Rozmówki

Hydepark -Codzienne o wszystkim

Re: Rozmówki

Postprzez muszyniak » 25 cze 2018, o 14:51

Witam wszystkich. Długo nie zaglądałem na forum - cóż praca praca i jeszcze raz praca. Jednak ostatnio kolega namówił mnie na https://gniezno.pttk.pl/wydarzenia/v-og ... wy-genesis. - jest to rajd rowerowy połączony ze zwiedzaniem Gniezna i okolic- No cóż, popełniłem to. Był to nie,lada sprawdzian, szczególnie ze do Gniezna wyjechaliśmy rowerami spakowani w sakwy. Na trasie spanie - gdzie się uda- jedzenie - to co się uda kupić. Było rewelacyjnie, Z domu wyruszyliśmy we wtorek, Gniezno przywitaliśmy w czwartek. Cały wyjazd - razem z powrotem pociągiem- trwał 5 dni, przebyłem 440 km w siodle, reszta (powrót PKP) pociągiem. Noclegi i wyżywienie napoje - zamknęły się w kwocie 230 zł na osobę, plus opłata 140 zł u organizatora który zapewnił noclegi - piątek, sobota i wyżywienie ze śniadaniem w niedziele - pozdrawiam super sztab z Gniezna. Dokładne mapy z przejazdu poszczególnych odcinków na moim profilu na endomondo. Polecam wszystkim turystykę rowerowa z sakwami. Pozdrawiam.
muszyniak
Początkujący pisarz
 
Posty: 328
Dołączył(a): 9 gru 2014, o 10:39
Wiek: 46
Lokalizacja: Opole
Bike: Scott
Przejechałem (km): 1500

Re: Rozmówki

Postprzez Mirek » 25 cze 2018, o 20:33

Witam, gratuluje udanej wyprawy ! endomondo już obczaiłem ale coś poszarpane te odcinki, bo nie mogę się połapać. To w ile zrobiliście ten odcinek Opole-Gniezno, dziennie km ?

Ps.Proponuje przenieść posta do tematu wyprawy, zostanie ślad na dłużej tu się z czasem za klika.
viewforum.php?f=7
*** ZAPRASZAMY DO REJESTRACJI NA FORUM ***
LINK DO REJESTRACJI
Avatar użytkownika
Mirek
Aktywny
 
Posty: 893
Dołączył(a): 2 wrz 2014, o 11:48
Wiek: 37
Lokalizacja: Opole
Bike: Kross hexagon v8
Przejechałem (km): 0

Re: Rozmówki

Postprzez muszyniak » 25 cze 2018, o 22:19

Poszarpany, bo błądziliśmy - często w nawigacji kończąc jazdę i rozpoczynając nową. Dojazd do Gniezna zajął trzy dni 101km, 91km i 100 km.
muszyniak
Początkujący pisarz
 
Posty: 328
Dołączył(a): 9 gru 2014, o 10:39
Wiek: 46
Lokalizacja: Opole
Bike: Scott
Przejechałem (km): 1500

Re: Rozmówki

Postprzez Mirek » 28 cze 2018, o 15:48

muszyniak napisał(a):Poszarpany, bo błądziliśmy - często w nawigacji kończąc jazdę i rozpoczynając nową. Dojazd do Gniezna zajął trzy dni 101km, 91km i 100 km.


To chyba taki standardowy sakwowy dystans ale mam pytanie, bo sam miałem kiedyś takie plany i mnie to tak zastanawia. Da radę zrobić więcej dziennie czy brakuje czasu i siły?
*** ZAPRASZAMY DO REJESTRACJI NA FORUM ***
LINK DO REJESTRACJI
Avatar użytkownika
Mirek
Aktywny
 
Posty: 893
Dołączył(a): 2 wrz 2014, o 11:48
Wiek: 37
Lokalizacja: Opole
Bike: Kross hexagon v8
Przejechałem (km): 0

Re: Rozmówki

Postprzez muszyniak » 1 lip 2018, o 08:51

Witam. Odnośnie pytania dotyczącego dziennego dystansu- 100 km dziennie w czasie jazdy „przydomowej” to nie problem. Jednak w przypadku wyjazdu turystycznego musimy pamiętać ze rower objuczony jest sakwami i całość może ważyć około 50 kg, co musimy napędzać własnymi mięśniami. Według mnie można zrobić więcej km dziennie tylko trzeba mądrze rozłożyć siły. Jazda wolniej - bez szaleństw ale w dłuższym przedziale czasowym.
muszyniak
Początkujący pisarz
 
Posty: 328
Dołączył(a): 9 gru 2014, o 10:39
Wiek: 46
Lokalizacja: Opole
Bike: Scott
Przejechałem (km): 1500

Re: Rozmówki

Postprzez Mirek » 18 paź 2018, o 12:58

Blue Jack 10 tyś zrobione :) gratulację dystansu!

viewtopic.php?f=5&t=132&start=40
*** ZAPRASZAMY DO REJESTRACJI NA FORUM ***
LINK DO REJESTRACJI
Avatar użytkownika
Mirek
Aktywny
 
Posty: 893
Dołączył(a): 2 wrz 2014, o 11:48
Wiek: 37
Lokalizacja: Opole
Bike: Kross hexagon v8
Przejechałem (km): 0

Re: Rozmówki

Postprzez Mirek » 1 sty 2019, o 14:24

Witam wszystkich w nowym roku ! wszystkiego dobrego rowerowego :DD

Sezon zakończony z wynikiem 2295km, daleko mi do Blue Jack gratulacje! no i dobra informacja pomimo zimy, że dzień kończy się już 9min później ;)
*** ZAPRASZAMY DO REJESTRACJI NA FORUM ***
LINK DO REJESTRACJI
Avatar użytkownika
Mirek
Aktywny
 
Posty: 893
Dołączył(a): 2 wrz 2014, o 11:48
Wiek: 37
Lokalizacja: Opole
Bike: Kross hexagon v8
Przejechałem (km): 0

Re: Rozmówki

Postprzez Blue Jack » 1 sty 2019, o 15:55

I ja dołączam do życzeń. 8-) ... zarazem dziękując za uznanie i wraz z Mirkiem ciesząc się z coraz dłuższego dnia. ;)
Więcej grzechów nie pamiętam.
Avatar użytkownika
Blue Jack
Początkujący pisarz
 
Posty: 304
Dołączył(a): 13 lis 2014, o 23:49
Wiek: 71
Lokalizacja: Opole
Bike: BiRiA Pro Sport 2
Przejechałem (km): 1905

Re: Rozmówki

Postprzez Mirek » 19 lut 2019, o 08:54

Witam,

Zrobiłem ostatnio taki mały przegląd na trasie Opole-Turawa i wyrąb idzie pełna parą :facepalm: widać też, że jezioro średnie powiększa plaże ... średni pomysł :/

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

No i moja perełka braku zainteresowania niebezpiecznie połamanym drzewem, radzę uważać na tym mostku ! trasa Zawada-Opole

Obrazek
*** ZAPRASZAMY DO REJESTRACJI NA FORUM ***
LINK DO REJESTRACJI
Avatar użytkownika
Mirek
Aktywny
 
Posty: 893
Dołączył(a): 2 wrz 2014, o 11:48
Wiek: 37
Lokalizacja: Opole
Bike: Kross hexagon v8
Przejechałem (km): 0

Re: Rozmówki

Postprzez Blue Jack » 19 lut 2019, o 16:44

Byłem dziś nad Średnim... już po raz kolejny w tym roku, ale drogi leśnej jeszcze nie przetarłem ze względu - właśnie na te wycinki i rozjeżdżone, ciężkim sprzętem i samochodami wywożącymi drewno, rozmokłe dukty. Taplanie się rowerem po czymś takim jakoś mnie nie kręci. ;-)
Tę plażę rzeczywiście tam na Średnim jakby powiększają, trochę czyszcząc z zarośli i nawożąc piachu. Czy to "średni pomysł" nie wiem, ale te trzciny i zarośla utrudniający dostęp do wody nie były tam za bardzo pożądanym elementem.

Ostatnich tych parę dni ze słoneczną pogodą i coraz dłuższe dni to wyśmienity czas na jazdę rowerkiem. z czego z ochotą korzystam... czego i życzę innym.
Pozdrawiam.
Więcej grzechów nie pamiętam.
Avatar użytkownika
Blue Jack
Początkujący pisarz
 
Posty: 304
Dołączył(a): 13 lis 2014, o 23:49
Wiek: 71
Lokalizacja: Opole
Bike: BiRiA Pro Sport 2
Przejechałem (km): 1905

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Rozmówki

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości

cron