OC ubezpieczenie dla rowerzystów ?

Hydepark -Codzienne o wszystkim

OC ubezpieczenie dla rowerzystów ?

Postprzez Mirek » 5 mar 2015, o 13:09

OC ubezpieczenie dla rowerzystów ? Ciekawe czy ktoś posiada, jakie koszty, czy warto?

Temat często wałkowany w internecie i tak zaczynam trochę o tym myśleć, nigdy nie wiadomo na co lub kogo się wpadnie. Zastanawia mnie jeszcze zakres tego ubezpieczenia? bo koszty podobno są niskie. Korzysta ktoś? idzie sezon to już czas najwyższy.
*** ZAPRASZAMY DO REJESTRACJI NA FORUM ***
LINK DO REJESTRACJI
Avatar użytkownika
Mirek
Aktywny
 
Posty: 893
Dołączył(a): 2 wrz 2014, o 11:48
Wiek: 37
Lokalizacja: Opole
Bike: Kross hexagon v8
Przejechałem (km): 0

Re: OC ubezpieczenie dla rowerzystów ?

Postprzez Blue Jack » 5 mar 2015, o 13:49

Ubezpieczałem się w PZU będąc członkiem "Rajdera". Klub dawał możliwość ubezpieczenia zbiorowego co dawało jakiś opust w zależności o liczby zgłoszonych, jak i sam klub też jakąś tam kwotę swoim członkom jeszcze refinansował. W sumie dawało to składkę roczną niecałe 30 zeta, wszystko jednak zależało od wyboru tzw. wariantu, a w nim wysokość i złożoność wykupionej polisy.
Jak ktoś zainteresowany to informacje są w linku poniżej.
http://wrower.pl/porady/ubezpieczenie-r ... ,5985.html

Kończąc już...
- na szczęście nie musiałem skorzystać ze swojej polisy, bo udawało mi sie jeździć bezwypadkowo, ale paru kolegów "parę groszy" z tytułu wypadku do kieszeni wpadło. Nie zazdrościłem im tych pieniędzy. ;-)
Więcej grzechów nie pamiętam.
Avatar użytkownika
Blue Jack
Początkujący pisarz
 
Posty: 304
Dołączył(a): 13 lis 2014, o 23:49
Wiek: 71
Lokalizacja: Opole
Bike: BiRiA Pro Sport 2
Przejechałem (km): 1905

Re: OC ubezpieczenie dla rowerzystów ?

Postprzez UlaZ » 6 mar 2015, o 14:42

Zaczyna się robić ciepło, więcej z Was zacznie wsiadać na swój ukochany rower! ale to jest też dobry czas, żeby pomyśleć o bezpieczeństwie.

Polecam:
http://www.mfind.pl/akademia/abc-zakupu ... zyc-rower/
UlaZ
 
Posty: 1
Dołączył(a): 6 mar 2015, o 14:38
Wiek: 30
Lokalizacja: warszawa
Bike:
Przejechałem (km): 100000


Powrót do Rozmówki

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości