Rozmówki

Hydepark -Codzienne o wszystkim

Re: Rozmówki

Postprzez Mirek » 28 kwi 2017, o 13:28

No właśnie miałem pytać, jakie zimowe plany macie ;) ja już z nudów zacząłem grzebać przy żonie rowerze. Jak tak dalej z pogodą będzie, to zacznę pytać po sąsiadach :DD a tak serio to się ma wypogodzić i w planie są lajtowe Rychleby, jak się tam śnieg stopi :/ Kamera z Rychleb, widok na pole. Wciśnij F5 aby odświeżyć . Maj to też czas na kopę, a tu nawet nie było jeszcze pierwszej stówki :(
*** ZAPRASZAMY DO REJESTRACJI NA FORUM ***
LINK DO REJESTRACJI
Avatar użytkownika
Mirek
Aktywny
 
Posty: 893
Dołączył(a): 2 wrz 2014, o 11:48
Wiek: 37
Lokalizacja: Opole
Bike: Kross hexagon v8
Przejechałem (km): 0

Re: Rozmówki

Postprzez muszyniak » 29 kwi 2017, o 12:00

stopi się, sobota tj dziś już słońce a jutro ma być pieknie
muszyniak
Początkujący pisarz
 
Posty: 328
Dołączył(a): 9 gru 2014, o 10:39
Wiek: 46
Lokalizacja: Opole
Bike: Scott
Przejechałem (km): 1500

Re: Rozmówki

Postprzez Blue Jack » 29 kwi 2017, o 18:33

Dzisiaj dość fajnie się jeździło. Ani śladu po wczorajszym zimowym remanencie... no może bardziej mokro niż zazwyczaj. ;) Zrobiłem taką trochę szerszą, większym promieniem objechałem Jezioro Turawskie. Było dość ciepło, wiatr nie dokuczał, parę razy na krótką chwilkę dyscyk zaciął, ale nie był na tyle dokuczliwy by zmoczyć, więc radości z jazdy nie zmącił.
W czasie jazdy zauważyłem na płotach plakaty informujące o XXXII chyba już wyścigu kolarskim o puchar wójta gminy Chrząstowice, mającym się odbyć 30 kwietnia 2017. Trasa ma przebiegać chyba przez Dębską Kuźnię, Dębie - tam widziałem gościa malującego strzałki na jezdni kierujące z Dębia do Dąbrowic i dalej do do Dańca. Zrobiłem zdjęcie tego plakatu, jak znajdę chwilę to go wrzucę do imprez cyklicznych.
nara.

viewtopic.php?p=2651#p2651
Więcej grzechów nie pamiętam.
Avatar użytkownika
Blue Jack
Początkujący pisarz
 
Posty: 304
Dołączył(a): 13 lis 2014, o 23:49
Wiek: 71
Lokalizacja: Opole
Bike: BiRiA Pro Sport 2
Przejechałem (km): 1580

Re: Rozmówki

Postprzez muszyniak » 30 kwi 2017, o 18:32

Fakt dziś tj niedziela cieplutko. Ja skusiłem się na pierwszy punkt tegorocznego planu, mianowicie zaliczenie wszystkich powiatówek naszego województwa. Padło na Prudnik, trasa bocznymi drogami, gdyż na głównym szlaku do Głuchołaz samochód za samochodem. Tam w Prudniku troszkę zimniej zawiewało z Kopy na której jeszcze widać było śnieg. Wyszło 156 km
muszyniak
Początkujący pisarz
 
Posty: 328
Dołączył(a): 9 gru 2014, o 10:39
Wiek: 46
Lokalizacja: Opole
Bike: Scott
Przejechałem (km): 1500

Re: Rozmówki

Postprzez Mirek » 30 kwi 2017, o 19:51

muszyniak napisał(a):Fakt dziś tj niedziela cieplutko. Ja skusiłem się na pierwszy punkt tegorocznego planu, mianowicie zaliczenie wszystkich powiatówek naszego województwa. Padło na Prudnik, trasa bocznymi drogami, gdyż na głównym szlaku do Głuchołaz samochód za samochodem. Tam w Prudniku troszkę zimniej zawiewało z Kopy na której jeszcze widać było śnieg. Wyszło 156 km


No szacunek, widzę forma wysoka :)

Dziś w Opolu można było spotkać rowery "Wodne"

Obrazek Obrazek

Obrazek
*** ZAPRASZAMY DO REJESTRACJI NA FORUM ***
LINK DO REJESTRACJI
Avatar użytkownika
Mirek
Aktywny
 
Posty: 893
Dołączył(a): 2 wrz 2014, o 11:48
Wiek: 37
Lokalizacja: Opole
Bike: Kross hexagon v8
Przejechałem (km): 0

Re: Rozmówki

Postprzez killgore » 30 kwi 2017, o 21:46

Cześć wszystkim (to mój pierwszy post na forum)!

Mam szybkie pytanie - może ktoś jeździł dzisiaj po lasach i może powiedzieć czy jest bardzo mokro - w sensie dużej ilości błocka i rozlewisk?
Jutro chciałbym się wybrać na rower z kilkoma dzieciakami i nie wiem czy warto wybierać trasę przez las.

Pozdrawiam,
Krzysiek
killgore
 
Posty: 2
Dołączył(a): 30 kwi 2017, o 21:32
Wiek: 39
Lokalizacja: Opole
Bike:

Re: Rozmówki

Postprzez muszyniak » 1 maja 2017, o 15:36

Na szczęście woda powinna schodzić. Faktycznie widać że troszkę mokro.
Dziś wieje ale weekend majowy pod wezwaniem rowerowym, powodzenia.
muszyniak
Początkujący pisarz
 
Posty: 328
Dołączył(a): 9 gru 2014, o 10:39
Wiek: 46
Lokalizacja: Opole
Bike: Scott
Przejechałem (km): 1500

Re: Rozmówki

Postprzez Mirek » 3 maja 2017, o 08:51

killgore napisał(a):Cześć wszystkim (to mój pierwszy post na forum)!

Mam szybkie pytanie - może ktoś jeździł dzisiaj po lasach i może powiedzieć czy jest bardzo mokro - w sensie dużej ilości błocka i rozlewisk?
Jutro chciałbym się wybrać na rower z kilkoma dzieciakami i nie wiem czy warto wybierać trasę przez las.

Pozdrawiam,
Krzysiek


WItam, niestety przez znaczną ilość spamu/reklam przez nowych użytkowników, twój post wymagał zatwierdzenia i przez to miał małe opóźnienie :/ po kliku postach bez spamu blokada zniknie. Mam nadzieję, że wycieczka się udała :) Pozdrawiam.
*** ZAPRASZAMY DO REJESTRACJI NA FORUM ***
LINK DO REJESTRACJI
Avatar użytkownika
Mirek
Aktywny
 
Posty: 893
Dołączył(a): 2 wrz 2014, o 11:48
Wiek: 37
Lokalizacja: Opole
Bike: Kross hexagon v8
Przejechałem (km): 0

Re: Rozmówki

Postprzez muszyniak » 3 maja 2017, o 17:34

Dziś u mnie dalszy ciąg realizacji planów pod tytułem Powiatówki Opolszczyzny - padło na Brzeg wyszło 73 km - super
muszyniak
Początkujący pisarz
 
Posty: 328
Dołączył(a): 9 gru 2014, o 10:39
Wiek: 46
Lokalizacja: Opole
Bike: Scott
Przejechałem (km): 1500

Re: Rozmówki

Postprzez killgore » 5 maja 2017, o 00:42

Mirek napisał(a):WItam, niestety przez znaczną ilość spamu/reklam przez nowych użytkowników, twój post wymagał zatwierdzenia i przez to miał małe opóźnienie :/ po kliku postach bez spamu blokada zniknie. Mam nadzieję, że wycieczka się udała :) Pozdrawiam.

Tak, po prostu nie pojechaliśmy do lasu. :)
killgore
 
Posty: 2
Dołączył(a): 30 kwi 2017, o 21:32
Wiek: 39
Lokalizacja: Opole
Bike:

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Rozmówki

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron