Blue Jacka - rowerowe osiągi 2015... i w latach kolejnych

Tutaj się witamy i swoje dzienniki uzupełniamy:)

Re: Blue Jack - rowerowe osiągi 2015... i lata kolejne

Postprzez Blue Jack » 27 lut 2018, o 14:03

---
Luty 2018
---


1. - 2, 9, 14, 20 luty - razem - 35 km - w bieżących przejazdach na trasach: -
- do sklepu na zakupy, do apteki, lekarza, gazowni, banku, załatwianie spraw urzędowych "na mieście" itp. w tym i przejazdy "inspekcyjne" po powiększonym Opolu. ;-)

2. - 3 luty - 70 km na trasie: -
- Opole - Nowa Wieś Królewska - wyspa Bolko - Wójtowa Wieś - Chmielowice, Osiny, Komprachcice, Szydłów, Skarbiszowice, Tułowice, Tułowice Małe, Wydrowice, Niemodlin, Sosnówka, Prądy, Wawelno, Chróścina, Mechnice, Opole - Bierkowice - Zaodrze - PKP Opole Wschodnie - ZWM - Malinka.
3. - 5 luty - 55 km na trasie: -
- Opole - ZWM - Gosławice - Żytnia - Częstochowska, Lędziny, Chrząstowice - PKP, Dębska Kuźnia, Niwki, turawskie jezioro Średnie, Niwki, Dębska Kuźnia, Dębie, Chrząstowice - PKP - Dino, Lędziny, Opole.
4. - 7 luty - 75 km na trasie: -
- Opole - Grudzice - Malina, Falmirowice, Dębie, Dębska Kuźnia, Niwki, turawskie jezioro Średnie - Duże - Małe, Szczedrzyk, Pustków, Schodnia, Nowa Schodnia, Daniec, Raszowa, Tarnów Opolski, Nakło, Walidrogi, Dąbrowice, Dębie, Chrząstowice - PKP - Dino, Lędziny, Opole.
5. - 15 luty - 60 km na trasie: -
- Opole, Lędziny, Chrząstowice - PKP, Dębie, Dąbrowice, Daniec, Nowa Schodnia, Ozimek, Antoniów, Szczedrzyk, turawskie jezioro Średnie, Niwki, Dębska Kuźnia, Chrząstowice - PKP - Dino, Lędziny, Opole.
6. - 17 luty - 50 km na trasie: -
- Opole - Grudzice, Falmirowice, Walidrogi, Dąbrowice, Daniec, Dębska Kuźnia, Niwki, turawskie jezioro Średnie, Niwki, Dębska Kuźnia, Chrząstowice - Dino, Lędziny, Opole.
7. - 19 luty - 65 km na trasie: -
- Opole - Nowa Wieś Królewska - wyspa Bolko - Wójtowa Wieś - Chmielowice, Osiny, Komprachcice, Polska Nowa Wieś, lotnisko Aeroklubu Opolskiego w PNW, Wawelno, Sokolniki, Dąbrowa, Ciepielowice, Skarbiszów, Narok, jaz na Odrze "Chróścice", Chróścice, Dobrzeń Wielki, Dobrzeń Mały, Opole - Borki - Czarnowąsy - Wróblin - Zakrzów - Chabry - ZWM - Malinka.
8. - 21 luty - 50 km na trasie: -
- Opole, Lędziny, Chrząstowice - Dino, Dębska Kuźnia, Niwki, turawskie jezioro Średnie, Niwki, Dębska Kuźnia, Dębie, Falmirowice, Opole - Niedźwiednik - Malina - Groszowice - Nowa Wieś Królewska - Rejtana - ZWM - Malinka.
9. - 22 luty - 40 km na trasie: -
- Opole, lasem, Zawada, lasem, Jezioro Turawskie, turawskie jezioro Średnie - Duże - Małe - Średnie, Niwki, Dębska Kuźnia, Dębie, Chrząstowice - PKP - Dino, Lędziny, Opole.
10. - 23 luty - 40 km na trasie: -
- Opole - Zakrzów - Sławice, Żelazna, Niewodniki, jaz na Odrze "Dobrzeń", Dobrzeń Wielki, Dobrzeń Mały, Opole - Borki - Czarnowąsy - Krzanowice - Silesia - Chabry - ZWM - Malinka.

---
Luty - 540 km
---
Od początku roku - 960 km


---
5 luty - zerwana na trasie (Dębie) linka przerzutki tylnej - wymiana.
(Miałem rezerwę)
:)
Więcej grzechów nie pamiętam.
Avatar użytkownika
Blue Jack
Początkujący pisarz
 
Posty: 223
Dołączył(a): 13 lis 2014, o 23:49
Wiek: 65
Lokalizacja: Opole
Bike: BiRiA Pro Sport 2
Przejechałem (km): 9160

Re: Blue Jack - rowerowe osiągi 2015... i lata kolejne

Postprzez Blue Jack » 26 mar 2018, o 20:01

---
Marzec 2018
---


1. - 4 marca - 50 km na trasie: -
- Opole, lasem, Zawada, Węgry, Osowiec, Trzęsina, turawskie jezioro Srebrne, Turawa, Kotórz Wielki, Jezioro Turawskie, wałem, turawskie jezioro Średnie, Niwki, Dębska Kuźnia, Dębie, Chrząstowice - PKP - Dino, Lędziny, Opole.
2. - 8 marca - 50 km na trasie: -
- Opole, Lędziny, Chrząstowice - PKP, Dębie, Dębska Kuźnia, Niwki, turawskie Jezioro Średnie, Niwki, Dębska Kuźnia, Chrząstowice - PKP - Dino, Lędziny, Opole.
3. - 9 marca - razem - 10 km - w bieżących przejazdach na trasach: -
- do sklepu na zakupy, do apteki, lekarza, gazowni, banku, załatwianie spraw urzędowych "na mieście" itp. w tym i przejazdy "inspekcyjne" po powiększonym Opolu. ;-)

4. - 10 marca - 50 km na trasie: -
- Opole - Alibaba - Krzanowice, Kępa, Luboszyce, Kolanowice, Węgry, Osowiec, Trzęsina, turawskie Jezioro Srebrne, Turawa, Kotórz Wielki, Jezioro Turawskie, wałem, turawskie Jezioro Średnie, Niwki, Dębska Kuźnia, Dębie, Chrząstowice - PKP - Dino, Lędziny, Opole.
5. - 11 marca - 80 km na trasie: -
- Opole - Nowa Wieś Królewska - wyspa Bolko - Wójtowa Wieś - Chmielowice, Dziekaństwo, Domecko, Komprachcice, Szydłów, Skarbiszowice, Tułowice, Tułowice Małe, Wydrowice, Niemodlin, Sosnówka, Prądy, Wawelno, Sokolniki, Dąbrowa, Chróścina, Mechnice, Opole - Żerkowice - Chmielowice - Zbożowa - Bierkowice - Zaodrze - Chabry - ZWM - Malinka.
6. - 13 marca - 80 km na trasie: -
- Opole, Lędziny, Chrząstowice - PKP, Dębska Kuźnia, Daniec, Nowa Schodnia, Ozimek, Antoniów, Dylaki, Kadłub Turawski, Rzędów, Jezioro Turawskie - Promenada - Harcerska - Rybaczówka, Turawa, Kotórz Wielki, turawskie Jezioro Średnie, Niwki, Dębska Kuźnia, Chrząstowice - PKP - Dino - Tesco, Lędziny, Opole.
7. - 15 marca - 50 km na trasie: -
- Opole, Lędziny, Chrząstowice - PKP, Dębska Kuźnia, Niwki, turawskie Jezioro Średnie, Niwki, Dębska Kuźnia, Dębie, Falmirowice, Opole - Grudzice - Nowa Wieś Królewska - Głogowska - Wiejska - Malinka.
8. - 25 marca - 50 km na trasie: -
- Opole, Lędziny, Chrząstowice - PKP, Dębie, Dębska Kuźnia, Niwki, turawskie Jezioro Średnie, Niwki, Dębska Kuźnia, Dębie, Chrząstowice - PKP - Dino, Lędziny, Opole.
9. - 26 marca - 60 km na trasie: -
- Opole - Alibaba, Kępa, Luboszyce, Kolanowice, Łubniany, lasem, Osowiec, Trzęsina, turawskie Jezioro Srebrne, Turawa, Kotórz Wielki, turawskie Jezioro Średnie, Niwki, Dębska Kuźnia, Chrząstowice - PKP - Dino, Lędziny, Opole.
10. - 27 marca - 80 km na trasie: -
- Opole - Kolonia Gosławicka - Grudzice, Falmirowice, Walidrogi, Nakło, Izbicko, Otmice, Siedlec, Sprzęcice, Ligota Dolna, Ligota Górna, Wysoka, Góra Świętej Anny, Wysoka, Ligota Górna, Ligota Dolna, Sprzęcice, Siedlec Otmice, Izbicko, Utrata, Daniec, Dąbrowice, Dębie, Chrząstowice - PKP - Dino - Tesco, Lędziny, Opole.
11. - 29 marca - 60 km na trasie: -
- Opole, Lędziny, Chrząstowice, Dębska Kuźnia, Daniec, Nowa Schodnia, Ozimek, Antoniów, Jedlice, Szczedrzyk, turawskie Jezioro Średnie, Niwki, Dębska Kuźnia, Chrząstowice, Lędziny, Opole.
12. - 30 marca - 60 km na trasie: -
- Opole, Lędziny, Chrząstowice, Dębska Kuźnia, Niwki, turawskie Jezioro Średnie, Szczedrzyk, Pustków, Schodnia, Nowa Schodnia, Daniec, Dąbrowice, Walidrogi, Falmirowice, Dębie, Chrząstowice, Lędziny, Opole.
13. - 31 marca - 60 km na trasie: -
- Opole - Kolonia Gosławicka - Grudzice - Malina - Niedźwiednik, Falmirowice, Walidrogi, Raszowa, Daniec, Dębska Kuźnia, Niwki, turawskie Jezioro Średnie - Duże - Małe - Peters - Wodnik, Szczedrzyk, turawskie Jezioro Średnie, Niwki, Dębska Kuźnia, Chrząstowice, Lędziny, Opole.

---
Marzec - 740 km
---
Od początku roku - 1700 km


---
22 - 24 marca - konserwacja i naprawa roweru (stan licznika ~1300 km): -
- wymiana błotników, tylnego koła, kasety, łańcucha, mechanizmu korbowego, klocków hamulcowych - przód tył, kółek prowadzących w przerzutce;
- centrowanie kół - przedniego i tylnego (nowe koło tylne musiałem przesunąć w osi o ~4 mm);
- kąpiel, czyszczenie, smarowanie i regulacja mechanizmu tylnej przerzutki;
- ogólny przegląd, czyszczenie i smarowanie reszty podzespołów roweru.
Więcej grzechów nie pamiętam.
Avatar użytkownika
Blue Jack
Początkujący pisarz
 
Posty: 223
Dołączył(a): 13 lis 2014, o 23:49
Wiek: 65
Lokalizacja: Opole
Bike: BiRiA Pro Sport 2
Przejechałem (km): 9160

Re: Blue Jack - rowerowe osiągi 2015... i lata kolejne

Postprzez Blue Jack » 29 kwi 2018, o 23:18

---
Kwiecień 2018
---


1. - 2 kwietnia - 70 km na trasie: -
- Opole, Lędziny, Dębska Kuźnia, Niwki, turawskie Jezioro Średnie, Szczedrzyk, Jedlice, Antoniów, Dylaki, Kadłub Turawski, Rzędów, Jezioro Turawskie - Strażak - Syrenka - Promenada - Rybaczówka, Turawa Marszałki, lasem, turawskie Jezioro Srebrne, Trzęsina, Osowiec, Węgry, Kolanowice, Luboszyce, Kępa, Opole - Gosławice - Malinka.
2. - 4 kwietnia - 70 km na trasie: -
- Opole - Nowa Wieś Królewska - wyspa Bolko - Wójtowa Wieś - Chmielowice, Osiny, Komprachcice, Polska Nowa Wieś, Wawelno, Sokolniki, Dąbrowa, lasem, Nowa Jamka, Ciepielowice, Skarbiszów, Narok, jaz na Odrze "Chróścice", Chróścice, Dobrzeń Wielki, Dobrzeń Mały, Opole - Borki - Czarnowąsy - Wróblin - Zakrzów - Rondo - Chabry - ZWM - Malinka.
3. - 5, 7, 18, 23, 25, 27 Kwietnia - razem - 80 km - w bieżących przejazdach na trasach: -
- do sklepu na zakupy, do apteki, lekarza, gazowni, banku, załatwianie spraw urzędowych "na mieście" itp. w tym i przejazdy "inspekcyjne" po Opolu.

4. - 5 kwietnia - 50 km na trasie: -
- Opole - Nowa Wieś Królewska - kamionka Bolko - Groszowice - Grotowice, Przywory, Miedziana, lasem, Kamień Śląski, Kosorowice, lasem, Opole - Malina - Grudzice - Kolonia Gosławicka - Malinka.
5. - 7 kwietnia - 50 km na trasie: -
- Opole, Zbicko, lasem, Niwki, lasem, Szczedrzyk, wałem Jeziora Turawskiego, Jedlice, lasem, Dylaki, lasem, Jezioro Turawskie - Strażak - Promenada - Rybaczówka, Turawa, Kotórz Mały, Zawada, lasem, Opole.
6. - 9 kwietnia - 90 km na trasie: -
- Opole - Kolonia Gosławicka - Grudzice - Malina, lasem, Kosorowice, Kamień Śląski, lotnisko, lasem, Siedlec, Sprzęcice, Ligota Dolna, Ligota Górna, Wysoka, Kadłubiec, Poręba, Leśnica, Góra Świętej Anny, Wysoka, Ligota Górna, Ligota Dolna, Sprzęcice, Siedlec, Otmice, Izbicko, Utrata, Daniec, Dąbrowice, Dębie, Chrząstowice, Lędziny, Opole.
7 - 19 kwietnia - 90 km na trasie: -
- Opole, lasem, Zawada, Węgry, Osowiec, lasem, Łubniany, Dąbrówka Łubniańska, Studzionka, lasem, Zagwiździe, czerwony leśny szlak rowerowy - Wilcza Buda, Pokój, Winna Góra, Krzywa Góra, Okoły, Murów, Grabczok, Brynica, Opole - Świerkle - Czarnowąsy - Krzanowice - Gosławice - ZWM - Malinka.
8. - 20 kwietnia - 50 km na trasie: -
- Opole - Chabry - Silesia - Krzanowice - Czarnowąsy - Borki, Dobrzeń Mały, Dobrzeń Wielki, Chróścice, jaz na Odrze "Chróścice", Narok, Niewodniki, Żelazna, Opole - Sławice - Bierkowice - "Karolinka" - Partyzancka - Odra - Zakrzów - Rondo - Oleska - ZWM - Malinka.
9. - 21 kwietnia - 100 km na trasie: -
- Opole - Nowa Wieś Królewska - Wyspa Bolko - Wójtowa Wieś - Chmielowice, Osiny, Komprachcice, Szydłów, Skarbiszowice, Tułowice Małe, Lipno - Park Dendrologiczny, Jaczowice, Krasna Góra, Kopice - zamek - park, Krasna Góra, Tłustoręby, Rogi, Roszkowice, Piotrowa, Niemodlin, Sosnówka, Prądy, Wawelno, Chróścina, wzdłuż torów, Opole - Zbożowa - "Karolinka" - Rondo - ZWM - Malinka.
10. - 22 kwietnia - 100 km na trasie: -
Opole - Kolonia Gosławicka - Grudzice - Malina - leśny niebieski szlak rowerowy, Kosorowice, Kamień Śląski, Siedlec, Sprzęcice, Ligota Dolna, Ligota Górna, Wysoka, Kadłubiec, Dolna, Czarnocin - Rezerwat Boże Oko, Lichynia, Leśnica, Żyrowa, Jasiona, Zakrzów, Dąbrówka, Gogolin, Górażdże, Chorula, Kąty Opolskie, Przywory, Opole - Grotowice - Metalchem - Groszowice - Nowa Wieś Królewska - Głogowska - Malinka.
11. - 24 kwietnia - 70 km na trasie: -
- Opole, lasem, Zawada, Węgry, Osowiec, lasem, Łubniany, Dąbrówka Łubniańska, Studzionka, lasem, Brynica, Kup, Chróścice, Dobrzeń Wielki - Balaton, Opole - Brzezie, Dobrzeń Mały, Opole - Borki - Czarnowąsy - Wróblin - Krzanowice - Gosławice - Malinka.
12. - 26 kwietnia - 60 km na trasie: -
- Opole, lasem, Zawada, Węgry, Osowiec, lasem, Łubniany, Osowiec Śląski - PKP, lasem, turawskie Jezioro Srebrne, Turawa, Kotórz Wielki, turawskie Jezioro Średnie, Niwki, Dębska Kuźnia, Dębie, Falmirowice - kamionka, lasem, Suchy Bór, lasem, Opole - Grudzice-Strzelnica Myśliwska - Kolonia Gosławicka - Malinka.
13. - 28 kwietnia - 60 km na trasie: -
- Opole, Zbicko, lasem, Niwki, lasem, Szczedrzyk, wałami jeziora turawskiego, Jedlice, lasem, Dylaki - "Dwór Zawiszy" - kościół, lasem, Rzędów, Jezioro Turawskie - Promenada - Rybaczówka, Turawa, Kotórz Wielki, lasem, Zawada - wodociągi, lasem, Opole.
14. - 29 kwietnia - 100 km na trasie: -
- Opole, Lędziny, Chrząstowice - PKP, Dębska Kuźnia, Daniec, Krzyżowa Dolina, Krasiejów - JuraPark - Krasiejów, lasem, Grodziec, Chobie, Kuziory, Knieja, Zębowice, Radawie, Kosice, Zakrzów Turawski, Kadłub Turawski, Rzędów, lasem, Jezioro Turawskie - "Strażak" - "Syrenka" - Promenada - "Jowisz" - Rybaczówka, Turawa, Kotórz Wielki, Niwki, Dębska Kuźnia, Chrząstowice - PKP - Dino, Lędziny, Opole.

---
Kwiecień - 1040 km
---
Od początku roku - 2740 km

---
16 - 18 kwietnia odbudowa roweru na bazie zakupionej nowej ramy BiRiA Pro2 Sport.
Odbudowa, czyli przeniesienie wszystkich detali na ramę BiRiA z ramy mojego dotychczas użytkowanego roweru HERCULES Trekking, który uległ "awarii" (pękła rama) w dniu 9 kwietnia w trakcie powrotu z Góry Świętej Anny.
Z dodatkowych rzeczy - to z powodu innego rozwiązania (linki chowane wewnątrz ramy) wymieniłem na nowe linki i pancerze przerzutek.
Stan licznika 2018 r.: ~2000 km.
18 kwietnia - pierwsza jazda próbna, "docierająca" "nowy" rower - 30 km.
Ostatnio edytowano 13 wrz 2018, o 12:28 przez Blue Jack, łącznie edytowano 1 raz
Więcej grzechów nie pamiętam.
Avatar użytkownika
Blue Jack
Początkujący pisarz
 
Posty: 223
Dołączył(a): 13 lis 2014, o 23:49
Wiek: 65
Lokalizacja: Opole
Bike: BiRiA Pro Sport 2
Przejechałem (km): 9160

Re: Blue Jack - rowerowe osiągi 2015... i lata kolejne

Postprzez Blue Jack » 23 maja 2018, o 13:16

---
Maj 2018
---


1. - 1 maja - 100 km na trasie: -
- Opole, Lędziny, Chrząstowice, Daniec, Krośnica, Borycz, Grodzisko, Rozmierka, leśny czarny szlak rowerowy, Gąsiorowice, Jemielnica - "Jarmark Cysterski", Piotrówka, Wierchlesie, Zawadzkie, droga leśna wzdłuż Małej Panwi, Staniszcze Wielkie, Staniszcze Małe, Krasiejów, Krzyżowa Dolina, Daniec, Dębska Kuźnia, Chrząstowice, Suchy Bór, Lędziny, Opole.
2. - 3 maja - 105 km na trasie: -
- Opole - Nowa Wieś Królewska - Wsypa Bolko - Wójtowa Wieś - Chmielowice, Dziekaństwo, Domecko, Nowa Kuźnia, Prószków, Przysiecz, leśna droga Przysiecz - Strzeleczki, Strzeleczki, Ścigów, Racławiczki, niebieski szlak rowerowy, Moszna - Park - Zamek, Ogiernicze, Łącznik, czerwony szlak rowerowy, Brzeźnica, Frącki, Pogórze, Rzymkowice, leśna droga Rzymkowice - Ochodze, Ochodze, Komprachcice, Osiny, Opole - Chmielowice - Zbożowa - "Karolinka" - Partyzancka - most na Odrze - Zakrzów - Cementownia "Odra" - Oleska - ZWM - Malinka.
3. - 5 maja - 115 km na trasie: -
- Opole - Zakrzów - Bierkowice - Sławice, Żelazna, Niewodniki, Narok, Chróścina, Skorogoszcz, Buszyce, droga polna, Różyna, Łosiów, Kopanie, Zwanowice, Kruszyna, Brzeg - Rynek - Zamek, Pisarzowice, Kościerzyce, Nowe Kolnie, Stobrawa, Stare Kolnie, Popielów, Stare Siołkowice, Chróścice, Dobrzeń Wielki, Dobrzeń Mały, Opole - Borki - Czarnowąsy - Krzanowice - Gosławice - Malinka.
4. - 6 maja - 90 km na trasie: -
- Opole, Zbicko, lasem, Niwki, lasem, Szczedrzyk, Jedlice, lasem, Dylaki - "Dwór Zawiszy", Biestrzynnik, lasem, Kuziory, Knieja, Zębowice, Kadłub Wolny - "Tawerna Pod Kotwicą", Zębowice, Radawie, Zakrzów Turawski, Kadłub Turawski, Rzędów, Turawa, Kotórz Wielki, lasem, Zawada, lasem, Opole.
5. - 7, 9, 24 maja - razem - 25 km - w bieżących przejazdach na trasach: -
- do sklepu na zakupy, do apteki, lekarza, gazowni, banku, załatwianie spraw urzędowych "na mieście" itp. w tym i przejazdy "inspekcyjne" po Opolu.

6. - 8 maja - 50 km na trasie: -
- Opole - Wyspa Bolko - Wójtowa Wieś - Chmielowice, Dziekaństwo, Domecko, Komprachcice, lotnisko Aeroklubu Opolskiego w PNW, Polska Nowa Wieś, Wawelno, Sokolniki, Dąbrowa, Karczów, Opole - Wrzoski - Bierkowice - Zaodrze - Nysy Łużyckiej - ZWM - Malinka.
7. - 9 maja - 40 km na trasie: -
- Opole, Lędziny, Chrząstowice, Dębska Kuźnia, Niwki, turawskie Jezioro Średnie, Niwki, Dębska Kuźnia, Chrząstowice, Lędziny, Opole.
8. - 10 maja - 80 km na trasie: -
- Opole, lasem, Zawada, Węgry, Osowiec, lasem, Łubniany, Dąbrówka Łubniańska, lasem, Zagwiździe, Grabice, Radomierowice, Grabice, Zagwiździe, Murów, Grabczok, Brynica, Opole - Świerkle - Czarnowąsy - Krzanowice - Gosławice - Malinka.
9. - 12 maja - 90 km na trasie: -
- Opole - Kolonia Gosławicka - Grudzice - Malina, lasem, Kosorowice, Kamień Śląski - lotnisko Kamień Śląski, droga polna, Siedlec, Sprzęcice, Ligota Górna, Wysoka, Kadłubiec, Poręba, Leśnica, Góra Świętej Anny, Zdzieszowice, Żyrowa, Oleszka, Ligota Dolna, Sprzęcice, Siedlec, Otmice, Izbicko, Utrata, Daniec, Dąbrowice, Dębie, Chrząstowice, Lędziny, Opole.
10. - 13 maja - 90 km na trasie: -
- Opole - Gosławice - Krzanowice - Czarnowąsy - Brzezie - Elektrownia "Opole", Dobrzeń Wielki, Chróścice, Stare Siołkowice, Popielów, Popielowska Kolonia, Mikolin - pomnik, Chróścina, Skorogoszcz, Przecza, Lipowa, lasem, Dąbrowa, Sokolniki, Wawelno, Polska Nowa Wieś, Lotnisko Aeroklubu Opolskiego w PNW, Polska Nowa Wieś, Komprachcice, Domecko, Dziekaństwo, Opole - Chmielowice - Półwieś - Zaodrze - Nysy Łużyckiej - Oleska - ZWM - Malinka.
11. - 14 maja - 50 km na trasie -
- Opole, lasem, Zawada - wodociągi, lasem, turawskie Jezioro Średnie - Małe - Duże - OW Jowisz, Szczedrzyk, Jedlice, Antoniów, Ozimek, Daniec, Dąbrowice, Dębie, Chrząstowice, Lędziny, Opole.
12. - 16 maja - 70 km na trasie: -
- Opole, lasem, Niwki, turawskie Jezioro Średnie - Małe - Duże - OW Jowisz - OW Wodnik, Szczedrzyk, Pustków, Schodnia, Ozimek, Nowa Schodnia, Daniec, Dąbrowice, Walidrogi, Opole - Malina - Groszowice - kamionka Bolko - Nowa Wieś Królewska - Wyspa Bolko - Wójtowa Wieś - Szczepanowice - Półwieś - Zaodrze - Nysy Łużyckiej - ZWM - Malinka.
13. - 19 maja - 80 km na trasie: -
- Opole - Nowa Wieś Królewska - Wyspa Bolko - Wójtowa Wieś - Chmielowice, Dziekaństwo, Domecko, Komprachcice, Szydłów, Skarbiszowice, Tułowice Małe, Lipno - Park Dendrologiczny, park, Niemodlin - basen - Zamek, Sosnówka, Prądy, Wawelno, Chróścina, Mechnice, Opole - Bierkowice - Półwieś - Zaodrze - Nysy Łużyckiej - Oleska - ZWM - Malinka.
14. - 25 maja - 65 km na trasie: -
- Opole, Lędziny, Chrząstowice, Dębska Kuźnia, Niwki, turawskie Jezioro Średnie, Szczedrzyk, Pustków, Schodnia, Nowa Schodnia, Daniec, Dąbrowice, Walidrogi, Falmirowice - kamionka, lasem, Suchy Bór, Chrząstowice - Dino, Lędziny, Opole.
15. - 26 maja - 70 km na trasie: -
- Opole - Nowa Wieś Królewska - wyspa Bolko - Wójtowa Wieś - Chmielowice, Dziekaństwo, Domecko, Pucnik, Nowa Kuźnia, Prószków, Zimnice Wielkie, Dąbrówka Górna, Rogów Opolski - Zamek - park, Gwoździce, Krapkowice - Zamek - Otmęt, Gogolin, Kamionek, Kamień Śląski, Kosorowice, lasem, Opole - Malina - Grudzice - Kolonia Gosławicka - Malinka.

---
Maj - 1120 km
---
Od początku roku - 3860 km
Więcej grzechów nie pamiętam.
Avatar użytkownika
Blue Jack
Początkujący pisarz
 
Posty: 223
Dołączył(a): 13 lis 2014, o 23:49
Wiek: 65
Lokalizacja: Opole
Bike: BiRiA Pro Sport 2
Przejechałem (km): 9160

Re: Blue Jack - rowerowe osiągi 2015... i lata kolejne

Postprzez Blue Jack » 25 cze 2018, o 12:57

---
Czerwiec 2018
---


1. - 1 czerwca - 60 km na trasie: -
- Opole, Lędziny, Chrząstowice, Dębska Kuźnia, Daniec, Nowa Schodnia, Ozimek, Antoniów, Jedlice, Szczedrzyk, turawskie Jezioro Duże - OW Jowisz - turawskie Jezioro Małe - Średnie, Niwki, Dębska Kuźnia, Chrząstowice, Lędziny, Opole.
2. - 2 czerwca - 40 km na trasie: -
- Opole, Zbicko, lasem, Niwki, turawskie Jezioro Średnie, Jezioro Turawskie, Turawa, turawskie Jezioro Srebrne, Trzęsina, Osowiec, Węgry, Kolanowice, Luboszyce, Zawada - OW Żwirek, Kępa, Opole - Gosławice - Malinka.
3. - 3 czerwca - 85 km na trasie: -
- Opole - Kolonia Gosławicka - Grudzice, Falmirowice, Walidrogi, Nakło, Izbicko, Suchodaniec, Sucha, Strzelce Opolskie, Biadacz, Strzelce Opolskie, Rozmierka, Grodzisko, Borycz, Krośnica, Daniec, Dąbrowice, Dębie, Chrząstowice, Suchy Bór, Lędziny, Opole.
4. - 6, 7, 25 czerwca - razem - 20 km - w bieżących przejazdach na trasach: -
- do sklepu na zakupy, do apteki, lekarza, gazowni, banku, załatwianie spraw urzędowych "na mieście" itp. w tym i przejazdy "inspekcyjne" po Opolu.

5. - 8 czerwca - 70 km na trasie: -
- Opole, Zbicko, lasem, Niwki, turawskie Jezioro Średnie - Małe - Duże, Szczedrzyk, Jedlice, Antoniów, Biestrzynnik, Dylaki, Kadłub Turawski, Rzędów, lasem, Jezioro Turawskie - OW Strażak - OW Syrenka - Promenada - Rybaczówka, Turawa - Marszałki, turawskie Jezioro Srebrne, Trzęsina, Osowiec, Węgry, Kotórz Mały, Zawada, lasem, Opole.
6. - 9 czerwca - 75 km na trasie: -
- Opole - Kolonia Gosławicka - Grudzice, Falmirowice, Walidrogi, Raszowa, Daniec, Dębska Kuźnia, Niwki, turawskie Jezioro Średnie, Szczedrzyk, Pustków, Schodnia, Ozimek, Nowa Schodnia, Daniec, Dąbrowice, Dębie, Chrząstowice, Lędziny, Opole.
7. - 10 czerwca - 85 km na trasie: -
- Opole - Gosławice - Krzanowice - Czarnowąsy - Świerkle - Brzezie - Elektrownia "Opole", Dobrzeń Wielki, Chróścice, jaz na Odrze "Chróścice", Narok, Skarbiszów, Ciepielowice, Nowa Jamka, Lipki, lasem, Dąbrowa, Sokolniki, Wawelno, Polska Nowa Wieś, lotnisko Aeroklubu Opolskiego w PNW, lasem, Komprachcice, Domecko, Dziekaństwo, Opole - Chmielowice - Bierkowice - Półwieś - "Karolinka" - Zaodrze - Rondo - Chabry - ZWM - Malinka.
8. - 13 czerwca - 70 km na trasie: -
- Opole - Kolonia Gosławicka - Grudzice, Falmirowice, Walidrogi, Dąbrowice, Daniec, Dębska Kuźnia, Niwki, turawskie Jezioro Średnie, Szczedrzyk, Jedlice, Antoniów, Ozimek, Nowa Schodnia, Daniec, Raszowa, Walidrogi, Dąbrowice, Dębie, Chrząstowice, Lędziny, Opole.
9. - 14 czerwca - 100 km na trasie: -
- Opole, Lędziny, Chrząstowice, Dębska Kuźnia, Daniec, Utrata, Izbicko, Otmice, Siedlec, Sprzęcice, Ligota Górna, Wysoka, Kadłubiec, Poręba, Leśnica, Góra Świętej Anny, Wysoka, Ligota Górna, Ligota Dolna, Sprzęcice, Siedlec, Otmice, Izbicko, Utrata, Daniec, Dąbrowice, Dębie, Chrząstowice, Lędziny, Opole.
10. - 15 czerwca - 60 km na trasie: -
- Opole, Lędziny, Chrząstowice, Dębska Kuźnia, Niwki, turawskie Jezioro Średnie, Szczedrzyk, Pustków, Schodnia, Ozimek, Nowa Schodnia, Daniec, Dąbrowice, Dębie, Chrząstowice, Lędziny, Opole.
11. - 16 czerwca - 80 km na trasie: -
- Opole, Lędziny, Chrząstowice, Dębska Kuźnia, leśny czarny szlak rowerowy, Srebrne Źródła, leśny żółty szlak rowerowy, Krzyżowa Dolina, Krasiejów, leśny czarny szlak rowerowy, Grodziec "Bajka", Grodziec, Chobie, Kuziory, leśny czarny szlak rowerowy, Biestrzynnik - Poliwoda, Dylaki - "Dwór Zawiszy", leśny żółty szlak rowerowy, Jezioro Turawskie - U Niedźwiedzia - OW Syrenka - Promenada - Rybaczówka, lasem, Turawa Marszałki, lasem, turawskie jezioro Srebrne, Turawa, Kotórz Wielki, lasem, Zawada, lasem, Opole.
12. - 19 czerwca - 130 km na trasie: -
- Opole - Nowa Wieś Królewska - Wyspa Bolko - Wójtowa Wieś - Chmielowice, Dziekaństwo, Komprachcice, Szydłów, Skarbiszowice, Tułowice, Goszczowice, Łambinowice, Budzieszowice, Jasienica Dolna, Piątkowice, Rusocin, Nysa, Konradowa, Wyszków Śląski, Kubice, Włodary, Rynarcice, Kuropas, Korfantów, Sowin, Tułowice, Tułowice Małe, Skarbiszowice, Szydłów, Komprachcice, Osiny, Opole - Chmielowice - Wójtowa Wieś - Szczepanowice - Zaodrze - Oleska - ZWM - Malinka.
13. - 21 czerwca - 70 km na trasie: -
- Opole - Gosławice, Lędziny, Chrząstowice, Dębska Kuźnia, Niwki, turawskie Jezioro Średnie, Szczedrzyk, Jedlice, Antoniów, Ozimek, Nowa Schodnia, Daniec, Dąbrowice, Dębie, Chrząstowice, Lędziny, Opole - Gosławice - Malinka.
14. - 22 czerwca - 60 km na trasie: -
- Opole, Lędziny, Chrząstowice, Dębska Kuźnia, Daniec, Nowa Schodnia, Ozimek, Antoniów, Jedlice, Szczedrzyk, Jezioro Turawskie - OW "Jowisz" - areszt "Korab" - turawskie Jezioro Małe - Średnie, Niwki, Dębska Kuźnia, Chrząstowice, Lędziny, Opole.
15. - 24 czerwca - 80 km na trasie: -
- Opole - Gosławice - Krzanowice - Czarnowąsy - Świerkle - Brzezie - Elektrownia "Opole", Dobrzeń Wielki - Balaton - Ameryka, Chróścice, Odra - jaz "Chróścice", Narok, Skarbiszów, Ciepielowice, Nowa Jamka, Lipki, lasem, Dąbrowa, Sokolniki, Wawelno, Polska Nowa Wieś, lotnisko Aeroklubu Opolskiego w PNW, lasem, Komprachcice, Osiny, Opole - Chmielowice - Półwieś - cmentarz - Zaodrze - Rondo - Oleska - ZWM - Malinka.
16. - 27 czerwca - 55 km na trasie: -
- Opole - Gosławice - Grudzice, Falmirowice, Walidrogi, Raszowa, Daniec, Dębska Kuźnia, Niwki, turawskie Jezioro Średnie, Niwki, Dębska Kuźnia, Chrząstowice, Lędziny, Opole.
17. - 29 czerwca - 65 km + 45 km = 110 km na trasie: -
- Opole, lasem, Zawada - wodociągi, lasem, Kotórz Wielki, Turawa, Marszałki, Jezioro Turawskie - Promenada - Biwakowa, Rzędów, Kadłub Turawski, Dylaki, Antoniów, Ozimek, Nowa Schodnia, Daniec, Dąbrowice, Dębie, Chrząstowice, Lędziny, Opole. (65 km)
- Opole, polami, Zbicko, polami, Lędziny, Suchy Bór, lasem, strzelnica myśliwska, lasem, Suchy Bór, Chrząstowice, lasem, Niwki, turawskie Jezioro Średnie, lasem, Niwki, lasem, Zbicko, polami, Opole. (45 km)

---
Czerwiec - 1250 km
---
Od początku roku - 5110 km
Więcej grzechów nie pamiętam.
Avatar użytkownika
Blue Jack
Początkujący pisarz
 
Posty: 223
Dołączył(a): 13 lis 2014, o 23:49
Wiek: 65
Lokalizacja: Opole
Bike: BiRiA Pro Sport 2
Przejechałem (km): 9160

Re: Blue Jack - rowerowe osiągi 2015... i lata kolejne

Postprzez Blue Jack » 29 lip 2018, o 19:33

---
Lipiec 2018
---


1. - 1 lipca - 70 km na trasie: -
- Opole - Gosławice, Lędziny, Suchy Bór, Chrząstowice, Dębska Kuźnia, Niwki, turawskie Jezioro Średnie, wałem Jeziora Turawskiego, Elektrownia "Turawa", Turawa, Marszałki, lasem, turawskie Jezioro Srebrne, Trzęsina, Osowiec, lasem, Łubniany, Brynica, Kup, Dobrzeń Wielki - "Balaton", Opole - Brzezie - Elektrownia "Opole" - Borki - Czarnowąsy - Wróblin - Zakrzów - Cementownia "Odra" - Oleska - ZWM - Malinka.
2. - 2 lipca - 35 km na trasie: -
- Opole, lasem, turawskie Jezioro Duże - Średnie, Szczedrzyk, lasem, Niwki, lasem, Zawada - wodociągi, lasem, Opole.
3. - 3 lipca - 105 km na trasie: -
- Opole - Gosławice, Kępa, Zawada - Żwirek, Luboszyce, Kolanowice, Łubniany, Dąbrówka Łubniańska - Studzionka, lasem, Zagwiździe, lasem, Wilcza Buda, lasem, Jagienna, Kozuby, Domaradz, Fałkowice, Zbica, Kuźnica Dąbrowska, Dąbrowa, Świerczów, Miejsce, Krogulna, Zieleniec, Pokój, Krzywa Góra, Ładza, Kup, Dobrzeń Wielki, Dobrzeń Mały, Opole - Borki - Czarnowąsy - Krzanowice - Gosławice - ZWM - Malinka.
4. - 4, 10, 23 lipca - razem - 40 km - w bieżących przejazdach na trasach: -
- do sklepu na zakupy, do apteki, lekarza, gazowni, banku, załatwianie spraw urzędowych "na mieście" itp. w tym i przejazdy "inspekcyjne" po Opolu.

5. - 5 lipca - 80 km na trasie: -
- Opole - Gosławice - Grudzice - Malina, leśny niebieski szlak rowerowy, Kosorowice, Kamień Śląski - lotnisko, polami, Siedlec, Sprzęcice, Ligota Górna, Wysoka, Kadłubiec, Poręba, Leśnica, Góra Świętej Anny, Wysoka, Ligota Górna, Sprzęcice, Siedlec, niebieski szlak rowerowy, Kamień Śląski, lasem, polami, Tarnów Opolski, Walidrogi, Falmirowice, Opole - Grudzice - Gosławice - Malinka.
6. - 6 lipca - 40 km na trasie: -
- Opole, polami, Zbicko, lasem, Kotórz Wielki, Turawa, Marszałki, turawskie Jezioro Srebrne, Trzęsina, Osowiec, Węgry, Kolanowice, Zawada - OW "Żwirek", lasem, Opole.
7. - 7 lipca - 100 km na trasie: -
- Opole - Gosławice - Krzanowice - Czarnowąsy - Świerkle, Brynica, Grabczok, Murów, lasem, Okoły - Czarna Woda, lasem, Pokój, Zieleniec, Krogulna, Miejsce, Świerczów, Miejsce, Krogulna, Zieleniec, Pokój, Krzywa Góra, Ładza, Kup, Dobrzeń Wielki, Dobrzeń Mały, Opole - Borki - Czarnowąsy - Krzanowice - Chabry - Oleska - Katowicka - Nowa Wieś Królewska - Głogowska - Wiejska - Malinka.
8. - 9 lipca - 100 km na trasie: -
- Z Opola przez Kluczbork do Namysłowa pociągiem.
- Namysłów
, Wilków, Wojciechów, Młokcice, Krasowice, Smarchowice Śląskie, Barzyna, Ligota Książęca, Minkowskie, Żaba, Raciszów, Rogalice, Mąkoszyce, Tarnowiec, Kurznie, Karłowice, Popielów, Stare Siołkowice, Chróścice, Dobrzeń Wielki, Dobrzeń Mały, Opole - Borki - Czarnowąsy - Krzanowice - Gosławice - Malinka.
9. - 12 lipca - 60 km na trasie: -
- Opole - Gosławice - Żytnia - Częstochowska, Lędziny, Chrząstowice, Suchy Bór, lasem, Falmirowice, Walidrogi, Dąbrowice, Dębie, Dębska Kuźnia, Niwki, turawskie jezioro Średnie, Niwki, Dębska Kuźnia, Dębie, Chrząstowice, Lędziny, Opole - Gosławice - Malinka.
10. - 20 lipca - 50 km na trasie: -
- Opole, Lędziny, Suchy Bór, Chrząstowice, Dębska Kuźnia, Niwki, turawskie Jezioro Średnie, Jezioro Turawskie, wałem, elektrownia "Turawa", Turawa, Marszałki, lasem, turawskie Jezioro Srebrne, Trzęsina, Osowiec, Węgry, Kolanowice, Luboszyce, Zawada - OW "Żwirek", Kępa, Opole - Gosławice - Malinka.
11. - 21 lipca - 50 km na trasie: -
- Opole - Gosławice, Kępa, Zawada - OW "Żwirek", Luboszyce, Kolanowice, Węgry, Osowiec, Trzęsina, turawskie Jezioro Srebrne, Marszałki, Turawa, Kotórz Wielki, lasem, Zawada - wodociągi, Zawada, lasem, Opole - Kolonia Gosławicka - Malinka.
12. - 22 lipca 100 km na trasie: -
- Opole - Nowa Wieś Królewska - wyspa Bolko - Wójtowa Wieś - Chmielowice, Dziekaństwo, Domecko, Komprachcice, Szydłów, Skarbiszowice, Tułowice, Tułowice Małe, Lipno, parkiem, Niemodlin - basen, Niemodlin, Piotrowa, Roszkowice, Rogi, Góra, Gracze, Magnuszowice, Stroszowice, Oldrzyszowice, Przecza, Lipowa, Nowa Jamka, Ciepielowice, Skarbiszów, Narok, Niewodniki, Żelazna, Opole - Sławice - Zakrzów - Rondo - Oleska - ZWM - Malinka.
13. - 24 lipca - 60 km na trasie: -
- Opole, lasem, Zawada - wodociągi, lasem, Kotórz Wielki, Turawa, turawskie Jezioro Srebrne, lasem, Jezioro Turawskie - Rybaczówka - Promenada - OW Relax - OW Syrenka - OW Strażak, lasem, Dylaki, lasem, Antoniów, Jedlice, Szczedrzyk, lasem, Niwki, lasem, Zbicko, polami, Opole.
14. - 25 lipca - 80 km na trasie: -
- Opole, Lędziny, Suchy Bór, Chrząstowice, Dębska Kuźnia, Daniec, Nowa Schodnia, Krzyżowa Dolina, Krasiejów - JuraPark, Staniszcze Małe, Krasiejów, Ozimek, Antoniów, Jedlice, Szczedrzyk, turawskie Jezioro Średnie, Niwki, Dębska Kuźnia, Chrząstowice, Lędziny, Opole.
15. - 26 lipca - 80 km na trasie: -
- Opole - Nowa Wieś Królewska - Wyspa Bolko - Wójtowa Wieś - Chmielowice, Dziekaństwo, Domecko, Nowa Kuźnia, Prószków, Zimnice Wielkie, Dąbrówka Górna, Rogów Opolski, Gwoździce, Krapkowice, Gogolin, Kamionek, Kamień Śląski, Otmice, Izbicko, Utrata, Daniec, Dąbrowice, Dębie, Chrząstowice, Lędziny, Opole.
16. - 28 lipca - 40 km na trasie: -
- Opole, lasem, Zawada - wodociągi, lasem, Jezioro Turawskie, Kotórz Wielki, elektrownia "Turawa", Turawa, Marszałki, lasem, turawskie jezioro Srebrne - pływanie, Marszałki, Turawa, Kotórz Wielki, lasem, Zawada - wodociągi, lasem, Opole.
17. - 29 lipca - 50 km na trasie: -
- Opole, Lędziny, Suchy Bór, Chrząstowice, Dębie, Dębska Kuźnia, Niwki, Jezioro Turawskie, Kotórz Wielki, Turawa, Marszałki, turawskie Jezioro Srebrne - pływanie, Marszałki, Trzęsina, Osowiec, Węgry, Zawada, lasem, Opole.
18. - 30 lipca - 80 km na trasie: -
- Opole - Gosławice - Grudzice, Falmirowice, Walidrogi, Raszowa, Daniec, Dębska Kuźnia, Niwki, Jezioro Turawskie, Kotórz Wielki, Turawa, Marszałki, turawskie Jezioro Srebrne - pływanie, Marszałki, Turawa, Kotórz Wielki, Jezioro Turawskie, turawskie Jezioro Średnie, Niwki, Dębska Kuźnia, Dębie, Chrząstowice, Lędziny, Opole - Gosławice - Żytnia - Kolonia Gosławicka - Malinka.
19. - 31 lipca - 70 km na trasie: -
- Opole - Gosławice - Grudzice, Falmirowice, Walidrogi, Raszowa, Daniec, Dębska Kuźnia, Niwki, Jezioro Turawskie, Kotórz Wielki, Turawa, Marszałki, turawskie Jezioro Srebrne - pływanie, Marszałki, Turawa, Kotórz Wielki, Jezioro Turawskie, turawskie Jezioro Średnie, Niwki, Dębska Kuźnia, Dębie, Chrząstowice, Lędziny, Opole.

---
Lipiec - 1290 km
---
Od początku roku - 6400 km
Więcej grzechów nie pamiętam.
Avatar użytkownika
Blue Jack
Początkujący pisarz
 
Posty: 223
Dołączył(a): 13 lis 2014, o 23:49
Wiek: 65
Lokalizacja: Opole
Bike: BiRiA Pro Sport 2
Przejechałem (km): 9160

Re: Blue Jacka rowerowe osiągi 2015... i w latach kolejnych

Postprzez Blue Jack » 23 sie 2018, o 23:13

---
Sierpień 2018
---


1. - 1 sierpnia - 60 km na trasie:-
- Opole, Lędziny, Suchy Bór, Chrząstowice, Dębie, Dębska Kuźnia, Niwki, Jezioro Turawskie, Kotórz Wielki, Turawa, Marszałki, turawskie Jezioro Srebrne - pływanie, Marszałki, Turawa, Kotórz Wielki, turawskie Jezioro Średnie, Niwki, Dębska Kuźnia, Chrząstowice, Lędziny, Opole.
2. - 2 sierpnia - 60 km na trasie: -
- Opole, Lędziny, Suchy Bór, Chrząstowice, Dębska Kuźnia, Niwki, Jezioro Turawskie, Kotórz Wielki, Turawa, Marszałki, turawskie Jezioro Srebrne - pływanie, Trzęsina, Osowiec, Węgry, Kolanowice, Luboszyce, Kępa, Opole - Krzanowice - Czarnowąsy - Wróblin - Zakrzów - Chabry - ZWM - Malinka.
3. - 4 sierpnia - 70 km na trasie: -
- Opole, Lędziny, Suchy Bór, Chrząstowice, Dębie, Dębska Kuźnia, Niwki, Jezioro Turawskie, Kotórz Wielki, Turawa, Marszałki, turawskie Jezioro Srebrne - pływanie, Marszałki, Turawa, Kotórz Wielki, turawskie Jezioro Średnie, Niwki, Dębska Kuźnia, Dębie, Chrząstowice, Lędziny, Opole.
4. - 5 sierpnia - 110 km na trasie: -
- Opole - Nowa Wieś Królewska - Groszowice - Metalchem - Grotowice, Przywory, Kąty Opolskie, Chorula, Malnia, Krapkowice, Gogolin, Dąbrówka, Ligota Dolna, Ligota Górna, Wysoka, Kadłubiec, Poręba, Leśnica, Góra Świętej Anny, Wysoka, Kadłubiec, Dolna, Olszowa, Strzelce Opolskie, Rozmierka, Grodzisko, Borycz, Krośnica, Daniec, Dąbrowice, Dębie, Chrząstowice, Lędziny, Opole.
5. - 6 sierpnia - 80 km na trasie: -
- Opole - Nowa Wieś Królewska - wyspa Bolko - Wójtowa Wieś - Chmielowice, Osiny, Komprachcice, Polska Nowa Wieś, Lotnisko Aeroklubu Opolskiego w PNW, Szydłów, Skarbiszowice, Tułowice, Tułowice Małe, Lipno, Niemodlin, Sosnówka, Prądy, Wawelno, Sokolniki, Dąbrowa, Chróścina, Mechnice, Opole - Bierkowice - Karolinka - Zaodrze - Nysy Łużyckiej - Oleska - ZWM - Malinka.
6. - 7 sierpnia - 90 km na trasie: -
- Opole - Nowa Wieś Królewska - Wyspa Bolko - Wójtowa Wieś - Chmielowice, Dziekaństwo, Domecko, Nowa Kuźnia, droga polna, leśna droga nr 1 (Ochodze - Rzymkowice), następnie: - leśna droga nr 21, następnie: - leśna droga nr 19, niebieski szlak rowerowy, Krapkowice, Gogolin, Kamionek, Kamień Śląski, Otmice, Izbicko, Utrata, Daniec, Dąbrowice, Dębie, Dębska Kuźnia, Chrząstowice, Lędziny, Opole.
7 . - 9 sierpnia - 70 km na trasie: -
- Opole - Grudzice, Falmirowice, Walidrogi, Dąbrowice, Dębie, Dębska Kuźnia, Niwki, Jezioro Turawskie, Kotórz Wielki, Turawa, Marszałki, turawskie Jezioro Srebrne - pływanie, Marszałki, Turawa, Kotórz Wielki, turawskie Jezioro Średnie, Niwki, Dębska Kuźnia, Dębie, Falmirowice, Opole - Malina - Groszowice - Nowa Wieś Królewska - Głogowska - Malinka.
8. - 10 sierpnia - 60 km na trasie: -
- Opole, Lędziny, Suchy Bór, Chrząstowice, Dębie, Dąbrowice, Daniec, Nowa Schodnia, Ozimek, Antoniów, Jedlice, Szczedrzyk, turawskie Jezioro Średnie, Niwki, Dębska Kuźnia, Chrząstowice, Lędziny, Opole.
9. - 12 sierpnia - 80 km na trasie: -
- Opole - Nowa Wieś Królewska - Wyspa Bolko - Wójtowa Wieś - Chmielowice, Dziekaństwo, Domecko, Komprachcice, Lotnisko Aeroklubu Opolskiego w PNW, Szydłów, Skarbiszowice, Tułowice, Tułowice Małe, Lipno, Niemodlin, Sosnówka, Prądy, Wawelno, Sokolniki, Dąbrowa, Chróścina, Opole - Wrzoski - Bierkowice - "Karolinka" - Zaodrze - Rondo - Oleska - ZWM - Malinka.
10. - 13 sierpnia - 80 km na trasie: -
- Opole, Lędziny, Suchy Bór, Chrząstowice, Dębska Kuźnia, Niwki, turawskie Jezioro Średnie, Szczedrzyk, Jedlice, Antoniów, Dylaki, Kadłub Turawski, Rzędów, Jezioro Turawskie - OW Strażak - OW Syrenka - Promenada, lasem, Marszałki, lasem, turawskie Jezioro Srebrne - pływanie, Marszałki, Turawa, Kotórz Wielki, turawskie Jezioro Średnie, Niwki, Dębska Kuźnia, Chrząstowice, Lędziny, Opole.
11. - 14, 27 sierpnia - razem - 30 km - w bieżących przejazdach na trasach: -
- do sklepu na zakupy, do apteki, lekarza, gazowni, banku, załatwianie spraw urzędowych "na mieście" itp. w tym i przejazdy "inspekcyjne" po Opolu.

12. - 16 sierpnia - 100 km na trasie: -
- Opole - Nowa Wieś Królewska - Wyspa Bolko - Wójtowa Wieś - Winów, Górki, Chrząszczyce, Złotniki, Prószków, Jaśkowice, droga leśna nr 1 (Ochodze Rzymkowice) do skrzyżowania z drogą leśną nr 21, droga leśna nr 21, Szydłów, Skarbiszowice, Tułowice, Tułowice Małe, Lipno, Niemodlin, Lewin Brzeski, Raski, Przecza, Lipowa, lasem, Dąbrowa, Chróścina, Mechnice, Opole - Bierkowice - Zaodrze - Rondo - Oleska - ZWM - Malinka.
13. - 17 sierpnia - 90 km na trasie: -
- Opole - Gosławice - Grudzice - Groszowice - Grotowice, Przywory, Miedziana, lasem, Kamień Śląski, Lotnisko w Kamieniu Śląskim, polami, Siedlec, Sprzęcice, Ligota Dolna, Ligota Górna, Wysoka, Kadłubiec, Poręba, Leśnica, Góra Świętej Anny, Wysoka, Ligota Górna, Sprzęcice, Siedlec, Otmice, Izbicko, Utrata, Daniec, Dębska Kuźnia, Chrząstowice, Lędziny, Opole.
14. - 19 sierpnia - 60 km na trasie: -
- Opole, Lędziny, Suchy Bór, Chrząstowice, Dębska Kuźnia, Niwki, Jezioro Turawskie, Kotórz Wielki, Turawa, turawskie Jezioro Srebrne - pływanie, Marszałki, Turawa, Kotórz Wielki, turawskie Jezioro Średnie, Niwki, Dębska Kuźnia, Dębie, Chrząstowice, Suchy Bór, Lędziny, Opole.
15. - 20 sierpnia - 40 km na trasie: -
- Opole, polami, Zbicko, lasem, Niwki, turawskie Jezioro Średnie, Kotórz Wielki, Turawa, Marszałki, turawskie Jezioro Srebrne - pływanie, Marszałki, Turawa, Kotórz Wielki, lasem, Zawada - wodociągi, Zawada, lasem, Opole.
16. - 21 sierpnia - 60 km na trasie: -
- Opole, lasem, Suchy Bór, Chrząstowice, leśny żółty szlak rowerowy, Niwki, Kotórz Wielki, Turawa, Marszałki, turawskie Jezioro Srebrne - pływanie, Trzęsina, Osowiec, Węgry, Luboszyce, Żwirek, Zawada, lasem, Opole.
17. - 22 sierpnia - 50 km na trasie: -
- Opole - Nowa Wieś Królewska - Wyspa Bolko - Wójtowa Wieś - Chmielowice, Dziekaństwo, Osiny, Komprachcice, Polska Nowa Wieś, Lotnisko Aeroklubu Opolskiego w PNW, Polska Nowa Wieś, Wawelno, Sokolniki, Dąbrowa, Chróścina, Mechnice, Opole - Półwieś - Bierkowice - Zaodrze - Nysy Łużyckiej - Oleska - ZWM - Malinka.
18. - 23 sierpnia - 50 km na trasie: -
- Opole, lasem, Zawada, OW "Żwirek", Luboszyce, Kolanowice, Łubniany, Dąbrówka Łubniańska, Studzionka, Dąbrówka Łubniańska, Łubniany, lasem, PKP Osowiec Śląski, lasem, turawskie Jezioro Srebrne - pływanie, Marszałki, Turawa, Kotórz Wielki, lasem, Niwki, lasem, Zbicko, polami, Opole.
19. - 24 sierpnia - 60 km na trasie: -
- Opole, Lędziny, Suchy Bór, Chrząstowice, Dębska Kuźnia, Niwki, turawskie Jezioro Średnie, Niwki, Dębka Kuźnia, Dębie, Chrząstowice, Lędziny, Opole - Głogowska - Małopolska - ZWM - Malinka - TurawaPark - Malinka.
20. - 26 sierpnia - 80 km na trasie: -
- Opole, Lędziny, Suchy Bór, Chrząstowice, Dębie, Dąbrowice, Daniec, Krzyżowa Dolina, Krasiejów - JuraPark, Staniszcze Małe - Przystań Granica, Krasiejów, Ozimek, Antoniów, Jedlice, Szczedrzyk, turawskie Jezioro Średnie, Niwki, Dębska Kuźnia, Dębie, Chrząstowice, Lędziny, Opole.
21. - 28 sierpnia - 80 km na trasie: -
- Opole - Nowa Wieś Królewska - Wyspa Bolko - Wójtowa Wieś - Chmielowice, Dziekaństwo, Osiny, Komprachcice, Polska Nowa Wieś, Lotnisko Aeroklubu Opolskiego w PNW, Szydłów, Skarbiszowice, Tułowice Małe, Lipowa, Niemodlin, Sosnówka, Prądy, Wawelno, Sokolniki, Dąbrowa, Chróścina, Mechnice, Opole - Bierkowice - Zaodrze - Rondo - Oleska - Gosławice - Żytnia - Częstochowska - Malinka.
22. - 29 sierpnia - 90 km na trasie: -
- Opole, lasem, Zawada - OW "Żwirek", Luboszyce, Kolanowice, Łubniany, Brynica, Grabczok, Murów, Zagwiździe, Stare Budkowice, Kały, Jełowa, Grabie, Kobylno, lasem, Bierdzany, lasem, Marszałki, lasem, turawskie Jezioro Srebrne, Marszałki, Turawa, Kotórz Wielki, lasem, Zawada - wodociągi, lasem, Opole.
23. - 30 sierpnia - 70 km na trasie: -
- Opole - Nowa Wieś Królewska - Groszowice - Metalchem - Grotowice, Przywory, Kąty Opolskie, Chorula, Górażdże, Gogolin, Kamionek, Kamień Śląski - GolfPark "Karolinka", Otmice, Izbicko, Utrata, Daniec, Dąbrowice, Dębie, Chrząstowice, Lędziny, Opole.
24. - 31 sierpnia - 60 km na trasie: -
- Opole, Lędziny, Suchy Bór, Chrząstowice, Dębska Kuźnia, Daniec, Dąbrowice, Dębie, Dębska Kuźnia, Niwki, turawskie Jezioro Średnie, Niwki, Dębska Kuźnia, Dębie, Chrząstowice, Lędziny, Opole.

---
Sierpień - 1680 km
---
Od początku roku - 8080 km


---
25 sierpnia - zmiana opon, przód - tył --- Bontrager LT3 Dual Sport Tire 700x38c (Trek)
- (stan licznika ~ 7700 km)
Więcej grzechów nie pamiętam.
Avatar użytkownika
Blue Jack
Początkujący pisarz
 
Posty: 223
Dołączył(a): 13 lis 2014, o 23:49
Wiek: 65
Lokalizacja: Opole
Bike: BiRiA Pro Sport 2
Przejechałem (km): 9160

Re: Blue Jacka - rowerowe osiągi 2015... i w latach kolejnyc

Postprzez Blue Jack » 12 wrz 2018, o 23:28

---
Wrzesień 2018
---


1. - 1 września - 60 km na trasie: -
- Opole - Gosławice - Krzanowice - Czarnowąsy - Świerkle - Brzezie - Elektrownia "Opole", Dobrzeń Wielki, Chróścice, jaz na Odrze "Chróścice", Narok, Skarbiszów, Ciepielowice, Dąbrowa, Karczów, Opole - Wrzoski, Chróścina, Mechnice, Opole - Półwieś - Bierkowice - Zaodrze - Rondo - Oleska - ZWM - Malinka.
2. - 2 września - 70 km na trasie: -
- Opole - Gosławice - Grudzice - Malina - Niedźwiednik, Falmirowice, Dębie, Dębska Kuźnia, Niwki, turawskie Jezioro Średnie, Szczedrzyk, Pustków, Schodnia, Ozimek, Nowa Schodnia, Daniec, Dębska Kuźnia, Chrząstowice, Suchy Bór, Lędziny, Opole.
3. - 3, 22 września - razem - 20 km - w bieżących przejazdach na trasach: -
- do sklepu na zakupy, do apteki, lekarza, gazowni, banku, załatwianie spraw urzędowych "na mieście" itp. w tym i "przejazdy inspekcyjne" po Opolu.

4. - 4 września - 50 km na trasie: -
- Opole, lasem, Zawada, Węgry, Osowiec, lasem, Łubniany, lasem, Osowiec, Trzęsina, turawskie Jezioro Srebrne - pływanie, Marszałki, Turawa, Kotórz Wielki, Niwki, lasem, Lędziny, Zbicko, Opole.
5. - 5 września - 60 km na trasie: -
- Opole - Gosławice, Kępa, OW Żwirek - Zawada, Luboszyce, Kolanowice, Łubniany, lasem, Osowiec, Trzęsina, turawskie Jezioro Srebrne - pływanie, Marszałki, Turawa, Kotórz Wielki, turawskie Jezioro Średnie, Szczedrzyk, Pustków, Szczedrzyk, lasem, Dębska Kuźnia, Chrząstowice, Lędziny, Opole.
6. - 6 września - 70 km na trasie: -
- Opole - Gosławice, Kępa, OW "Żwirek" - Zawada, Luboszyce, Kolanowice, Węgry, Osowiec, Trzęsina, turawskie Jezioro Srebrne - pływanie, Marszałki, Turawa, Rzędów, lasem, Dylaki, Antoniów, Ozimek, Nowa Schodnia, Daniec, Dąbrowice, Dębie, Chrząstowice, Opole.
7. - 9 września - 70 km na trasie: -
- Opole - Gosławice, Kępa, OW "Żwirek" - Zawada, Luboszyce, Kolanowice, Węgry, Osowiec, Trzęsina, turawskie Jezioro Srebrne - pływanie, Marszałki, lasem, Jezioro Turawskie - Rybaczówka - Promenada - OW "Syrenka" - OW "Strażak", lasem, Dylaki, Antoniów, Ozimek, Nowa Schodnia, Daniec, Dąbrowice, Dębie, Chrząstowice, Suchy Bór, Lędziny, Opole.
8. - 10 września - 60 km na trasie: -
- Opole, Lędziny, Suchy Bór, Chrząstowice, Dębska Kuźnia, Niwki, turawskie Jezioro Średnie, Kotórz Wielki, Turawa, Marszałki, turawskie Jezioro Srebrne - pływanie, Trzęsina, Osowiec, lasem, Łubniany, Kolanowice, Luboszyce, OW "Żwirek" - Zawada, lasem, Opole.
9. - 11 września - 50 km na trasie: -
- Opole - Gosławice, Kępa, OW "Żwirek" - Zawada, Luboszyce, Kolanowice, Łubniany, Dąbrówka Łubniańska, Łubniany, lasem, Osowiec, Trzęsina, turawskie Jezioro Srebrne - pływanie, Marszałki, Turawa, Kotórz Wielki, lasem, wodociągi - Zawada, lasem, Opole.
10. - 12 września - 100 km na trasie: -
- Opole - Kolonia Gosławicka - Grudzice, Falmirowice, Dębie, Dębska Kuźnia, Niwki, turawskie Jezioro Średnie, Kotórz Wielki, Turawa, Marszałki, turawskie Jezioro Srebrne - pływanie, Marszałki, Turawa, Jezioro Turawskie - Promenada, Rzędów, Kadłub Turawski, Dylaki, Antoniów, Ozimek, Nowa Schodnia, Daniec, Raszowa, Tarnów Opolski, Kosorowice, Miedziana, Przywory, Opole - Grotowice - Metalchem - Groszowice - Malina - "Niedźwiednik" - Grudzice - Kolonia Gosławicka - Malinka.
11. - 13 września - 60 km na trasie: -
- Opole, Lędziny, Suchy Bór, Chrząstowice, Dębska Kuźnia, Niwki, Kotórz Wielki, Turawa, Marszałki, turawskie Jezioro Srebrne - pływanie, Marszałki, Turawa, Kotórz Wielki, turawskie Jezioro Średnie, Niwki, Dębska Kuźnia, Dębie, Chrząstowice, Lędziny Opole.
12. - 15 września - 70 km na trasie: -
- Opole, Lędziny, Suchy Bór, Chrząstowice, Dębska Kuźnia, Niwki, turawskie Jezioro Średnie, Kotórz Wielki, Turawa, Marszałki, turawskie Jezioro Srebrne - pływanie, Marszałki, Turawa, Kotórz Wielki, turawskie Jezioro Średnie, Niwki, Dębska Kuźnia, Dębie, Chrząstowice, Lędziny, Opole.
13. - 16 września - 80 km na trasie: -
- Opole, Lędziny, Suchy Bór, Chrząstowice, Dębska Kuźnia, Niwki, turawskie jezioro Średnie, Kotórz Wielki, Turawa, Marszałki, turawskie Jezioro Srebrne - pływanie, Marszałki, Turawa, Kotórz Wielki, turawskie Jezioro Średnie, Szczedrzyk, Pustków, Schodnia, Ozimek, Nowa Schodnia, Daniec, Dąbrowice, Dębie, Dębska Kuźnia, Chrząstowice, Lędziny, Opole.
14. - 18 września - 50 km na trasie: -
- Opole - Gosławice, Kępa, OW "Żwirek" - Zawada, Luboszyce, Biadacz, Masów, Łubniany, Dąbrówka Łubniańska - Studzionka, Łubniany, lasem, Osowiec, Trzęsina, turawskie Jezioro Srebrne - pływanie, Marszałki, Turawa, Kotórz Wielki, lasem, Zbicko, polami, Opole.
15. - 19 września - 70 km na trasie: -
- Opole - Kolonia Gosławicka - Grudzice, Falmirowice, Walidrogi, Dąbrowice, Dębie, Dębska Kuźnia, Niwki, Kotórz Wielki, Turawa, Marszałki, turawskie Jezioro Srebrne - pływanie, Marszałki, Turawa, Kotórz Wielki, turawskie Jezioro Średnie, Niwki, Dębska Kuźnia, Daniec, Dąbrowice, Dębie, Chrząstowice, Lędziny, Opole.
16. - 20 września - 70 km na trasie: -
- Opole - Gosławice, Kępa, OW "Żwirek" - Zawada, Luboszyce, Kolanowice, Węgry, Kotórz Mały, Kotórz Wielki, Turawa, Marszałki, turawskie Jezioro Srebrne - pływanie, lasem, Marszałki, lasem, Jezioro Turawskie - Promenada, Rzędów, Kadłub Turawski, Dylaki, Antoniów, Jedlice, Szczedrzyk, turawskie Jezioro Średnie, Niwki, Dębska Kuźnia, Chrząstowice, Suchy Bór, Lędziny, Opole.
17. - 21 września - 70 km na trasie: -
- Opole - Kolonia Gosławicka, Falmirowice, Walidrogi, Raszowa, Daniec, Dębska Kuźnia, Niwki, Kotórz Wielki, Turawa, Marszałki, turawskie Jezioro Srebrne - pływanie, Marszałki, Turawa, Kotórz Wielki, turawskie Jezioro Średnie, Kotórz Wielki, Kotórz Mały, Węgry, Kolanowice, Luboszyce, OW "Żwirek - Zawada, polami, lasem, Opole.

---
Wrzesień - 1080 km
---
Od początku roku - 9160 km
Więcej grzechów nie pamiętam.
Avatar użytkownika
Blue Jack
Początkujący pisarz
 
Posty: 223
Dołączył(a): 13 lis 2014, o 23:49
Wiek: 65
Lokalizacja: Opole
Bike: BiRiA Pro Sport 2
Przejechałem (km): 9160

Poprzednia strona

Powrót do Powitalnia - Dziennik Rowerowy

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron