Tropem Krasnali - Wrocław

Nasze dalekie i nie dalekie wyprawy - planowane i zakończone

Tropem Krasnali - Wrocław

Postprzez Mirek » 21 lis 2014, o 12:16

Tropem Wrocławskich Krasnali !

Wpadła mi ostatnio w ręce papierowa mapa Wrocławia na której były zaznaczone miejsca, w których znajdują się krasnale :DD ową mapę można podobno otrzymać za darmo w informacji turystycznej ( słabe foto poniżej) ale nie ma się co łamać, bo jest wersja elektroniczna ;)

Krasnali jest podobno około 200 rozmieszonych w różnych miejscach Wrocławia, jest to świetna okazja do zwiedzenia miasta i zorganizowania (oczywiście w sezonie) wycieczki rowerowej. Zawsze to będzie jakiś cel, a nawet wiele celów :beer: , będzie okazja do napstrykania fotek, jak kto woli.

Kwestie organizacyjne są do dogadania tzn. czy jedziemy z Opola do Wrocka na rowerach czy w jakieś części podjedziemy czy wracam już pociągiem.


Link do mapy elektronicznej:
http://krasnale.pl/mapa-poszukiwacza-krasnali/


Obrazek

Obrazek
*** ZAPRASZAMY DO REJESTRACJI NA FORUM ***
LINK DO REJESTRACJI
Avatar użytkownika
Mirek
Aktywny
 
Posty: 893
Dołączył(a): 2 wrz 2014, o 11:48
Wiek: 37
Lokalizacja: Opole
Bike: Kross hexagon v8
Przejechałem (km): 0

Re: Tropem Krasnali - Wrocław

Postprzez TUKAN74 » 23 sty 2015, o 21:41

Moja propozycja jest taka by z Opola pojechać pociągiem do Wrocka i po zaliczeniu krasnali zależnie od sił wracać na raty trochę rowerem trochę pkp.
Taki układ byłby dla mnie osobiście super bo do Opola podjechałbym rowerkiem ( 25km ) potem odpoczynek w pociągu i znów rowerek po Wrocławiu.
Wiem też że istnieje mapa Wrocławia " szlakiem Wrocławskich Zabytów" bardzo fajna poszperam w starych gratach może jeszcze mam wydruk.
CYKLOZA 401 - nieuleczalny maniak rowerów wszelakich
Avatar użytkownika
TUKAN74
Czytelnik
 
Posty: 22
Dołączył(a): 23 sty 2015, o 01:08
Wiek: 40
Lokalizacja: Krapkowice
Bike: ILLMATIC
Przejechałem (km): 0


Powrót do Wyprawy

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość