Na południe edycja II 05.09.2015

Tutaj umawiamy się na rower

Na południe edycja II 05.09.2015

Postprzez Mirek » 3 wrz 2015, o 20:31

Kolejna moja edycja ;)

Jeśli pogoda dopisze i nie wypalą mi Rychlebskie scieżki, to zapuszczam się gdzieś w góry. W planie jest odwiedzenie zawodów IV Ogólnopolski Wyścig CykloOpawy XCO-MTB 05.09.2015 oraz kopa ... a może coś więcej, bo ciągle mi chodzi po głowie pradziad ;) Tempo rekreacyjne raczej się dostosuję, dzień coraz krótszy i trzeba się spieszyć z takimi wypadami :/
Jak ktoś chętny to zapraszam! jeszcze jutro potwierdzę na 100% czy jadę i godzinę.

Myślę, ze start jak ostatnio:

Start z Opola 7:00
dla tych co chcieliby się dołączyć:
około 7:20 będę przejeżdżał przez zielony mostek na Bolko
około 7:25 przez most nad kanałem Ulgi w stronę Chmielowic/Ochodze

trasa raczej podobna jak tu viewtopic.php?f=6&t=195
*** ZAPRASZAMY DO REJESTRACJI NA FORUM ***
LINK DO REJESTRACJI
Avatar użytkownika
Mirek
Aktywny
 
Posty: 893
Dołączył(a): 2 wrz 2014, o 11:48
Wiek: 37
Lokalizacja: Opole
Bike: Kross hexagon v8
Przejechałem (km): 0

Re: Na południe edycja II 05.09.2015

Postprzez Mirek » 4 wrz 2015, o 20:03

Rower przesmarowany, prawie spakowany... jadę ale gdzie dojadę to nie wiem. Kierunek Głuchołazy tak jak pisałem dla chętnych około 7 powinienem być na Bolko.
*** ZAPRASZAMY DO REJESTRACJI NA FORUM ***
LINK DO REJESTRACJI
Avatar użytkownika
Mirek
Aktywny
 
Posty: 893
Dołączył(a): 2 wrz 2014, o 11:48
Wiek: 37
Lokalizacja: Opole
Bike: Kross hexagon v8
Przejechałem (km): 0

Re: Na południe edycja II 05.09.2015

Postprzez Mirek » 6 wrz 2015, o 10:08

Plan zrealizowany chociaż nie do końca :/ ale główny cel CykloOpawy zaliczony.

Tak jak pisałem start z Opola około 7 rano przez wyspę Bolko na Chmielowice, Domecko, Nowa Kuźnia, przez autostradę A4 w prost do lasu Borów Niemodlińskich tu ładnych parę klinometrów prostej drogi ale to chyba większość zna. Od początku trasy miałem problem z ustawieniem Mapy googla, nie wyszukiwała mi punktu docelowego :mad: puki co jechałem na pamięć. Dodatkowo miałem problem z przednią przerzutką, nie wchodziła mi na najwyższe przełożenie, mega mnie to wkurzało coś kombinowałem ale uświadomiłem sobie, że może w manetce linka się już przerywa i dałem sobie spokój z kombinowaniem, żeby nie pozbawić się zupełnie przełożeń.

Myśl o GPS i przerzutce nie dawała mi spokoju aż do Rzymkowic, tu ponownie odpaliłem GPS i udało się ustawić na Głuchołazy :) Radość była połowiczna, bo nie wiem jak google znajduje te trasy, których na bank nie ma na mapach. To nawet szutrem nie można było nazwać, piach, dziury, gruz, nie było chyba 2 metrowego prostego odcinka ale inaczej było by nudno :] to mnie mega spowolniało, tak szybko chciałem to pokonać, że nawet fotek nie strzeliłem. Były tez miejsca, że w zasięgu wzroku nie było zabudowań Foto poniżej:

Obrazek Obrazek

Od tych pól zerwał się wiatr, który nawet z górki uniemożliwiał nabranie prędkości i nie ustał już do Opola. Sam dojazd do Głuchołaz mega mnie wymęczył, zrobiłem sobie dłuższy postój i pooglądałem trochę startujących kolarzy

Obrazek Obrazek

Impreza wyglądała na dobrze zorganizowaną, może trzeba było wystartować :shifty: i sprawdzić trasę. Niestety po dłuższej przerwie, nie czułem się lepiej i postanowiłem wpaść tylko do Złotych Hor po piwko, lentilki i czekoladę studencką :DD wracałem przez Jarnołtówek i zatrzymałem się na zaporze.

Obrazek Obrazek

Sam się dziwie, że mi się jeszcze chciało dymać po tych schodach, ale cyknąłem fotki z góry

Obrazek

Tak mi się tu spodobało, że postanowiłem zrobić sobie kolejną przerwę i posilić się pesto przygotowanym specjalnie na wyjazd przez żonę :) popijając to zakupionym wcześniej piwkiem.

Obrazek Obrazek

Trochę mnie to podratowało i ruszyłem już przez Moszczankę, Prudnik jak najszybciej do lasu bo wiatr nie dawał spokoju. Trasa trochę inna, bo niestety googole Maps nie odpaliłem już do samego Opola.

W sumie przejechałem 165Km w 9h zegarowych, samego pedałowania wyszło 7.25h.
Wypiłem ponad 4.5l płynów, 3 bułki, 2 banany, pesto, baton.

Gdyby nie wiatr, problem z GPS, awaria przerzutki, pęknięta szprycha, scentrowane koło i mega dużo kryzysów energetycznych trasa była by na 5 tak tylko 4 :/

ślad GPS:

https://www.endomondo.com/users/1767602 ... /596073132

Cała galeria

https://photos.google.com/album/AF1QipM ... SQNU4pjqF8
*** ZAPRASZAMY DO REJESTRACJI NA FORUM ***
LINK DO REJESTRACJI
Avatar użytkownika
Mirek
Aktywny
 
Posty: 893
Dołączył(a): 2 wrz 2014, o 11:48
Wiek: 37
Lokalizacja: Opole
Bike: Kross hexagon v8
Przejechałem (km): 0

Re: Na południe edycja II 05.09.2015

Postprzez mlody » 6 wrz 2015, o 13:24

fajna trasa nic tylko pogratulować ...
mlody
Bywalec
 
Posty: 192
Dołączył(a): 18 wrz 2014, o 11:25
Wiek: 24
Lokalizacja: Opole
Bike: Merida

Re: Na południe edycja II 05.09.2015

Postprzez ala89 » 28 kwi 2016, o 11:09

SUPER, witam, pozdrawiam.

Takich spotkań powinno być więcej - pytanko----------kiedy będa w tym roku????????
ala89
 
Posty: 3
Dołączył(a): 7 kwi 2016, o 13:00
Lokalizacja: Bielsko/Kraków
Wiek: 25
Lokalizacja: Kraków
Bike:


Powrót do Spotkania

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości

cron