Styczeń 2018

Nasze dalekie i nie dalekie wyprawy - planowane i zakończone

Styczeń 2018

Postprzez Blaszkowski » 15 sty 2018, o 21:20

Witam chciałbym zorganizować wyprawę na dowolną ilość km (minimum 30km max 110km) gdzieś po okolicach Opola i tutaj mam do was pytanie, kto z was byłby chętny na taką wyprawę? Cel szczegóły wyprawy oraz miejsce zbiórki ustalimy w momencie gdy będzie ktoś chętny. Chciałbym żeby ta wycieczka odbyła się w tym tygodniu (oprócz soboty) :) Ja mieszkam w Dylakach ale z dojazdem np do Opola na miejsce zbiórki nie będę miał problemu więc zapraszam wszystkich chętnych do pisania pod tym postem :D
Jeżeli ktoś chce zobaczyć na czym jeżdżę i jak wyglądam to zapraszam tutaj https://www.instagram.com/blaszkowski_m/
Avatar użytkownika
Blaszkowski
Czytelnik
 
Posty: 14
Dołączył(a): 17 wrz 2017, o 20:49
Wiek: 18
Lokalizacja: Dylaki
Bike: B'Twin RR540s
Przejechałem (km): 1500

Re: Styczeń 2018

Postprzez Mirek » 17 sty 2018, o 13:17

Witam, styczeń to raczej mało popularny okres na rower niestety, a widać po dystansie, ze forma jest. Ja bym był chętny ale czas mam tylko w weekendy(w tygodniu na razie jeszcze za ciemno) i 1 wolny, to połowa lutego :/ no i dystans to raczej połowa twojego maksymalnego ale gdzieś np. w okolice Turawy to jak najbardziej. Jakby co to zagadaj w lutym.
*** ZAPRASZAMY DO REJESTRACJI NA FORUM ***
LINK DO REJESTRACJI
Avatar użytkownika
Mirek
Aktywny
 
Posty: 893
Dołączył(a): 2 wrz 2014, o 11:48
Wiek: 37
Lokalizacja: Opole
Bike: Kross hexagon v8
Przejechałem (km): 0

Re: Styczeń 2018

Postprzez Blaszkowski » 17 sty 2018, o 20:36

Ok w takim razie w połowie lutego odezwę się :D
Avatar użytkownika
Blaszkowski
Czytelnik
 
Posty: 14
Dołączył(a): 17 wrz 2017, o 20:49
Wiek: 18
Lokalizacja: Dylaki
Bike: B'Twin RR540s
Przejechałem (km): 1500


Powrót do Wyprawy

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości