---
Wrzesień 2019
---
1. - 1 września - 50 km na trasie: -
- Opole - Kolonia Gosławicka - Grudzice - Malina - Niedźwiednik, Falmirowice, Walidrogi, Dąbrowice, Daniec, Dębska Kuźnia, Niwki, Turawskie Jezioro Średnie, lasem, wodociągi - Zawada, droga gruntowa i leśna, Opole - Kolonia Gosławicka - Malinka.
2. - 3, 17, 20 września - razem - 30 km w bieżących przejazdach na trasach w granicach Opola: -
- do sklepu na zakupy, do apteki, lekarza, gazowni, banku, załatwianie spraw urzędowych "na mieście" itp. w tym też i "przejazdy inspekcyjne" w granicach administracyjnych miasta.
3. - 4 września - 60 km na trasie: -
- Opole - Centrum - Nowa Wieś królewska - Grudzice - Malina, Falmirowice, Walidrogi, Dąbrowice, Daniec, Dębska Kuźnia, Niwki, Turawskie Jezioro Średnie, Niwki, Dębska Kuźnia, Chrząstowice, Suchy Bór, Lędziny, Opole.
4. - 6 września - 100 km na trasie: -
- Opole, Lędziny, Suchy Bór, Chrząstowice, Dębska Kuźnia, Daniec, Utrata, Izbicko, Ligota Czamborowa, Suchodaniec, Sucha, Rozmierz, Rozmierka, Strzelce Opolskie, Rozmierka, Grodzisko, Kadłub, Krasiejów, Ozimek, Antoniów, Jedlice, Szczedrzyk, Turawskie Jezioro Średnie, Niwki, Dębska Kuźnia, Chrząstowice, Suchy Bór, Lędziny, Opole.
5. - 7 września - 60 km na trasie: -
- Opole, lasem, drogą gruntową, Zawada - Żwirek, Luboszyce, Kolanowice, Łubniany, Brynica - Surowina, Opole - Świerkle - Elektrownia Opole - Brzezie, Dobrzeń Mały, Dobrzeń Wielki, Dobrzeń Mały, Opole - Borki - Czarnowąsy - Wróblin - Zakrzów - Chabry - ZWM - Gosławice - Malinka.
6. - 10 września - 100 km na trasie: -
- Opole - Nowa Wieś Królewska - Groszowice - Metalchem - Grotowice, Przywory, Kąty Opolskie, Chorula, Górażdże, Gogolin, Dąbrówka, Ligota Dolna, Ligota Górna, Wysoka, Kadłubiec, Poręba, Leśnica, Góra Świętej Anny, Wysoka, Ligota Górna, Ligota Dolna, Sprzęcice, Siedlec, Otmice, Izbicko, Utrata, Daniec, Dąbrowice, Dębie, Dębska Kuźnia, Chrząstowice, Suchy Bór, Lędziny, Opole.
7. - 11 września - 70 km na trasie: -
- Opole - Nowa Wieś Królewska - Wyspa Bolko - Wójtowa Wieś - Chmielowice, Dziekaństwo, Domecko, Komprachcice, Lotnisko Aeroklubu Opolskiego w PNW, Polska Nowa Wieś, Wawelno, Sokolniki, Dąbrowa, Ciepielowice, Skarbiszów, Narok, rzeka Odra jaz Chróścice, Chróścice, Dobrzeń Wielki, Opole - Brzezie - Elektrownia Opole - Borki - Czarnowąsy - Krzanowice - Gosławice - Malinka.
8. - 12 września - 60 km na trasie: -
- Opole, Lędziny, Suchy Bór, Chrząstowice, Dębska Kuźnia, Daniec, Nowa Schodnia, Ozimek, Antoniów, Jedlice, Szczedrzyk, Turawskie Jezioro Średnie, Niwki, Dębska Kuźnia, Chrząstowice, Suchy Bór, Lędziny, Opole.
9. - 13 września - 80 km na trasie: -
- Opole - Nowa Wieś Królewska - Wyspa Bolko - Wójtowa Wieś - Chmielowice, Dziekaństwo, Domecko, Komprachcice, Szydłów, Skarbiszowice, Tułowice, Tułowice Małe, Lipno, Niemodlin, Sosnówka, Prądy, Wawelno, Chróścina, Opole - Wrzoski - Bierkowice - Galeria Karolinka - Półwieś - Partyzancka - Makro - rzeka Odra - Zakrzów - Chabry - ZWM - Gosławice - Malinka.
10. - 15 września - 80 km na trasie: -
- Opole - Gosławice - Krzanowice - Czarnowąsy - Świerkle, Surowina - Brynica, Kup, Chróścice, rzeka Odra jaz Chróścice, Narok, Skarbiszów, Ciepielowice, Nowa Jamka, Lipowa, lasem, Dąbrowa, Chróścina, Opole - Wrzoski - Bierkowice - Karolinka - Partyzancka - Makro - rzeka Odra - Zakrzów - Chabry - ZWM - Malinka.
11. - 16 września - 30 km na trasie: -
- Opole, lasem, Niwki, Turawskie Jezioro Średnie, Niwki, lasem, Zbicko, droga gruntowa, Opole.
12. - 19 września - 90 km na trasie: -
- Opole - ZWM - Chabry - Zakrzów - rzeka Odra - Sławice, Żelazna, Niewodniki, Narok, Chróścina, Skorogoszcz, Wronów, droga gruntowa, Zawodno, droga gruntowa, Różyna, Łosiów, Leśniczówka, Buszyce, Skorogoszcz, Chróścina, Mikolin, rzeka Odra, Popielowska Kolonia, Popielów, Stare Siołkowice, Chróścice, Dobrzeń Wielki, Dobrzeń Mały, Opole - Borki - Czarnowąsy - Krzanowice - Gosławice - ZWM - Malinka.
13. - 21 września - 50 km na trasie: -
- Opole, droga gruntowa, Zawada, droga gruntowa. Żwirek - Zawada, Luboszyce, Kolanowice, Łubniany, Dąbrówka Łubniańska, lasem, Brynica, Łubniany, Masów, Biadacz, Luboszyce, Żwirek - Zawada, droga gruntowa, Opole.
14. - 23 września - 60 km na trasie: -
- Opole, Lędziny, Suchy Bór, Chrząstowice, Dębska Kuźnia, Daniec, Dąbrowice, Dębie, Dębska Kuźnia, Niwki, Turawskie Jezioro Średnie, Niwki, Dębska Kuźnia, Dębie, Chrząstowice, Lędziny, Opole.
15. - 28 września - 60 km na trasie: -
- Opole, Lędziny, Suchy Bór, Chrząstowice, Dębska Kuźnia, Daniec, Nowa Schodnia, Ozimek, Antoniów, Jedlice, Szczedrzyk, Jezioro Turawskie - OW Jowisz - areszt, lasem, Turawskie Jezioro Małe - Średnie, Niwki, Dębska Kuźnia, Chrząstowice, Suchy Bór, Lędziny, Opole.
16. - 29 września - 80 km na trasie: -
- Opole - Nowa Wieś Królewska - rzeka Odra - Wyspa Bolko - Wójtowa Wieś - Chmielowice, Dziekaństwo, Domecko, Komprachcice, Szydłów, Skarbiszowice, Tułowice, Tułowice Małe, Lipno, Niemodlin, Sosnówka, Prądy, Wawelno, Polska Nowa Wieś, Lotnisko Aeroklubu Opolskiego w PNW, Polska Nowa Wieś, Komprachcice, Osiny, Dziekaństwo, Opole - Chmielowice - Wójtowa Wieś - Wyspa Bolko - Nowa Wieś Królewska - Głogowska - Malinka.
---
Wrzesień - 1060 km
---
Od początku roku - 9260 km