Blue Jacka - rowerowe osiągi 2015... i lata kolejne

Tutaj się witamy i swoje dzienniki uzupełniamy:)

Re: Blue Jacka - rowerowe osiągi 2015... i lata kolejne

Postprzez Blue Jack » 23 cze 2020, o 16:30

---
Czerwiec 2020
---


1. - 1 czerwca - 70 km na trasie: -
- Opole, Lędziny, Suchy Bór, Chrząstowice, Dębie, Dąbrowice, Daniec, Krośnica, Borycz, Krzyżowa Dolina, Nowa Schodnia, Schodnia, Pustków, Szczedrzyk, Turawskie Jezioro Średnie, Niwki, Dębska Kuźnia, Dębie, leśny czerwony szlak rowerowy, Suchy Bór, Lędziny, Opole.

2. - 3 czerwca - 80 km na trasie: -
- Opole - Gosławice, Kępa, droga gruntowa, Żwirek - Zawada, Luboszyce, Biadacz, Opole - Czarnowąsy - Świerkle, Surowina - Brynica, lasem, Mańczok, lasem, Dąbrówka Łubniańska, lasem, Kosowce, lasem, Zagwiździe - park parafialny (kwitnące różaneczniki), lasem, grodzisko - Murów, lasem, Dąbrówka Łubniańska, Łubniany, Kolanowice, Luboszyce, Żwirek - Zawada, droga gruntowa, Kępa, Opole - Gosławice - Malinka.

3. - 4 czerwca - 60 km na trasie: -
- Opole, Lędziny, Suchy Bór, Chrząstowice, Dębska Kuźnia, Daniec, Krośnica, Borycz, Krzyżowa Dolina, Nowa Schodnia, Daniec, Dąbrowice, Dębie, Chrząstowice, Lędziny, Opole.

4. - 5, 17, 25 czerwca - razem - 20 km w bieżących przejazdach na trasach w granicach administracyjnych Opola: -
- do sklepu na zakupy, do apteki, lekarza, gazowni, banku, załatwianie spraw urzędowych itp, oraz "przejazdy spacerowo inspekcyjne po mieście"
.

5. - 6 czerwca - 60 km na trasie: -
- Opole - Nowa Wieś Królewska - Wyspa Pasieka - rzeka Odra - Zaodrze - wałami - wyspa Bolko - Wójtowa Wieś - Chmielowice, Dziekaństwo, Osiny, Komprachcice, Polska Nowa Wieś, Wawelno, Sokolniki, Dąbrowa, Ciepielowice, Skarbiszów, Narok, rzeka Odra jaz Chróścice, Chróścice, Dobrzeń Wielki, Dobrzeń Mały, Opole - Borki - Czarnowąsy - Krzanowice - Gosławice - Malinka.

6. - 7 czerwca - 75 km na trasie: -
- Opole - Kolonia Gosławicka - Grudzice - Malina, leśny niebieski szlak rowerowy, Kosorowice, Kamień Śląski, Kamionek,Gogolin, Krapkowice, Gwoździce, Rogów Opolski, przejazd przez Odrę kładką zawieszoną pod mostem na A4, Odrowąż, Malnia, Chorula, Kąty Opolskie, Przywory, Miedziana, Kosorowice, Tarnów Opolski, Walidrogi, Opole - Grudzice - Kolonia Gosławicka - Malinka.

7. - 9 czerwca - 75 km na trasie: -
- Opole - Centrum - Zakrzów - rzeka Odra - Sławice, Żelazna, Niewodniki, Narok, Golczowice, Mikolin - Zamek, czerwony szlak rowerowy, ujście Nysy Kłodzkiej do Odry, powrót do m. Mikolin, Golczowice, Narok, rzeka Odra jaz Chróścice, Chróścice, Dobrzeń Wielki, Dobrzeń Mały, Opole - Borki - Czarnowąsy - Krzanowice - Gosławice - Kolonia Gosławicka - Malinka.

8. - 11 czerwca - 75 km na trasie: -
- Opole. Lędziny, Suchy Bór, Chrząstowice, Dębie, Dąbrowice, Daniec, Krośnica, Borycz, Krzyżowa Dolina, Krasiejów, Ozimek, Schodnia, Pustków, Szczedrzyk, Turawskie Jezioro Średnie, Niwki, Dębska Kuźnia, Daniec, Dąbrowice, Dębie, Chrząstowice, Lędziny, Opole.

9. - 12 czerwca - 60 km na trasie: -
- Opole - Gosławice - Krzanowice - Czarnowąsy - Świerkle - Brzezie - Elektrownia Opole, lasem, Chróścice, rzeka Odra jaz Chróścice, Narok, Niewodniki, Żelazna, Opole - Sławice - rzeka Odra - Zakrzów - Rondo - Chabry - ZWM - Malinka.

10. - 13 czerwca - 70 km na trasie: -
- Opole, lasem, Suchy Bór, leśny żółty szlak rowerowy, Kamionka - Falmirowice, żółty szlak rowerowy, Dębie, żółty szlak rowerowy, Raszowa, leśny czerwony szlak rowerowy, Utrata, leśny czarny szlak rowerowy, Borycz, czarny leśny szlak rowerowy, CholeraBerg - Kadłub, Krasiejów, Krzyżowa Dolina, leśny żółty szlak rowerowy, Srebrne Źródła, leśny żółty szlak rowerowy, Daniec, lasem, Dębie, żółty szlak rowerowy, Kamionka - Falmirowice, leśny żółty szlak rowerowy, Suchy Bór, lasem, Opole - Kolonia Gosławicka - Malinka.

11. - 15 czerwca - 90 km na trasie: -
- Opole - Kolonia Gosławicka - Grudzice - Malina, leśny niebieski szlak rowerowy, Kosorowice, Kamień Śląski, Kamionek, Gogolin, Obrowiec, Krępna, Rozwadza, Zdzieszowice, Żyrowa, Oleszka, Ligota Dolna, Sprzęcice, Siedlec, Otmice, Izbicko, Utrata, Daniec, Dębska Kuźnia, Chrząstowice, Suchy Bór, Lędziny, Opole.

12. - 21 czerwca - 70 km na trasie: -
- Opole, Lędziny, Suchy Bór, Chrząstowice, Dębska Kuźnia, Daniec, Dąbrowice, Dębie, Dębska Kuźnia, Niwki, Turawskie Jezioro Średnie, Niwki, Dębska Kuźnia, Dębie, Falmirowice, Opole - Niedżwiednik - Malina - Groszowice - Kamionka Bolko - Struga - Plebiscytowa - Ozimska - ZWM - Gosławice - Malinka.

13. - 23 czerwca - 70 km na trasie: -
- Opole, Lędziny, Suchy Bór, Chrząstowice, Dębie, Dąbrowice, Daniec, Krośnica, Borycz, Grodzisko, Kadłub, Krasiejów, Krzyżowa Dolina, Daniec, Dębska Kuźnia, Chrząstowice, Lędziny, Opole.

14.- 25 czerwca - 65 km na trasie: -
- Opole - Gosławice - Krzanowice, Kępa, Luboszyce, Kolanowice, Łubniany, lasem, Osowiec, Trzęsina, Turawskie Jezioro Srebrne, Marszałki, Turawa, Kotórz Wielki, Jezioro Turawskie, Turawskie Jezioro Średnie, Niwki, Dębska Kuźnia, Dębie, żółty szlak rowerowy, Daniec, Dąbrowice, Dębie, Chrząstowice, Lędziny, Opole.

15. - 26 czerwca - 60 km na trasie: -
- Opole - Gosławice - Krzanowice - Czarnowąsy - Świerkle, Surowina - Brynica, Kup, Chróścice, rzeka Odra jaz Chróścice, Narok, Niewodniki, Żelazna, Opole - Sławice - rzeka Odra - Zakrzów - Chabry - ZWM - Gosławice - Malinka.

16. - 27 czerwca - 115 km na trasie: -
- Opole, Lędziny Suchy Bór, Chrząstowice, Dębie, Daniec, Raszowa, Utrata, Krośnica, Borycz, Grodzisko, Rozmierka, Strzelce Opolskie - Park Miejski - czerwony szlak rowerowy - Wieża Ischl, czerwony szlak rowerowy, Olszowa, Czarnocin - Rezerwat "Boże Oko", Lichynia, Leśnica, Zdzieszowice, Żyrowa - Pałac, Jasiona, Zakrzów - Pałac, Gogolin, Górażdże, Chorula, Kąty Opolskie, Przywory, Opole - Grotowice - Metalchem - Groszowice - Nowa Wieś Królewska - Głogowska - Malinka.

17. - 28 czerwca - 65 km na trasie: -
- Opole, Lędziny, Suchy Bór, Chrząstowice, Dębie, Dąbrowice, Daniec, Krośnica, Borycz, Krzyżowa Dolina, Nowa Schodnia, Daniec, Raszowa, Walidrogi, Dąbrowice, Dębie, Chrząstowice, Suchy Bór, Lędziny, Opole.

18. - 30 czerwca - 40 km na trasie: -
- Opole - Gosławice, Kępa, Żwirek - Zawada, Luboszyce, Kolanowice, Łubniany, Kolanowice, Luboszyce, Żwirek - Zawada, Kępa, Opole - Gosławice - Malinka.

---
Czerwiec - 1220 km
---
Od początku roku - 6020 km
Więcej grzechów nie pamiętam.
Avatar użytkownika
Blue Jack
Początkujący pisarz
 
Posty: 265
Dołączył(a): 13 lis 2014, o 23:49
Wiek: 67
Lokalizacja: Opole
Bike: BiRiA Pro Sport 2
Przejechałem (km): 11410

Re: Blue Jacka - rowerowe osiągi 2015... i lata kolejne

Postprzez Blue Jack » 24 lip 2020, o 16:56

---
Lipiec 2020
---


1. - 2 lipca - 40 km na trasie: -
- Opole, droga gruntowa, Zbicko, lasem, Jezioro Turawskie, Kotórz Wielki, Turawa, Elektrownia Turawa, Marszałki, Turawskie Jezioro Srebrne, Marszałki, Turawa, Kotórz Wielki, lasem, wodociągi - Zawada, lasem, Opole.

2. - 4 lipca - 70 km na trasie: -
- Opole - Gosławice - Krzanowice - Czarnowąsy - Świerkle, Surowina - Brynica, Grabczok, Murów, Zagwiździe, lasem, Dąbrówka Łubniańska, Jełowa, lasem, Turawskie Jezioro Srebrne, Marszałki, Turawa, Kotórz Wielki, lasem, Zbicko, droga gruntowa, Opole.

3. - 5 lipca - 70 km na trasie: -
- Opole - Gosławice - Krzanowice - Czarnowąsy - Świerkle - Brzezie - Elektrownia Opole, lasem, Chróścice, rzeka Odra jaz Chróścice, Narok, Skarbiszów, Ciepielowice, Dąbrowa, Karczów, Opole - Wrzoski - Bierkowice - Półwieś - Kanał Ulgi - Zaodrze - rzeka Odra - Rondo - Chabry - ZWM - Gosławice - Malinka.

4. - 7 lipca - 60 km na trasie: -
- Opole - ZWM - Chabry - Rondo - most Piastowski - wyspa Bolko - Wójtowa Wieś - Chmielowice, Dziekaństwo, Osiny, Komprachcice, Polska Nowa Wieś, Wawelno, Sokolniki, Dąbrowa, Karczów, drogami gruntowymi na zapleczu Opola Wrzoski oraz Bierkowic - Sławice - rzeka Odra - Zakrzów - kamionka Silesja - Gosławice - Turawa Park - Kolonia Gosławicka - Malinka.

5. - 8, 10 lipca - razem - 30 km w bieżących przejazdach na trasach w granicach administracyjnych Opola: -
- do sklepu na zakupy, do apteki, lekarza, gazowni, banku, załatwianie spraw urzędowych itp, oraz "przejazdy spacerowo inspekcyjne po mieście"
.

6. - 9 lipca - 45 km na trasie: -
- Opole, droga gruntowa, Zbicko, droga gruntowa, lasem, Niwki, Turawskie Jezioro Średnie, wałem Jeziora Turawskiego, Elektrownia Turawa, Turawa, Marszałki, Turawskie Jezioro Srebrne, Trzęsina, Osowiec, droga gruntowa, Węgry, droga gruntowa, Kolanowice, droga gruntowa, Zawada, droga gruntowa, lasem, Opole.

7. - 12 lipca - 85 km na trasie: -
- Opole - Gosławice - Krzanowice - Czarnowąsy - Elektrownia Opole - Brzezie, lasem, Chróścice, Stare Siołkowice, Popielów, Popielowska Kolonia, rzeka Odra, Pomnik - Mikolin, Chróścina, Skorogoszcz, Chróścina, Narok, rzeka Odra jaz Chróścice, Chróścice, Dobrzeń Wielki, Opole - Brzezie - Elektrownia Opole - Czarnowąsy - Wróblin - Krzanowice - Gosławice - Kolonia Gosławicka - Malinka.

8. - 13 lipca - 80 km na trasie: -
- Opole, droga gruntowa, Zawada - droga gruntowa - Żwirek, Luboszyce, Kolanowice, Łubniany, Dąbrówka Łubniańska, Jełowa, Laskowice, Bierdzany, Ligota Turawska, Kadłub Turawski, Rzędów, Jezioro Turawskie - OW Strażak - OW Syrenka - Promenada - Biwakowa - Rybaczówka, Turawa, Kotórz Wielki, Jezioro Turawskie, Turawskie Jezioro Średnie, Niwki, Dębska Kuźnia, Chrząstowice, Lędziny, Opole.

9. - 15 lipca - 50 km na trasie: -
- Opole, droga gruntowa, Chrząstowice, leśny żółty szlak rowerowy, Niwki, Turawskie Jezioro Średnie, Jezioro Turawskie, wałem, Elektrownia Turawa, Turawa, Marszałki, Turawskie Jezioro Srebrne, Trzęsina, Osowiec, Węgry, Kolanowice, Luboszyce, Żwirek - Zawada, droga gruntowa, Kępa, Opole - Gosławice - Malinka.

10. - 17 lipca - 60 km na trasie: -
- Opole - Kolonia Gosławicka - Grudzice - Malina, leśny niebieski szlak rowerowy, Kosorowice, Kamień Śląski - lotnisko - GolfPark Karolinka - tor samochodowy SilesiaRing, Siedlec, Otmice, Izbicko, Utrata, Daniec, Dębska Kuźnia, Dębie, Chrząstowice, Suchy Bór, Lędziny, Opole.

11. - 18 lipca - 90 km na trasie: -
- Opole, Lędziny, Suchy Bór, Chrząstowice, Dębie, Dąbrowice, Daniec, Krośnica, Borycz, Krzyżowa Dolina, Krasiejów, leśny czarny szlak rowerowy, Kompleks Bajka - Grodziec, Chobie - Kuziory, Knieja, Zębowice, Radawie, Kosice, Zakrzów Turawski, Kadłub Turawski, Rzędów, Marszałki, Turawa, Kotórz Wielki, lasem, wodociągi - Zawada, droga gruntowa, lasem, Opole - Kolonia Gosławicka - Malinka.

12. - 21 lipca - 50 km na trasie: -
- Opole - Nowa Wieś Królewska - Groszowice - Metalchem - Grotowice, Przywory, Miedziana, Kosorowice, Tarnów Opolski, Nakło, Grabów, Raszowa, Daniec, Dąbrowice, Dębie, Chrząstowice, Lędziny, Opole.

13. - 22 lipca - 170 km na trasie: -
- Opole - Nowa Wieś Królewska - Wyspa Bolko - Wójtowa Wieś - Chmielowice, Dziekaństwo, Domecko, Nowa Kuźnia, Bory Niemodlińskie - Leśna droga nr 1 Ochodze Rzymkowice z odbiciem na 9 kilometrze na Chrzelice - nadajnik - Chrzelice, Łącznik, Mokra, Krobusz, Biała, Dobroszewice, Lubrza, Prudnik, Łąka Prudnicka, Moszczanka, Pokrzywna, Jarnołtówek, Zlate Hory (CZ), Głuchołazy, Charbielin, Nowy Las, Stary Las, Hajduki Nyskie, Nysa, Konradów, Wyszków Śląski, Kubice, Włodary, Rynarcice, Kuropas, Korfantów, Sowin, Tułowice, Skarbiszowice, Szydłów, Komprachcice, Osiny, Opole - Chmielowice - Półwieś - Zaodrze - rzeka Odra - Rondo - PKP Opole Wschodnie - Wodociągowa - ZWM - Malinka.

14. - 24 lipca - 70 km na trasie: -
- Opole, Lędziny, Suchy Bór, Chrząstowice, Dębie, Dąbrowice, Daniec, Nowa Schodnia, Ozimek, Schodnia, Pustków, Szczedrzyk, Jezioro Turawskie - OW Jowisz - areszt (niegdyś OW Korab) - wałem, Niwki, Dębska Kuźnia, Chrząstowice, Suchy Bór, Lędziny, Opole.

15. - 25 lipca - 80 km na trasie: -
- Opole - Gosławice, Kępa, Żwirek - Zawada, Luboszyce, Biadacz, Opole - Czarnowąsy - Świerkle, Surowina - Brynica, Grabczok, Murów, Zagwiździe, Morcinek - Stare Budkowice, Nowe Budkowice, Laskowice, Bierdzany, lasem, Marszałki, Turawskie Jezioro Srebrne, Marszałki, Turawa, Kotórz Wielki, lasem, wodociągi - Zawada, droga gruntowa, lasem, Opole.

16. - 27 lipca - 120 km na trasie: -
- Opole - Gosławice, Kępa, Żwirek - Zawada, Luboszyce, Kolanowice, Łubniany, Dąbrówka Łubniańska, Jełowa, Laskowice, Tuły, lasem, Oś, lasem, Bażany, droga gruntowa, Kuniów, Kluczbork - Rynek - Zalew, Chocianowice, Lasowice Małe, Lasowice Wielkie, Trzebiszyn, Tuły, Laskowice, Jełowa, Dąbrówka Łubniańska, Łubniany, Kolanowice, Luboszyce, Żwirek - Zawada, droga gruntowa, lasem, Opole - Kolonia Gosławicka - Malinka.

17. - 29 lipca - 80 km na trasie: -
- Opole - Kolonia Gosławicka, lasem, Suchy Bór, Chrząstowice, Dębie, droga gruntowa, Daniec, droga gruntowa, Raszowa, leśny czerwony szlak rowerowy, Utrata, czarny leśny szlak rowerowy, Borycz, Krzyżowa Dolina, Krasiejów, czarny leśny szlak rowerowy, kompleks restauracja, hotel, plaża "Bajka" - Grodziec, Chobie - Kuziory, czarny leśny szlak rowerowy, Poliwoda - Biestrzynnik, Dylaki - Dwór Zawiszy, żółty leśny szlak rowerowy, Jezioro Turawskie - OW Strażak - OW Syrenka - Promenada, lasem, Marszałki, Turawskie Jezioro Srebrne, Trzęsina, Osowiec, Węgry, Kolanowice, Luboszyce, Żwirek - Zawada, droga gruntowa, lasem, Opole - Kolonia Gosławicka - Malinka.

18. - 31 lipca - 90 km na trasie: -
- Opole - Kolonia Gosławicka - Grudzice - Malina, leśny niebieski szlak rowerowy, Kosorowice, Kamień Śląski - lotnisko - Karolinka GolfPark - SilesiaRing, droga gruntowa, Siedlec, Sprzęcice, Ligota Dolna, Ligota Górna, Wysoka, Kadłubiec, Poręba, Leśnica, Góra Świętej Anny, Wysoka, Ligota Górna, Ligota Dolna, Sprzęcice, Siedlec, Otmice, Izbicko, Utrata, Daniec, Dębska Kuźnia, Chrząstowice, Suchy Bór, Lędziny, Opole.

