Powitanie Nowego Roku (01.01.2015)

Tutaj umawiamy się na rower

Powitanie Nowego Roku (01.01.2015)

Postprzez admin » 30 gru 2014, o 11:19

Opolski Klub Rajder zaprasza na powitanie Nowego Roku na rowerze, więcej info poniżej lub na stronie klubu. Będzie organizowane ognisko w tym samym miejscu, gdzie zakończył się Rajd Niepodległościowy, można poczytać w tym wątku.http://forum.opolenakole.pl/viewtopic.php?f=17&t=85. Zapraszamy.


"Pojedziemy do lasu na ognisko. Najprawdopodobniej tradycyjnie do lasu za Maliną do tzw. miejsca odpoczynku "Lis", ale zależy to oczywiście od pogody. Zbiórka i wyjazd tradycyjnie z Placu Mickiewicza, tym razem o godz. 10.30

Trasa prowadzi ul. Katowicką i Armii Krajowej na "drogę strzelecką" przez Grudzice. W Grudzicach przy szkole (o godz. 10.50) mogą dołączyć osoby np. z osiedla Malinka lub Armii Krajowej. Dalej trasa prowadzi do Maliny i za wioską do lasu. Razem ok. 11 km w jedną stronę (z Mickiewicza).

Jadło i napoje każdy zabiera wg własnego zapotrzebowania."
*** ZAPRASZAMY DO REJESTRACJI NA FORUM ***
Rejestrując się na forum uzyskujecie Państwo możliwość korzystania w pełni z możliwości forum, w tym możliwość wypowiadania się, komentowania , zakładania nowych tematów i wielu innych.
LINK DO REJESTRACJI
Avatar użytkownika
admin
Site Admin
 
Posty: 233
Dołączył(a): 28 sie 2014, o 11:12
Wiek: 0
Lokalizacja:
Bike:

Re: Powitanie Nowego Roku (01.01.2015)

Postprzez Blue Jack » 1 sty 2015, o 12:47

Pogoda wygląda dziś nieciekawie. Ciekawe, czy ktoś się zmobilizował i spotkanie przy ognisku doszło do skutku.
Ja niestety z powodu zawalonego gardła odpuściłem je sobie. :(
Więcej grzechów nie pamiętam.
Avatar użytkownika
Blue Jack
Początkujący pisarz
 
Posty: 304
Dołączył(a): 13 lis 2014, o 23:49
Wiek: 71
Lokalizacja: Opole
Bike: BiRiA Pro Sport 2
Przejechałem (km): 1905

Re: Powitanie Nowego Roku (01.01.2015)

Postprzez Mirek » 1 sty 2015, o 18:38

Blue Jack napisał(a):Pogoda wygląda dziś nieciekawie. Ciekawe, czy ktoś się zmobilizował i spotkanie przy ognisku doszło do skutku.
Ja niestety z powodu zawalonego gardła odpuściłem je sobie. :(


Ja sobie tez odpuściłem, pogoda była bardzo kiepska, więc pewnie ognisko nie wypaliło :/
*** ZAPRASZAMY DO REJESTRACJI NA FORUM ***
LINK DO REJESTRACJI
Avatar użytkownika
Mirek
Aktywny
 
Posty: 893
Dołączył(a): 2 wrz 2014, o 11:48
Wiek: 37
Lokalizacja: Opole
Bike: Kross hexagon v8
Przejechałem (km): 0


Powrót do Spotkania

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości