Strona 7 z 7

Re: Blue Jacka - rowerowe osiągi 2015... i lata kolejne

PostNapisane: 22 wrz 2019, o 11:51
przez Blue Jack
---
Wrzesień 2019
---


1. - 1 września - 50 km na trasie: -
- Opole - Kolonia Gosławicka - Grudzice - Malina - Niedźwiednik, Falmirowice, Walidrogi, Dąbrowice, Daniec, Dębska Kuźnia, Niwki, Turawskie Jezioro Średnie, lasem, wodociągi - Zawada, droga gruntowa i leśna, Opole - Kolonia Gosławicka - Malinka.
2. - 3, 17, 20 września - razem - 30 km w bieżących przejazdach na trasach w granicach Opola: -
- do sklepu na zakupy, do apteki, lekarza, gazowni, banku, załatwianie spraw urzędowych "na mieście" itp. w tym też i "przejazdy inspekcyjne" w granicach administracyjnych miasta
.
3. - 4 września - 60 km na trasie: -
- Opole - Centrum - Nowa Wieś królewska - Grudzice - Malina, Falmirowice, Walidrogi, Dąbrowice, Daniec, Dębska Kuźnia, Niwki, Turawskie Jezioro Średnie, Niwki, Dębska Kuźnia, Chrząstowice, Suchy Bór, Lędziny, Opole.
4. - 6 września - 100 km na trasie: -
- Opole, Lędziny, Suchy Bór, Chrząstowice, Dębska Kuźnia, Daniec, Utrata, Izbicko, Ligota Czamborowa, Suchodaniec, Sucha, Rozmierz, Rozmierka, Strzelce Opolskie, Rozmierka, Grodzisko, Kadłub, Krasiejów, Ozimek, Antoniów, Jedlice, Szczedrzyk, Turawskie Jezioro Średnie, Niwki, Dębska Kuźnia, Chrząstowice, Suchy Bór, Lędziny, Opole.
5. - 7 września - 60 km na trasie: -
- Opole, lasem, drogą gruntową, Zawada - Żwirek, Luboszyce, Kolanowice, Łubniany, Brynica - Surowina, Opole - Świerkle - Elektrownia Opole - Brzezie, Dobrzeń Mały, Dobrzeń Wielki, Dobrzeń Mały, Opole - Borki - Czarnowąsy - Wróblin - Zakrzów - Chabry - ZWM - Gosławice - Malinka.
6. - 10 września - 100 km na trasie: -
- Opole - Nowa Wieś Królewska - Groszowice - Metalchem - Grotowice, Przywory, Kąty Opolskie, Chorula, Górażdże, Gogolin, Dąbrówka, Ligota Dolna, Ligota Górna, Wysoka, Kadłubiec, Poręba, Leśnica, Góra Świętej Anny, Wysoka, Ligota Górna, Ligota Dolna, Sprzęcice, Siedlec, Otmice, Izbicko, Utrata, Daniec, Dąbrowice, Dębie, Dębska Kuźnia, Chrząstowice, Suchy Bór, Lędziny, Opole.
7. - 11 września - 70 km na trasie: -
- Opole - Nowa Wieś Królewska - Wyspa Bolko - Wójtowa Wieś - Chmielowice, Dziekaństwo, Domecko, Komprachcice, Lotnisko Aeroklubu Opolskiego w PNW, Polska Nowa Wieś, Wawelno, Sokolniki, Dąbrowa, Ciepielowice, Skarbiszów, Narok, rzeka Odra jaz Chróścice, Chróścice, Dobrzeń Wielki, Opole - Brzezie - Elektrownia Opole - Borki - Czarnowąsy - Krzanowice - Gosławice - Malinka.
8. - 12 września - 60 km na trasie: -
- Opole, Lędziny, Suchy Bór, Chrząstowice, Dębska Kuźnia, Daniec, Nowa Schodnia, Ozimek, Antoniów, Jedlice, Szczedrzyk, Turawskie Jezioro Średnie, Niwki, Dębska Kuźnia, Chrząstowice, Suchy Bór, Lędziny, Opole.
9. - 13 września - 80 km na trasie: -
- Opole - Nowa Wieś Królewska - Wyspa Bolko - Wójtowa Wieś - Chmielowice, Dziekaństwo, Domecko, Komprachcice, Szydłów, Skarbiszowice, Tułowice, Tułowice Małe, Lipno, Niemodlin, Sosnówka, Prądy, Wawelno, Chróścina, Opole - Wrzoski - Bierkowice - Galeria Karolinka - Półwieś - Partyzancka - Makro - rzeka Odra - Zakrzów - Chabry - ZWM - Gosławice - Malinka.
10. - 15 września - 80 km na trasie: -
- Opole - Gosławice - Krzanowice - Czarnowąsy - Świerkle, Surowina - Brynica, Kup, Chróścice, rzeka Odra jaz Chróścice, Narok, Skarbiszów, Ciepielowice, Nowa Jamka, Lipowa, lasem, Dąbrowa, Chróścina, Opole - Wrzoski - Bierkowice - Karolinka - Partyzancka - Makro - rzeka Odra - Zakrzów - Chabry - ZWM - Malinka.
11. - 16 września - 30 km na trasie: -
- Opole, lasem, Niwki, Turawskie Jezioro Średnie, Niwki, lasem, Zbicko, droga gruntowa, Opole.
12. - 19 września - 90 km na trasie: -
- Opole - ZWM - Chabry - Zakrzów - rzeka Odra - Sławice, Żelazna, Niewodniki, Narok, Chróścina, Skorogoszcz, Wronów, droga gruntowa, Zawodno, droga gruntowa, Różyna, Łosiów, Leśniczówka, Buszyce, Skorogoszcz, Chróścina, Mikolin, rzeka Odra, Popielowska Kolonia, Popielów, Stare Siołkowice, Chróścice, Dobrzeń Wielki, Dobrzeń Mały, Opole - Borki - Czarnowąsy - Krzanowice - Gosławice - ZWM - Malinka.
13. - 21 września - 50 km na trasie: -
- Opole, droga gruntowa, Zawada, droga gruntowa. Żwirek - Zawada, Luboszyce, Kolanowice, Łubniany, Dąbrówka Łubniańska, lasem, Brynica, Łubniany, Masów, Biadacz, Luboszyce, Żwirek - Zawada, droga gruntowa, Opole.
14. - 23 września - 60 km na trasie: -
- Opole, Lędziny, Suchy Bór, Chrząstowice, Dębska Kuźnia, Daniec, Dąbrowice, Dębie, Dębska Kuźnia, Niwki, Turawskie Jezioro Średnie, Niwki, Dębska Kuźnia, Dębie, Chrząstowice, Lędziny, Opole.
15. - 28 września - 60 km na trasie: -
- Opole, Lędziny, Suchy Bór, Chrząstowice, Dębska Kuźnia, Daniec, Nowa Schodnia, Ozimek, Antoniów, Jedlice, Szczedrzyk, Jezioro Turawskie - OW Jowisz - areszt, lasem, Turawskie Jezioro Małe - Średnie, Niwki, Dębska Kuźnia, Chrząstowice, Suchy Bór, Lędziny, Opole.
16. - 29 września - 80 km na trasie: -
- Opole - Nowa Wieś Królewska - rzeka Odra - Wyspa Bolko - Wójtowa Wieś - Chmielowice, Dziekaństwo, Domecko, Komprachcice, Szydłów, Skarbiszowice, Tułowice, Tułowice Małe, Lipno, Niemodlin, Sosnówka, Prądy, Wawelno, Polska Nowa Wieś, Lotnisko Aeroklubu Opolskiego w PNW, Polska Nowa Wieś, Komprachcice, Osiny, Dziekaństwo, Opole - Chmielowice - Wójtowa Wieś - Wyspa Bolko - Nowa Wieś Królewska - Głogowska - Malinka.

---
Wrzesień - 1060 km
---
Od początku roku - 9260 km

Re: Blue Jacka - rowerowe osiągi 2015... i lata kolejne

PostNapisane: 29 paź 2019, o 20:15
przez Blue Jack
---
Październik 2019
---


1. - 1 października - 50 km na trasie: -
- Opole, Lędziny, Suchy Bór, Chrząstowice, Dębska Kuźnia, Daniec, Dąbrowice, Dębie, Dębska Kuźnia, Niwki, Turawskie Jezioro Średnie, Niwki, lasem, Chrząstowice, Lędziny, Opole.
2. - 3, 21, 31 października - razem - 50 km w bieżących przejazdach na trasach w granicach Opola: -
- do sklepu na zakupy, do apteki, lekarza, gazowni, banku, załatwianie spraw urzędowych "na mieście" itp. w tym też i "przejazdy inspekcyjne" w granicach administracyjnych miasta
.
3. - 4 października - 60 km na trasie: -
- Opole - Kolonia Gosławicka - Grudzice - Malina - Niedźwiednik, Falmirowice, Walidrogi, Tarnów Opolski, Kosorowice, Kamień Śląski - GolfPark Karolinka - lotnisko, Siedlec, Otmice, Izbicko, Utrata, Daniec, Dąbrowice, Dębie, Chrząstowice, Lędziny, Opole.
4. - 6 października - 90 km na trasie: -
- Opole - Gosławice - Krzanowice - Czarnowąsy - Elektrownia Opole - Borki - Elektrownia Opole - Brzezie, Dobrzeń Wielki, Chróścice, Stare Siołkowice, Popielów, Popielowska Kolonia, rzeka Odra, Mikolin, Chróścina, Skorogoszcz, Lewin Brzeski, Raski, Przecza, Lipowa, lasem, Dąbrowa, Sokolniki, Wawelno, Polska Nowa Wieś, Lotnisko Aeroklubu Opolskiego w PNW, Komprachcice, Domecko, Dziekaństwo, Opole - Chmielowice - Wójtowa Wieś - Wyspa Bolko - rzeka Odra - Centrum - Plebiscytowa - Ozimska - ZWM - Malinka.
5. - 7 października - 50 km na trasie: -
- Opole, lasem, Zawada - Żwirek, Luboszyce, Kolanowice, Łubniany, Dąbrówka Łubniańska, lasem, Jełowa, Dąbrówka Łubniańska, Łubniany, Masów, Biadacz, Luboszyce, Żwirek - Zawada, lasem, Opole.
6. - 8 października - 40 km na trasie: -
- Opole, Lędziny, Suchy Bór, Chrząstowice, Dębska Kuźnia, Daniec, Dąbrowice, Dębie, Dębska Kuźnia, Chrząstowice, Suchy Bór, Lędziny, Opole.
7. - 9 października - 60 km na trasie: -
- Opole - Gosławice - Grudzice - Malina - Groszowice - Metalchem - Grotowice, Przywory, Miedziana, Kosorowice, Kamień Śląski - lotnisko - GolfPark Karolinka, Otmice, Izbicko, Utrata, Daniec, Dębska Kuźnia, Chrząstowice, Suchy Bór, Lędziny, Opole.
8. - 11 października - 70 km na trasie: -
- Opole, Lędziny, Suchy Bór, Chrząstowice, Dębska Kuźnia, Daniec, Nowa Schodnia, Ozimek, Krasiejów, leśny czarny szlak rowerowy, Hotel-Restauracja Bajka - Grodziec, DK46, Ozimek, Antoniów, Jedlice, Szczedrzyk, Turawskie Jezioro Małe - Średnie, Niwki, Dębska Kuźnia, Chrząstowice, Suchy Bór, Lędziny, Opole.
9. - 12 października - 70 km na trasie: -
- Opole - Kolonia Gosławicka - Nowa Wieś Królewska - Wyspa Bolko - Wójtowa Wieś - Chmielowice, Dziekaństwo, Domecko, Komprachcice, Lotnisko Aeroklubu Opolskiego w PNW, Polska Nowa Wieś, Wawelno, Sokolniki, Dąbrowa, Ciepielowice, Skarbiszów, Narok, rzeka Odra jaz Chróścice, Chróścice, Dobrzeń Wielki, Dobrzeń Mały, Opole - Borki - Czarnowąsy - Krzanowice - Gosławice - Malinka.
10. - 13 października - 80 km na trasie: -
- Opole - Kolonia Gosławicka - Grudzice - Malina, leśny niebieski szlak rowerowy, Kosorowice, Kamień Śląski - GolfPark Karolinka - lotnisko - SilesiaRing, Siedlec, Sprzęcice, Ligota Dolna, Ligota Górna, Wysoka, Kadłubiec, Poręba, Leśnica, Góra Świętej Anny, Wysoka, Ligota Górna, Ligota Dolna, Sprzęcice, Siedlec, Otmice, Izbicko, Utrata, Daniec, Dąbrowice, Dębie, Chrząstowice, Lędziny, Opole.
11. - 14 października - 100 km na trasie: -
- Opole - Nowa Wieś Królewska - Wyspa Bolko - Wójtowa Wieś - Chmielowice, Dziekaństwo, Osiny, Komprachcice, Polska Nowa Wieś, Lotnisko Aeroklubu Opolskiego w PNW, Szydłów, Skarbiszowice, Tułowice, Goszczowice, Cmentarz Jeniecki - Łambinowice - Obóz, Sowin, Przechód, Borek, Rzymkowice, Bory Niemodlińskie - droga leśna nr 1 - Rzymkowice Ochodze, Ochodze, Komprachcice, Domecko, Dziekaństwo, Opole - Chmielowice - Półwieś - Cmentarz - Karolinka - Partyzancka - rzeka Odra - Zakrzów - Chabry - ZWM - Gosławice - Malinka.
12. - 16 października - 60 km na trasie: -
- Opole, Lędziny, Suchy Bór, Chrząstowice, Dębska Kuźnia, Daniec, Nowa Schodnia, Ozimek, Antoniów, Jedlice, Szczedrzyk Turawskie Jezioro Małe - Średnie, Niwki, Dębska Kuźnia, Chrząstowice, Suchy Bór, Lędziny, Opole.
13. - 17 października - 40 km na trasie: -
- Opole, lasem, Zawada, lasem, Jezioro Turawskie, Turawskie Jezioro Średnie, Niwki, Dębska Kuźnia, Chrząstowice, Suchy Bór, Lędziny, Opole.
14. - 18 października - 70 km na trasie: -
- Opole - Nowa Wieś Królewska - rzeka Odra jaz Bolko - Wyspa Bolko - Wójtowa Wieś - Chmielowice, Dziekaństwo, Domecko, Nowa Kuźnia, Prószków, Zimnice Wielkie, Dąbrówka Górna, Rogów Opolski - Zamek, Gwoździce, Krapkowice - Otmęt, Gogolin, Kamionek, Kamień Śląski, Kosorowice, leśny niebieski szlak rowerowy, Opole - Malina - Grudzice - Kolonia Gosławicka - Malinka.
15. - 19 października - 60 km na trasie: -
- Opole, Lędziny, Suchy Bór, Chrząstowice, Dębska Kuźnia, Daniec, Dąbrowice, Dębie, Dębska Kuźnia, Niwki, Turawskie Jezioro Średnie, Niwki, Dębska Kuźnia, Dębie, Chrząstowice, Lędziny , Opole.
16. - 20 października - 70 km na trasie: -
- Opole, lasem, Zawada - wodociągi, lasem, Jezioro Turawskie, wałem, Kotórz Wielki, Turawa, Marszałki, Turawskie Jezioro Srebrne, Trzęsina, Osowiec, lasem, Łubniany, Brynica, Kup, Dobrzeń Wielki - Balaton, Opole - Brzezie - Elektrownia Opole - Borki - Czarnowąsy - Wróblin - Zakrzów - Chabry - ZWM - Gosławice - Kolonia Gosławicka - Malinka.
17. - 22 października - 80 km na trasie: -
- Opole - Gosławice - Krzanowice - Czarnowąsy - Świerkle, Surowina - Brynica, Grabczok, Murów, Zagwiździe, Stare Budkowice, Nowe Budkowice, Lasowice, Jełowa, Dąbrówka Łubniańska, Łubniany, lasem, Osowiec, Trzęsina, Turawskie Jezioro Srebrne, Marszałki, Turawa, Kotórz Wielki, lasem, wodociągi - Zawada, lasem, Opole.
18. - 24 października - 80 km na trasie: -
- Opole, lasem, Zawada - OW Żwirek, Luboszyce, Kolanowice, Łubniany, Dąbrówka Łubniańska, Jełowa, Laskowice, Bierdzany, Ligota Turawska, Kadłub Turawski, Rzędów, Jezioro Turawskie - OW Strażak - OW Syrenka - Promenada - Biwakowa - Rybaczówka, Turawa, Kotórz Wielki, Turawskie Jezioro Średnie, lasem, Niwki, lasem, Zbicko, Opole.
19. - 25 października - 70 km na trasie: -
- Opole - Nowa Wieś Królewska - rzeka Odra - Wyspa Bolko - Wójtowa Wieś - Chmielowice, Dziekaństwo, Domecko, Nowa Kuźnia, Prószków, Ochodze, Komprachcice, Lotnisko Aeroklubu Opolskiego w PNW, Polska Nowa Wieś, Wawelno, Sokolniki, Dąbrowa, Chróścina, Mechnice, Opole - Półwieś - Karolinka - Makro - rzeka Odra - Zakrzów - Wróblin - Krzanowice - Kamionka Silesia - Chabry - ZWM - Malinka.
20. - 26 października - 80 km na trasie: -
- Opole, Lędziny, Suchy Bór, Chrząstowice, Dębska Kuźnia, Daniec, Krzyżowa Dolina, Borycz, Grodzisko, Kadłub, Krasiejów - JuraPark - Krasiejów, Ozimek, Antoniów, Jedlice, Szczedrzyk, Turawskie Jezioro Średnie, Niwki, lasem, Zbicko, droga gruntowa, Opole.
21. - 27 października - 60 km na trasie: -
- Opole - Gosławice - Krzanowice - Czarnowąsy - Elektrownia Opole - Borki - Brzezie - Świerkle, Surowina, Brynica, Kup, lasem, Chróścice, rzeka Odra - jaz Chróścice, Narok, Niewodniki, Żelazna, Opole - Sławice - rzeka Odra - Zakrzów - Luboszycka - Chabry - ZWM - Malinka.
22. - 29 października - 70 km na trasie: -
- Opole, Lędziny, Suchy Bór, Chrząstowice, Dębie, Dąbrowice, Daniec, Krośnica, Borycz, Krzyżowa Dolina, Krasiejów, Ozimek, Antoniów, Jedlice, Szczedrzyk, Turawskie Jezioro Średnie, Niwki, Dębska Kuźnia, Chrząstowice, Suchy Bór, Lędziny, Opole.

---
Październik - 1460 km
---
Od początku roku - 10.720 km

Re: Blue Jacka - rowerowe osiągi 2015... i lata kolejne

PostNapisane: 22 lis 2019, o 23:42
przez Blue Jack
---
Listopad 2019
---


1. - 1, 4, 6, 12, 13, 21 listopada - razem - 110 km w bieżących przejazdach na trasach w granicach Opola: -
- do sklepu na zakupy, do apteki, lekarza, gazowni, banku, załatwianie spraw urzędowych "na mieście" itp. w tym też i "przejazdy inspekcyjne" w granicach administracyjnych miasta
.
2. - 3 listopada - 70 km na trasie: -
- Opole - ZWM - Chabry - Zakrzów - rzeka Odra - Sławice, Żelazna, Niewodniki, Narok, Golczowice, Mikolin - pomnik, rzeka Odra, Popielowska Kolonia, Popielów, Stare Siołkowice, Chróścice, Dobrzeń Wielki - Balaton, Opole - Brzezie - Elektrownia Opole - Borki - Czarnowąsy - Wróblin - Zakrzów - Chabry - ZWM - Gosławice - Kolonia Gosławicka - Malinka.
3. - 5 listopada - 60 km na trasie: -
- Opole, Lędziny, Suchy Bór, Chrząstowice, Dębie, Dąbrowice, Daniec, Nowa Schodnia, Ozimek, Antoniów, Jedlice, Szczedrzyk, Turawskie Jezioro Średnie, Niwki, Dębska Kuźnia, Chrząstowice, Lędziny, Opole.
4. - 7 listopada - 80 km na trasie: -
- Opole - Nowa Wieś Królewska - rzeka Odra jaz Bolko - Wyspa Bolko - Wójtowa Wieś - Chmielowice, Osiny, Komprachcice, Polska Nowa Wieś, Lotnisko Aeroklubu Opolskiego w PNW, Szydłów, Skarbiszowice, Tułowice, Tułowice Małe, Lipno, Niemodlin, Sosnówka, Wawelno, Chróścina, Mechnice, Opole - Półwieś - Szczepanowice - Wyspa Bolko - rzeka Odra jaz Bolko - Kanał Młynówka - Rynek - Rondo - Chabry - ZWM - Gosławice - Malinka.
5. - 9 listopada - 60 km na trasie: -
- Opole, lasem, Zawada - wodociągi, lasem, Jezioro Turawskie, Kotórz Wielki, Turawa, Jezioro Turawskie - Rybaczówka - Promenada - OW Syrenka - OW Strażak, Rzędów, lasem, Dylaki, Biestrzynnik, Antoniów, Jedlice, Szczedrzyk, Jezioro Turawskie - OW Wodnik - OW Jowisz - areszt, lasem, Turawskie Jezioro Małe - Średnie, Niwki, Dębska Kuźnia, Chrząstowice, Lędziny, Opole.
6. - 10 listopada - 70 km na trasie: -
- Opole - Nowa Wieś Królewska - Groszowice - Metalchem - Grotowice, Przywory, Kąty Opolskie, Chorula, Malnia, Odrowąż, Krapkowice - Otmęt, Gogolin, Kamionek, Kamień Śląski - GolfPark Karolinka - Lotnisko - SilesiaRing, Kosorowice, lasem, Falmirowice - Kamionka, lasem, Suchy Bór, Lędziny, Opole.
7. - 11 listopada - 80 km na trasie: -
- Opole - Kolonia Gosławicka - Grudzice - Malina, leśny niebieski szlak rowerowy, Kosorowice, Kamień Śląski - GolfPark Karolinka - lotnisko - SilesieRing, Siedlec, Sprzęcice, Ligota Górna, Wysoka, Kadłubiec, Poręba, Leśnica, Góra Świętej Anny, Wysoka, Ligota Górna, Ligota Dolna, Sprzęcice, Siedlec, Otmice, Izbicko, Utrata, Daniec, Dąbrowice, Dębie, Chrząstowice, Lędziny, Opole.
8. - 15 listopada - 60 km na trasie: -
- Opole - ZWM - Gosławice - Kolonia Gosławicka, Lędziny, Suchy Bór, Chrząstowice, Dębska Kuźnia, Daniec, Dąbrowice, Dębie, Dębska Kuźnia, Niwki, Turawskie Jezioro Średnie, Niwki, Dębska Kuźnia, Chrząstowice, Lędziny, Opole.
9. - 16 listopada - 50 km na trasie: -
- Opole, Zbicko, lasem, Niwki, Turawskie Jezioro Średnie, Jezioro Turawskie - wałem - Elektrownia Turawa - wałem - Rybaczówka - wałem - Harcerska - Promenada - Biwakowa, lasem, Marszałki, Turawskie Jezioro Srebrne, Marszałki, Turawa, Kotórz Wielki, lasem, Chrząstowice, Lędziny, Opole.