---
Lipiec - 1340 km
---
Od początku roku - 7360 km
Więcej grzechów nie pamiętam.
Avatar użytkownika
Blue Jack
Początkujący pisarz
 
Posty: 265
Dołączył(a): 13 lis 2014, o 23:49
Wiek: 67
Lokalizacja: Opole
Bike: BiRiA Pro Sport 2
Przejechałem (km): 11410

Re: Blue Jacka - rowerowe osiągi 2015... i lata kolejne

Postprzez Blue Jack » 27 sie 2020, o 17:50

---
Sierpień 2020
---


1. - 2 sierpnia - 110 km na trasie: -
- Opole - Gosławice - Krzanowice - Czarnowąsy - Borek - Elektrownia Opole - Brzezie, Dobrzeń Wielki, Chróścice, Stare Siołkowice, Popielów, Stare Kolnie, Stobrawa, Nowe Kolnie, Kościerzyce, Pisarzowice, Brzeg, Skarbimierz, Skarbimierz Osiedle, Pępice, Żłobizna, Brzeg, Pawłów, Strzelniki, Łosiów, Leśniczówka, Buszyce, Skorogoszcz, Chróścina, Narok, Niewodniki, Żelazna, Opole - Sławice - rzeka Odra - Zakrzów - kamionka Silesia - Chabry - ZWM - Malinka.

2. - 4, 19 sierpnia - razem - 30 km w bieżących przejazdach na trasach w granicach administracyjnych Opola: -
- do sklepu na zakupy, do apteki, lekarza, gazowni, banku, załatwianie spraw urzędowych itp, oraz "przejazdy spacerowo inspekcyjne po mieście"
.

3. - 5 sierpnia - 50 km na trasie: -
- Opole, Lędziny, Chrząstowice, leśny czarny szlak rowerowy, Szczedrzyk, Turawskie Jezioro Duże - Średnie, wałem Jezioro Turawskiego, Elektrownia Turawa, Turawa, Marszałki, Turawskie Jezioro Srebrne, Trzęsina, Osowiec, Węgry, Kolanowice, Luboszyce, Żwirek - Zawada, droga gruntowa, Opole - Kolonia Gosławicka - Malinka.

4. - 6 sierpnia - 60 km na trasie: -
- Opole - Nowa Wieś Królewska - Wyspa Pasieka - rzeka Odra - Wyspa Bolko - Wójtowa Wieś - Chmielowice, Dziekaństwo, Osiny, Komprachcice, Polska Nowa Wieś, Wawelno, Sokolniki, Dąbrowa, Ciepielowice, Skarbiszów, Narok, rzeka Odra jaz Chróścice, Chróścice, Dobrzeń Wielki, Dobrzeń Mały, Opole - Borki - Czarnowąsy - Krzanowice - Gosławice - Malinka.

5. - 7 sierpnia - 60 km na trasie: -
- Opole - Gosławice, Kępa, Żwirek - Zawada, Luboszyce, Kolanowice, Łubniany, lasem, Osowiec, Trzęsina, lasem, Turawskie Jezioro Srebrne, Marszałki, Turawa, Kotórz Wielki, Jezioro Turawskie, Niwki, Dębska Kuźnia, Dębie, Chrząstowice, Lędziny, Opole.

6. - 8 sierpnia - 40 km na trasie: -
- Opole - Kolonia Gosławicka, droga gruntowa, Zawada - wodociągi, lasem, Kotórz Wielki, Turawa, Marszałki, Turawskie Jezioro Srebrne, Trzęsina, Osowiec, Węgry, Kolanowice, Luboszyce, Żwirek - Zawada, droga gruntowa, Opole - Kolonia Gosławicka - Malinka.

7. - 10 sierpnia - 70 km na trasie: -
- Opole - Kolonia Gosławicka, droga gruntowa, Zawada - wodociągi, lasem, Kotórz Wielki, Turawa, Marszałki, Turawskie Jezioro Srebrne - pływanie, Marszałki, lasem, Jezioro Turawskie, Rzędów, Kadłub Turawski, Dylaki, Antoniów, Ozimek, Nowa Schodnia, Daniec, Dąbrowice, Dębie, Chrząstowice, Lędziny, Opole.

8. - 11 sierpnia - 40 km na trasie: -
- Opole - Kolonia Gosławicka, droga gruntowa, Zawada - wodociągi, lasem, Kotórz Wielki, Turawa, Marszałki, Turawskie Jezioro Srebrne - pływanie, Marszałki, Turawa, Kotórz Mały, Zawada, droga gruntowa, Opole - TurawaPark - Kolonia Gosławicka - Malinka.

9. - 12 sierpnia - 80 km na trasie: -
- Opole - Kolonia Gosławicka, droga gruntowa, leśny czerwony szlak rowerowy, Suchy Bór, Chrząstowice, Dębie, żółty szlak rowerowy, Daniec, Raszowa, leśny czerwony szlak rowerowy, Utrata, leśny czarny szlak rowerowy, Borycz, Krzyżowa Dolina, Nowa Schodnia, Schodnia, Pustków, Szczedrzyk, Jezioro Turawskie - OW Wodnik - OW Jowisz - Areszt - Jezioro Małe - Średnie - wałem Jeziora Turawskiego - Elektrownia Turawa, Turawa, Marszałki, Turawskie Jezioro Srebrne - pływanie, Trzęsina, Osowiec, Węgry, Kolanowice, Luboszyce, Żwirek - Zawada, droga gruntowa, Opole - Kolonia Gosławicka - Malinka.

10. - 14 sierpnia - 60 km na trasie: -
- Opole, droga gruntowa, lasem, Suchy Bór, Chrząstowice, leśny czerwony szlak rowerowy, Niwki, lasem, Szczedrzyk, wałem Jeziora Turawskiego, Jedlice, leśny czerwony szlak rowerowy, Dylaki, leśny żółty szlak rowerowy, Jezioro Turawskie - OW Strażak - OW Syrenka - Promenada, lasem, Marszałki, Turawskie Jezioro Srebrne - pływanie, Trzęsina, Osowiec, Węgry, Kolanowice, Luboszyce, Żwirek - Zawada, Kępa, Opole - Gosławice - Kolonia Gosławicka - Malinka.

11. - 15 sierpnia - 80 km na trasie: -
- Opole Gosławice, Kępa, Zawada Żwirek, Luboszyce, Biadacz, Opole Czarnowąsy - Elektrownia Opole - Borki - Elektrownia Opole - Brzezie, lasem, Kup, leśny niebieski szlak rowerowy, Kaniów, leśny niebieski szlak rowerowy, Nowe Siołkowice - kąpielisko, lasem, Chróścicki Młyn, lasem, Chróścice, Dobrzeń Wielki - Balaton, Opole Brzezie, Dobrzeń Mały, Opole Borki - Czarnowąsy - Gosławice - Malinka.

12. - 16 sierpnia - 80 km na trasie: -
- Opole Gosławice, Kępa, Zawada Żwirek, Luboszyce, Biadacz, Opole Czarnowąsy - Elektrownia Opole - Borki - Elektrownia Opole - Brzezie, lasem, Kup, leśny niebieski szlak rowerowy, Kaniów, leśny niebieski szlak rowerowy, Nowe Siołkowice - kąpielisko, lasem, Chróścicki Młyn, lasem, Chróścice, Dobrzeń Wielki - Balaton, Opole Brzezie - Świerkle, lasem, Masów, Biadacz, Luboszyce, Żwirek - Zawada, droga gruntowa, Opole - Kolonia Gosławicka - Malinka.

13. - 17 sierpnia - 50 km na trasie: -
- Opole - Kolonia Gosławicka, droga gruntowa, Zawada - wodociągi, lasem, Kotórz Wielki, Turawa, Marszałki, Turawskie Jezioro Srebrne - pływanie, lasem, Jełowa, Dąbrówka Łubniańska, Łubniany, Kolanowice, Luboszyce, Żwirek - Zawada, droga gruntowa, Opole - Kolonia Gosławicka - Malinka.

14. - 19 sierpnia - 45 km na trasie: -
- Opole - Gosławice, Kępa, Żwirek - Zawada, Luboszyce, Kolanowice, Węgry, Osowiec, Trzęsina, Turawskie Jezioro Srebrne, Marszałki, Turawa, Jezioro Turawskie, Kotórz Wielki, lasem, wodociągi - Zawada, droga gruntowa, Opole - Kolonia Gosławicka - Malinka.

15. - 20 sierpnia - 85 km na trasie: -
- Opole, Lędziny, Suchy Bór, Chrząstowice, Dębska Kuźnia, Daniec, Krośnica, Borycz, Grodzisko, Rozmierka, Strzelce Opolskie, Rozmierka, Rozmierz, Sucha, Suchodaniec, Ligota Czamborowa, Izbicko, Utrata, Daniec, Dąbrowice, Dębie, Dębska Kuźnia, Chrząstowice, Lędziny, Opole.

16. - 21 sierpnia - 50 km na trasie: -
- Opole - Kolonia Gosławicka, lasem, Suchy Bór, Chrząstowice, Dębska Kuźnia, Niwki, Jezioro Turawskie, wałem, elektrownia Turawa, Turawa, Marszałki, Turawskie Jezioro Srebrne - pływanie, Marszałki, Turawa, Kotórz Wielki, lasem, wodociągi - Zawada, droga gruntowa, lasem, Opole.

17. - 22 sierpnia- 50 km na trasie: -
- Opole, droga gruntowa, Zbicko, lasem, Niwki, lasem, Turawskie Jezioro Średnie, Jezioro Turawskie, wałem, Elektrownia Turawa, Turawa, Marszałki, Turawskie Jezioro Srebrne - pływanie, Trzęsina, Osowiec, lasem, Kolanowice, Luboszyce, Biadacz, Opole - Czarnowąsy - Krzanowice - Gosławice - Malinka.

18. - 23 sierpnia - 60 km na trasie: -
- Opole - Kolonia Gosławicka, lasem, Suchy Bór, żółty szlak rowerowy, kamionka Falmirowice, żółty szlak rowerowy, Dębie, Dębska Kuźnia, leśny czarny szlak rowerowy, Szczedrzyk, Jezioro Turawskie - OW Wodnik - OW Jowisz - Areszt Śledczy - Jezioro Małe, wałem jeziora turawskiego, Elektrownia Turawa, Turawa, Marszałki, Turawskie Jezioro Srebrne - pływanie, Marszałki, Turawa, Kotórz Wielki, lasem, wodociągi - Zawada, droga gruntowa, Opole.

19 - 24 sierpnia - 40 km na trasie: -
- Opole, lasem, droga gruntowa, Zawada, droga gruntowa, Żwirek, Luboszyce, Kolanowice, Łubniany, lasem, Osowiec, Trzęsina, Turawskie Jezioro Srebrne - pływanie, Marszałki, Turawa, Kotórz Wielki, lasem, wodociągi - Zawada, droga gruntowa, Opole.

20. - 25 sierpnia - 60 km na trasie: -
- Opole - ZWM - Gosławice - TurawaPark, droga gruntowa, lasem, Niwki, lasem, Turawskie Jezioro Średnie, wałem jeziora turawskiego, Elektrownia Turawa, Turawa, Marszałki, Turawskie Jezioro Srebrne - pływanie, Trzęsina, Osowiec, Węgry, Kolanowice, Luboszyce, Żwirek - Zawada, droga gruntowa, Kępa, Opole - Krzanowice - Gosławice - ZWM - Malinka.

21. - 27 sierpnia - 40 km na trasie: -
- Opole - Centrum - wyspa Pasieka - rzeka Odra - wyspa Bolko - Wójtowa Wieś - Chmielowice, Dziekaństwo, Osiny, Komprachcice, Polska Nowa Wieś, Chróścina, Opole - Półwieś - Cmentarz - Karolinka - Makro - rzeka Odra - Zakrzów - kamionka Silesia - Gosławice - Malinka.

22. - 28 sierpnia - 70 km na trasie: -
- Opole, Lędziny, Suchy Bór, Chrząstowice, Dębska Kuźnia, Daniec, Krośnica, Borycz, Krzyżowa Dolina, Krasiejów, Ozimek, Antoniów, Jedlice, Szczedrzyk, Jezioro Turawskie - OW Wodnik - OW Jowisz - Areszt - Jezioro Małe - Średnie, Niwki, lasem, wodociągi - Zawada, droga gruntowa, lasem, Opole.

23. - 29 sierpnia - 40 km na trasie: -
- Opole - Nowa Wieś Królewska - Kamionka Bolko - Groszowice - Metalchem - wałem Odry - Grotowice, Przywory, Miedziana, Kosorowice, leśny niebieski szlak rowerowy, Opole - Malina - Grudzice - Kolonia Gosławicka - Malinka.

---
Sierpień - 1350 km
---
Od początku roku - 8710 km
Więcej grzechów nie pamiętam.
Avatar użytkownika
Blue Jack
Początkujący pisarz
 
Posty: 265
Dołączył(a): 13 lis 2014, o 23:49
Wiek: 67
Lokalizacja: Opole
Bike: BiRiA Pro Sport 2
Przejechałem (km): 11410

Re: Blue Jacka - rowerowe osiągi 2015... i lata kolejne

Postprzez Blue Jack » 23 wrz 2020, o 18:46

---
Wrzesień 2020
---


1. - 2, 17, 18 września - razem - 60 km w bieżących przejazdach na trasach w granicach administracyjnych Opola: -
- do sklepu na zakupy, do apteki, lekarza, gazowni, banku, załatwianie spraw urzędowych itp, oraz "przejazdy spacerowo inspekcyjne po mieście"
.

2. - 3 września - 60 km na trasie: -
- Opole, Lędziny, Suchy Bór, Chrząstowice, Dębie, Dąbrowice, Daniec, Dębska Kuźnia, Niwki, Turawskie Jezioro Średnie, Kotórz Wielki, Turawa, Marszałki, Turawskie Jezioro Srebrne, Marszałki, Turawa, Kotórz Wielki, lasem, Wodociągi - Zawada - droga gruntowa - TurawaPark, Opole - Kolonia Gosławicka - Malinka.

3. - 4 września - 80 km na trasie: -
- Opole - Kolonia Gosławicka - Grudzice - Malina - Niedźwiednik, Falmirowice, Walidrogi, Dąbrowice, Daniec, Nowa Schodnia, Ozimek, Schodnia, DK46, Dębska Kuźnia, Chrząstowice, Lędziny, Opole, droga gruntowa, Zbicko, lasem, Niwki, Turawskie Jezioro Średnie, lasem, Wodociągi - Zawada, droga gruntowa, Opole.

4. - 6 września - 70 km na trasie: -
- Opole - Gosławice, Kępa, Luboszyce, Biadacz, Opole - Czarnowąsy - Elektrownia Opole - Brzezie, lasem, Kup, lasem, żwirownia, lasem, Chróścice, rzeka Odra jaz Chróścice, Narok, Skarbiszów, Ciepielowice, Dąbrowa, Karczów, Opole - Wrzoski - Bierkowice - Karolinka - kanał Ulgi - Zaodrze - rzeka Odra - Rondo - Oleska - ZWM - Malinka.

5. - 8 września - 80 km na trasie: -
- Opole - Nowa Wieś Królewska - rzeka Odra jaz Bolko - Wyspa Bolko - Wójtowa Wieś - Chmielowice, Dziekaństwo, Domecko, Komprachcice, Szydłów, Skarbiszowice, Tułowice, Tułowice Małe, Lipno, Niemodlin, Sosnówka, DK46-A4 węzeł Prądy, Dąbrowa, Chróścina, Opole - Półwieś - kanał Ulgi - Zaodrze - rzeka Odra - Rondo - Chabry - ZWM - Gosławice - Malinka.

6. - 11 września - 60 km na trasie: -
- Opole, Lędziny, Suchy Bór, Chrząstowice, Dębie, Dąbrowice, Daniec, Dębska Kuźnia, Niwki, Turawskie Jezioro Średnie, Niwki, Dębska Kuźnia, Dębie, Chrząstowice, Lędziny, Opole.

7. - 12 września - 70 km na trasie: -
- Opole - Kolonia Gosławicka, Lędziny, Suchy Bór, Chrząstowice, Dębie, Dąbrowice, Daniec, Krośnica, droga gruntowa, lasem, Krzyżowa Dolina, Nowa Schodnia, Schodnia, Pustków, Szczedrzyk, Jezioro Turawskie - OW Wodnik - OW Jowisz - Areszt - Jezioro Małe - Stanica Wędkarska - wałem, Kotórz Wielki, Turawa, Marszałki, Turawskie Jezioro Srebrne, Marszałki, Turawa, Kotórz Wielki, lasem, Wodociągi - Zawada, droga gruntowa, Opole - Kolonia Gosławicka - Malinka.

8. - 13 września - 70 km na trasie: -
- Opole - ZWM - Chabry - Zakrzów - rzeka Odra - Sławice, Żelazna, Niewodniki, Narok, Golczowice, Mikolin - Pomnik, rzeka Odra, Popielowska Kolonia, Popielów, Stare Siołkowice, Chróścice, Dobrzeń Wielki, Opole - Brzezie - Elektrownia Opole - Borki - Czarnowąsy - Wróblin - Zakrzów - Cementownia Odra - Rondo - Chabry - ZWM - Gosławice - Malinka.

9. - 14 września - 70 km na trasie: -
- Opole - Nowa Wieś Królewska - Wyspa Pasieka - rzeka Odra jaz Bolko - wyspa Bolko - Wójtowa Wieś - Winów, Górki, Chrząszczyce, Złotniki, Prószków, A4, Przysiecz, Bory Niemodlińskie - lasem do drogi leśnej nr 21 - leśna droga nr 21 - czerwony szlak rowerowy biegnący lasem a następnie drogą gruntową do Krapkowic, Krapkowice, Gogolin, Kamionek, Kamień Śląski - lotnisko - GolfPark, Kosorowice, leśny niebieski szlak rowerowy, Opole - Malina - Grudzice - Kolonia Gosławicka - Malinka.

10. - 15 września - 70 km na trasie: -
- Opole - Kolonia Gosławicka, droga gruntowa, Zbicko, droga gruntowa, lasem, Niwki, lasem, Turawskie Jezioro Średnie, lasem, Wodociągi - Zawada, droga gruntowa, Opole - Kolonia Gosławicka - Malinka.
Opole - Kolonia Gosławicka, droga gruntowa, Zawada - Kępska - Żwirek, Luboszyce, Kolanowice, Węgry, Osowiec, Trzęsina, Turawskie Jezioro Srebrne, Marszałki, Turawa, Kotórz Wielki, lasem, Wodociągi - Zawada, droga gruntowa, Opole - Kolonia Gosławicka - Malinka.

11. - 16 września - 40 km na trasie: -
Opole - Kolonia Gosławicka, droga gruntowa, Zawada - Kępska - Żwirek, Luboszyce, Kolanowice, Węgry, Osowiec, Trzęsina, Turawskie Jezioro Srebrne, Marszałki, Turawa, Kotórz Wielki, lasem, Wodociągi - Zawada, droga gruntowa, Opole - Kolonia Gosławicka - Malinka.

12. - 19 września - 60 km na trasie: -
- Opole - Kolonia Gosławicka - Nowa Wieś Królewska - Groszowice - Metalchem - Grotowice, Przywory, Miedziana, Kosorowice, Tarnów Opolski, Nakło, Grabów, Raszowa, Daniec, Dębska Kuźnia, Chrząstowice, Suchy Bór, Lędziny, Opole.

13. - 20 września - 65 km na trasie: -
- Opole - Gosławice - Krzanowice - Czarnowąsy - Borki, Dobrzeń Mały, Opole - Elektrownia Opole - Brzezie, lasem, Chróścice, rzeka Odra jaz Chróścice, Narok, Skarbiszów, Ciepielowice, Dąbrowa, Chróścina, Mechnice, Opole - Żerkowice - Chmielowice - Półwieś - Zaodrze - Rondo - Dz. Generałów - Oleska - ZWM - Malinka.

14. - 21 września - 85 km na trasie: -
- Opole - Kolonia Gosławicka - Grudzice - Malina, leśny niebieski szlak rowerowy, Kosorowice, Kamień Śląski - Lotnisko - Golfpark Karolinka - SilesiaRIng, Siedlec, Sprzęcice, Ligota Dolna, Ligota Górna, Wysoka, Kadłubiec, A4, Poręba, Leśnica, Góra Świętej Anny, A4, Wysoka, Ligota Górna, Ligota Dolna, Sprzęcice, Siedlec, Otmice, Izbicko, Utrata, Daniec, Dąbrowice, Dębie, Chrząstowice, Lędziny, Opole.

15. - 22 września - 60 km na trasie: -
- Opole, Lędziny, Suchy Bór, Chrząstowice, Dębie, Dąbrowice, Daniec, Nowa Schodnia, Ozimek, Antoniów, Jedlice, Szczedrzyk, Turawskie Jezioro Średnie, Niwki, Dębska Kuźnia, Chrząstowice, Lędziny, Opole.

16. - 23 września - 80 km na trasie: -
- Opole - Nowa Wieś Królewska - rzeka Odra jaz Bolko - Wyspa Bolko - Wójtowa Wieś - Chmielowice, Dziekaństwo, Osiny, Komprachcice, Polska Nowa Wieś, Lotnisko Aeroklubu Opolskiego w PNW, Szydłów, Skarbiszowice, Tułowice, Tułowice Małe, Lipno, Niemodlin, Michałówek, Grodziec, lasem, Siedliska, Wawelno, Sokolniki, Dąbrowa, Chróścina, Mechnice, Opole - Półwieś - Zaodrze - rzeka Odra - Rondo - Oleska - ZWM - Malinka.

17. - 24 września - 60 km na trasie: -
- Opole, Lędziny, Suchy Bór, Chrząstowice, Dębska Kuźnia, Daniec, Dąbrowice, Dębie, Dębska Kuźnia, Niwki, Turawskie Jezioro Średnie, Kotórz Wielki, Turawa, Marszałki, Turawskie Jezioro Srebrne, Trzęsina, Osowiec, Węgry, Kotórz Mały, Zawada, droga gruntowa, Opole.

18. - 28 września - 50 km (w deszczu) - na trasie: -
- Opole, Lędziny, Suchy Bór, Chrząstowice, Dębie, Dąbrowice. Daniec, Dębska Kuźnia, Niwki, Dębska Kuźnia, Chrząstowice, Lędziny, Opole.

19. - 29 września - 70 km na trasie: -
- Opole, Lędziny, Suchy Bór, Chrząstowice, Dębie, Dąbrowice, Daniec, Krośnica, Borycz, Krzyżowa Dolina, Nowa Schodnia, Schodnia, Pustków, Szczedrzyk, Turawskie Jezioro Średnie, lasem, Niwki, Dębska Kuźnia, Chrząstowice, Suchy Bór, lasem, Opole - Kolonia Gosławicka - Malinka.

20. - 30 września - 60 km na trasie: -
- Opole, Lędziny, Chrząstowice, Dębska Kuźnia,DK46, Schodnia, Nowa Schodnia, Daniec, Raszowa, Tarnów Opolski, Nakło, Walidrogi, Opole - Niedźwiednik - Malina - Grudzice - Kolonia Gosławicka - Malinka.

---
Wrzesień - 1320 km
---
Od początku roku - 10.030 km
Więcej grzechów nie pamiętam.
Avatar użytkownika
Blue Jack
Początkujący pisarz
 
Posty: 265
Dołączył(a): 13 lis 2014, o 23:49
Wiek: 67
Lokalizacja: Opole
Bike: BiRiA Pro Sport 2
Przejechałem (km): 11410

Re: Blue Jacka - rowerowe osiągi 2015... i lata kolejne

Postprzez Blue Jack » 28 paź 2020, o 14:53

---
Październik 2020
---


1. - 2 października - 60 km na trasie: -
- Opole, Lędziny, Chrząstowice, Dębska Kuźnia, Daniec, Dąbrowice, Dębie, Dębska Kuźnia, Niwki, Turawskie Jezioro Średnie - Duże - Małe - Średnie, Niwki, Dębska Kuźnia, Dębie, Chrząstowice, Lędziny, Opole.

2. - 3 października - 70 km na trasie: -
- Opole, droga gruntowa, Zbicko, lasem, Turawskie Jezioro Średnie - Małe, lasem, Szczedrzyk, Pustków, Schodnia, Ozimek, Krasiejów, leśny czarny szlak rowerowy, "Bajka" Hotel Restauracja Kąpielisko - Grodziec, Chobie - Kuziory, leśny czarny szlak rowerowy, Biestrzynnik, Dylaki - Dwór Zawiszy, leśny żółty szlak rowerowy, Jezioro Turawskie - OW Skorpion - OW Syrenka - Promenada - Harcerska - Rybaczówka, Turawa, Kotórz Wielki, lasem, wodociągi - Zawada, droga gruntowa, lasem, Opole - Kolonia Gosławicka - Malinka.

3. - 4 października - 60 km na trasie: -
- Opole - Gosławice, Kępa, Luboszyce, Biadacz, Opole - Czarnowąsy - Świerkle, Surowina - Brynica, Kup, Chróścice, Dobrzeń Wielki, Dobrzeń Mały, Opole - Borki - Czarnowąsy - Krzanowice - Gosławice - Malinka.

4. - 5, 17, 19, 20, 25, 28, 30 października - razem - 110 km w bieżących przejazdach na trasach w granicach administracyjnych Opola: -
- do sklepu na zakupy, do apteki, lekarza, gazowni, banku, załatwianie spraw urzędowych itp, oraz "przejazdy spacerowo inspekcyjne po mieście"
.

5. - 6 października - 60 km na trasie: -
- Opole - Gosławice, Kępa, Luboszyce, Kolanowice, Łubniany, Dąbrówka Łubniańska - Studzionka, lasem, Brynica, Kup, lasem, Chróścice, Dobrzeń Wielki, Opole - Brzezie - Elektrownia Opole - Borki - Czarnowąsy - Krzanowice - Gosławice - Malinka.

6. - 8 października - 50 km na trasie: -
- Opole - Gosławice - Krzanowice - Czarnowąsy - Borki, Dobrzeń Mały, Opole - Brzezie, lasem, Chróścice, Dobrzeń Wielki, Opole - Brzezie - Świerkle - Czarnowąsy - Krzanowice - Gosławice - Malinka.

7. - 10 października - 60 km na trasie: -
- Opole - Gosławice - Krzanowice - Czarnowąsy - Borki, Dobrzeń Mały, Opole - Brzezie, Dobrzeń Wielki, Kup, lasem, Chróścice, rzeka Odra jaz Chróścice, Narok, Niewodniki, Żelazna, Opole - Sławice - rzeka Odra - Wróblin - Krzanowice - kamionka Silesia - Chabry - ZWM - Malinka.

8. - 11 października - 60 km na trasie: -
- Opole, Lędziny, Suchy Bór, Chrząstowice, Dębska Kuźnia, Daniec, Dąbrowice, Dębie, Dębska Kuźnia, Niwki, Turawskie Jezioro Średnie, Niwki, Dębska Kuźnia, Dębie, Chrząstowice, Lędziny, Opole.

9. - 15 października - 60 km na trasie: -
- Opole - Kolonia Gosławicka - Grudzice - Malina - Niedźwiednik, Falmirowice, Walidrogi, Dąbrowice, Daniec, Dębska Kuźnia, Niwki, Turawskie Jezioro Średnie, Niwki, Dębska Kuźnia, Dębie, Chrząstowice, Lędziny, Opole.

10. - 18 października - 30 km na trasie: -
- Opole, Lędziny, Suchy Bór, Chrząstowice, Dębie, Dębska Kuźnia, Chrząstowice, Lędziny, Opole.

11. - 22 października - 70 km na trasie: -
- Opole - Kolonia Gosławicka - Grudzice - Malina - Niedźwiednik, Falmirowice, Walidrogi, Dąbrowice, Daniec, Krośnica, Borycz, Krzyżowa Dolina, Krasiejów, Ozimek Schodnia, Pustków, Szczedrzyk, Turawskie Jezioro Średnie, Niwki, Dębska Kuźnia, Chrząstowice, Lędziny, Opole.

12. - 23 października 60 km na trasie: -
- Opole - Nowa Wieś Królewska - Groszowice - Metalchem - Grotowice, Przywory, Miedziana, Kosorowice, Tarnów Opolski, Nakło, Grabów, Raszowa, Daniec, Dębska Kuźnia, Dębie, Chrząstowice, Lędziny, Opole.

13. - 26 października - 40 km na trasie: -
- Opole, Lędziny, Suchy Bór, Chrząstowice, Dębska Kuźnia, Daniec, Raszowa, Walidrogi, Dąbrowice, Dębie, Chrząstowice, Lędziny, Opole.

14. - 31 października - 40 km na trasie: -
- Opole, Lędziny Suchy Bór, Chrząstowice, Dębska Kuźnia, Niwki, Turawskie Jezioro Średnie, wałem Jeziora Turawskiego, Kotórz Wielki, lasem, Kotórz Mały, Zawada, grząska droga gruntowa, Opole.

---
Październik - 830 km
---
Od początku roku - 10.860 km
Więcej grzechów nie pamiętam.
Avatar użytkownika
Blue Jack
Początkujący pisarz
 
Posty: 265
Dołączył(a): 13 lis 2014, o 23:49
Wiek: 67
Lokalizacja: Opole
Bike: BiRiA Pro Sport 2
Przejechałem (km): 11410

Re: Blue Jacka - rowerowe osiągi 2015... i lata kolejne

Postprzez Blue Jack » 24 lis 2020, o 16:49

---
Listopad 2020
---


1. - 1 listopada - 100 km na trasie: -
- Opole - Kolonia Gosławicka - Grudzice - Malina, leśny niebieski szlak rowerowy, Kosorowice, Kamień Śląski - GolfPark Karolinka - Lotnisko, Siedlec, Sprzęcice, Ligota Dolna, Ligota Górna, Wysoka, Kadłubiec, Dolna, Czarnocin - Park Krajobrazowy 'Góra Świętej Anny' - Rezerwat 'Boże Oko', Lichynia, Leśnica, Zdzieszowice, Rozwadza, Krępna, Obrowiec, Gogolin, Malnia, Chorula, Kąty Opolskie, Przywory, Opole - Grotowice - Metalchem - Groszowice - Nowa Wieś Królewska - Malinka.

2. - 3 listopada - 40 km na trasie: -
- Opole, Lędziny, Suchy Bór, Chrząstowice, Dębska Kuźnia, Daniec, Raszowa, Walidrogi, Dąbrowice, Dębie, Chrząstowice, Lędziny, Opole.

3. - 5 listopada - 45 km na trasie: -
- Opole, Lędziny, Suchy Bór, Chrząstowice, Dębska Kuźnia, Daniec, Dąbrowice, Dębie, Dębska Kuźnia, Chrząstowice, Lędziny, Opole.

4. - 7 listopada - 30 km na trasie: -
- Opole, droga gruntowa, Zbicko, lasem, Niwki, Turawskie Jezioro Średnie, lasem, wodociągi - Zawada, droga gruntowa, Opole.

5. - 8 listopada - 70 km na trasie: -
- Opole - Gosławice, Kępa, Luboszyce, Biadacz, Opole - Czarnowąsy - Świerkle, Surowina - Brynica, Kup, Chróścice, rzeka Odra jaz Chróścice, Narok, Niewodniki, Żelazna, Opole - Sławice - rzeka Odra - Zakrzów - Wróblin - Czarnowąsy - Krzanowice - drogą wzdłuż obwodnicy do ul. Częstochowskiej - Kolonia Gosławicka - Malinka.

6. - 17 listopada - 30 km na trasie: -
- Opole, Lędziny, Suchy Bór, Chrząstowice, Dębska Kuźnia, Niwki, Dębska Kuźnia, Chrząstowice, Lędziny, Opole.

7. - 18 listopada - 40 km na trasie: -
- Opole, Lędziny, Suchy Bór, Chrząstowice, Dębska Kuźnia, Daniec, Dąbrowice, Dębie, Chrząstowice, Suchy Bór, Lędziny, Opole.

8. - 24 listopada - 30 km na trasie: -
- Opole, droga gruntowa, lasem, Suchy Bór, Chrząstowice, leśny czerwony szlak rowerowy, Niwki, lasem, Zbicko, droga gruntowa, Opole - Kolonia Gosławicka - Malinka.

9. - 28 listopada - 40 km na trasie: -
- Opole, Lędziny, Suchy Bór, Chrząstowice, Dębska Kuźnia, Niwki, Jeziora Turawskie, Niwki, Dębska Kuźnia, Chrząstowice, Lędziny, Opole.

10. - 4, 9, 13, 16, 19, 21, 30 listopada - razem - 85 km w bieżących przejazdach na trasach w granicach administracyjnych Opola: -
- do sklepu na zakupy, do apteki, lekarza, gazowni, banku, załatwianie spraw urzędowych itp, oraz "przejazdy spacerowo inspekcyjne po mieście"
.

---
Listopad - 510 km
---
Od początku roku - 11.370 km
Więcej grzechów nie pamiętam.
Avatar użytkownika
Blue Jack
Początkujący pisarz
 
Posty: 265
Dołączył(a): 13 lis 2014, o 23:49
Wiek: 67
Lokalizacja: Opole
Bike: BiRiA Pro Sport 2
Przejechałem (km): 11410

Re: Blue Jacka - rowerowe osiągi 2015... i lata kolejne

Postprzez Blue Jack » 1 gru 2020, o 17:04

---
Grudzień 2020
---


1. - 1 grudnia - 40 km na trasie: -
- Opole, droga gruntowa, Zbicko, lasem, Niwki, Jeziora Turawskie, wałem, Elektrownia Turawa, Turawa, Marszałki, Turawskie Jezioro Srebrne, Marszałki, Turawa, Kotórz Wielki, lasem, wodociągi - Zawada, droga gruntowa, Opole.

---
Grudzień - 40 km
---
Od początku roku - 11.410 km
Więcej grzechów nie pamiętam.
Avatar użytkownika
Blue Jack
Początkujący pisarz
 
Posty: 265
Dołączył(a): 13 lis 2014, o 23:49
Wiek: 67
Lokalizacja: Opole
Bike: BiRiA Pro Sport 2
Przejechałem (km): 11410

Poprzednia strona

Powrót do Powitalnia - Dziennik Rowerowy

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron