Uczelnie w Opolu

Hydepark -Codzienne o wszystkim

Uczelnie w Opolu

Postprzez ferdinand » 27 lut 2015, o 02:52

Szukam informacji na temat opolskich uczelni. Interesuje mnie to gdzie jest prowadzona rekrutacja, aby zacząć studia od marca. Kierunek jaki chcę studiować to zarządzanie lub inżynieria zarządzania. Jakie uczelnie polecacie? Chodzi mi studia zaoczne. Oczywiście uczelnie z Opola. Widzę, że rekrutację na ten kierunek ma m.in. Wyższa Szkoła Bankowa, ta co jest na ul. Augustyna Kośnego 72. Czy ktoś z was słyszał coś może o tej uczelni, czy warto tam studiować? Tu właśnie widzę, że mają taki kierunek *** link wymoderowano - regulamin***
Ewentualnie jaką inną uczelnię polecacie? Na pewno zależy mi na studiach, po których zdobędę dyplom inż.
ferdinand
 
Posty: 2
Dołączył(a): 27 lut 2015, o 02:47
Wiek: 20
Lokalizacja: Opole
Bike:

Re: Uczelnie w Opolu

Postprzez mlody » 27 lut 2015, o 12:19

zależny czego oczekujesz, ja bym zaczął od Uniwerku i Politechniki :)
mlody
Bywalec
 
Posty: 192
Dołączył(a): 18 wrz 2014, o 11:25
Wiek: 24
Lokalizacja: Opole
Bike: Merida

Re: Uczelnie w Opolu

Postprzez Blue Jack » 27 lut 2015, o 16:27

Myślę, że WSZYSTKIE potrzebne ci informacje nie są żadną skrywaną przez uczelnie tajemnicą i dostępne są na stronach internetowych tych uczelni.
Nie sądzę też, że na tym forum siedzą liczni absolwenci, którzy ukończyli interesujące cię kierunki na kilku uczelniach naraz, bądź też aktualnie studiujący te kierunki na kilku uczelniach i w związku z tym potrafiący ci miarodajnie doradzić, która uczelnia robi to najlepiej.
W zasadzie wszystko zależy od tego co masz i jak masz poukładane w głowie i od twojej umiejętności i gotowości do absorbowania wiedzy, czyli od tego czy potrafisz i chcesz czegokolwiek się nauczyć.

----
Jak na mój gust, ten wątek śmierdzi na kilometr spamerską kryptoreklamą. :|
Więcej grzechów nie pamiętam.
Avatar użytkownika
Blue Jack
Początkujący pisarz
 
Posty: 304
Dołączył(a): 13 lis 2014, o 23:49
Wiek: 71
Lokalizacja: Opole
Bike: BiRiA Pro Sport 2
Przejechałem (km): 1905


Powrót do Rozmówki

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

cron