10. - 17 listopada - 70 km na trasie: -
- Opole - Gosławice, Kępa, Luboszyce - elektrownia wodna na rzece Mała Panew, droga gruntowa, elektrownia wodna na rzecze Mała Panew - Kolanowice, Węgry - elektrownia wodna na rzece Mała Panew, Osowiec, Trzęsina, Turawskie Jezioro Srebrne, lasem, Jezioro Turawskie - Rybaczówka, wałem, elektrownia wodna Turawa (Jezioro Turawskie - rzeka Mała Panew), wałem, Turawskie Jezioro Średnie - Małe - areszt (OW Korab) - OW Wodnik, Szczedrzyk, wałem, Jedlice, droga gruntowa, Szczedrzyk, lasem, Dębska Kuźnia, Chrząstowice, Suchy Bór, lasem, Opole - Kolonia Gosławicka - Malinka.
11. - 19 listopada - 70 km na trasie: -
- Opole - Nowa Wieś Królewska - rzeka Odra jaz Bolko - Wyspa Bolko - Wójtowa Wieś - Chmielowice, Dziekaństwo, Osiny, Komprachcice, Polska Nowa Wieś, Lotnisko Aeroklubu Opolskiego w PNW, Szydłów, Skarbiszowice, Tułowice, Tułowice Małe, Lipno, Niemodlin, Sosnówka, Prądy, Wawelno, Chróścina, Mechnice, Opole - Półwieś - Zaodrze - rzeka Odra - Rondo - Chabry - ZWM - Malinka.
12. - 20 listopada- 70 km na trasie: -
- Opole, Lędziny, Suchy Bór, Chrząstowice, Dębska Kuźnia, Daniec, Nowa Schodnia, Ozimek, Antoniów, Jedlice, Szczedrzyk, Turawskie Jezioro Średnie, Niwki, Dębska Kuźnia, Chrząstowice, Suchy Bór, Lędziny, Opole.
13. - 22 listopada - 70 km na trasie: -
- Opole, Lędziny, Suchy Bór, Dębska Kuźnia, Daniec, Raszowa, Grabów, Nakło, Tarnów Opolski, Kosorowice, Kamień Śląski - lotnisko - GolfPark Karolinka, Kamionek, Gogolin, Górażdże, Chorula, Kąty Opolskie, Przywory, Opole - Grotowice - Metalchem - Groszowice - Nowa Wieś Królewska - Głogowska - Malinka.
14. - 24 listopada - 80 km na trasie: -
- Opole - Gosławice, Kępa, Luboszyce, Biadacz, Opole - Czarnowąsy - Świerkle - Elektrownia Opole - Brzezie, Dobrzeń Wielki, Chróścice, Stare Siołkowice, Popielów, Popielowska Kolonia, rzeka Odra, Pomnik - Mikolin, Golczowice, Narok, Niewodniki, Żelazna, Opole - Sławice - rzeka Odra - Zakrzów - Wróblin - Czarnowąsy - Krzanowice - Gosławice - Turawa Park - Kolonia Gosławicka - Malinka.
15. - 25 listopada - 60 km na trasie: -
- Opole, Lędziny, Suchy Bór, Chrząstowice, Dębska Kuźnia, Daniec, Dąbrowice, Dębie, Dębska Kuźnia, Niwki, Turawskie Jezioro Średnie, Kotórz Wielki, Turawa, Marszałki, Turawskie Jezioro Srebrne, Marszałki, Turawa, Kotórz Wielki, lasem, wodociągi - Zawada, lasem, Opole - Kolonia Gosławicka - Malinka.
16. - 27 listopada - 60 km na trasie: -
- Opole - Kolonia Gosławicka - Grudzice, Falmirowice, Walidrogi, Raszowa, Daniec, Dąbrowice, Dębie, Dębska Kuźnia, Niwki, Turawskie Jezioro Średnie, lasem, wodociągi - Zawada, lasem, Opole - Kolonia Gosławicka - Malinka.
17. - 28 listopada - 70 km na trasie: -
- Opole - Kolonia Gosławicka - Grudzice - Malina - Niedźwiednik, Falmirowice, Walidrogi, Dąbrowice, Daniec, Dębska Kuźnia, Chrząstowice, Suchy Bór, Lędziny, Opole - Kolonia Gosławicka - Malinka - Kolonia Gosławicka, droga gruntowa, Zbicko, lasem, Niwki, Turawskie Jezioro Średnie, Niwki, lasem, Zbicko, Opole - Kolonia Gosławicka - Malinka.
18. - 30 listopada - 50 km na trasie: -
- Opole - Kolonia Gosławicka - Grudzice - Malina, lasem, Kosorowice, lasem, Tarnów Opolski, Kosorowice, lasem, Opole - Malina - Groszowice - kąpielisko na kamionce Bolko - Nowa Wieś Królewska - Głogowska - Malinka.

---
Listopad - 1240 km
---
Od początku roku - 11.960 km

Re: Blue Jacka - rowerowe osiągi 2015... i lata kolejne

PostNapisane: 3 gru 2019, o 12:01
przez Blue Jack
---
Grudzień 2019
---


1. - 2 grudnia - razem - 10 km w bieżących przejazdach na trasach w granicach Opola: -
- do sklepu na zakupy, do apteki, lekarza, gazowni, banku, załatwianie spraw urzędowych "na mieście" itp. w tym też i "przejazdy inspekcyjne" w granicach administracyjnych miasta
.
2. - 3 grudnia - 60 km na trasie: -
- Opole, Lędziny, Suchy Bór, Chrząstowice, Dębie, Dąbrowice, Daniec, Krośnica, Borycz, Krzyżowa Dolina, Krasiejów, Ozimek, Schodnia, Nowa Schodnia, Daniec, Dębska Kuźnia, Chrząstowice, Lędziny, Opole.
3. - 5 grudnia - 50 km na trasie: -
- Opole, Lędziny, Suchy Bór, Chrząstowice, Dębska Kuźnia, Daniec, Dąbrowice, Dębie, Dębska Kuźnia, Niwki, Turawskie Jezioro Średnie, Niwki, lasem, Zbicko, Opole.

---
Grudzień - 120 km
---
Od początku roku - 12.080 km