowskie/Zawadzkie

Nasze dalekie i nie dalekie wyprawy - planowane i zakończone

Dolina Małej Panwi. Kolonowskie/Zawadzkie

Postprzez Mirek » 9 kwi 2015, o 20:13

Trasa raczej popularna, jednak, ze będę ją prawdopodobnie robił sam to zaplanowałem całą trasę po oznakowanych szlakach. Głównie dzięki tej stronie.

http://emapy.com/zawadzkie/#c=431789,31 ... =layers&g=

Plan (około 100KM):
Lędziny, suchy bór (żółty), Falmirowice – ul. wiejska ( nie żółty), w prawo w ul.Daniecka, później w lewo na (zółty), Ozimek ul.daniecka w prawo w Opolska do krzyżowej doliny, cały czas żółty do Spórok, za nim łączy się „żółty” z niebieskim na krzyżówce Zapolskiej/Żeromskiego/ leśna już „niebieskim” aż do Kolonowskiego*** który łączy się z żółtym już do Opola.

* Wersja dłuższa łączy się z czerwonym, później z żółtym i już zielonym w prawo do niebieskiego.
* lub niebieskim do Krasiejowa, czerwonym do Ozimka, Jedlice, Szczedrzyk już po staremu do Opola lub przez średnie.

Tak naprawdę nie wiele to mówi puki nie będziemy patrzeć na mapę. Wiem, że raczej nie uda się objechać za pierwszym razem wszystkiego ale główny cel to znaleźć dość optymalną trasę do Zawadzkiego z Opola i kolejnym razem objechać więcej.

Macie jakieś uwagi? lub propozycje trasy czy miejsc o które warto zahaczyć ?

Edit:

Trasa zaliczona ale oczywiście jeszcze dużo pozostało, opis w tym linku:
viewtopic.php?f=11&t=176
*** ZAPRASZAMY DO REJESTRACJI NA FORUM ***
LINK DO REJESTRACJI
Avatar użytkownika
Mirek
Aktywny
 
Posty: 893
Dołączył(a): 2 wrz 2014, o 11:48
Wiek: 37
Lokalizacja: Opole
Bike: Kross hexagon v8
Przejechałem (km): 0

Powrót do Wyprawy

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości

cron