Rozmówki

Hydepark -Codzienne o wszystkim

Re: Rozmówki

Postprzez muszyniak » 19 lut 2017, o 22:58

Ja dziś Turawa - ale szosą w koło Dużego Jeziora. wyszła równa 100-wa - widząc co dzieje się w lasach nie odważyłem się pchać na błoto. Ale nawet na szosie miałem trzy kryzysy. Hmm trzeba formę szlifować na nowy sezon.
muszyniak
Początkujący pisarz
 
Posty: 328
Dołączył(a): 9 gru 2014, o 10:39
Wiek: 46
Lokalizacja: Opole
Bike: Scott
Przejechałem (km): 1500

Re: Rozmówki

Postprzez Mirek » 20 lut 2017, o 22:08

muszyniak napisał(a):Ja dziś Turawa - ale szosą w koło Dużego Jeziora. wyszła równa 100-wa - widząc co dzieje się w lasach nie odważyłem się pchać na błoto. Ale nawet na szosie miałem trzy kryzysy. Hmm trzeba formę szlifować na nowy sezon.


ładnie i jak na luty 100 robisz, to na wiosnę 200 będzie :) oj to muszę się ostro brać za siebie ;) a co do lasu, to jechaliśmy tam właśnie po błoto :DD a zastaliśmy lód :/
*** ZAPRASZAMY DO REJESTRACJI NA FORUM ***
LINK DO REJESTRACJI
Avatar użytkownika
Mirek
Aktywny
 
Posty: 893
Dołączył(a): 2 wrz 2014, o 11:48
Wiek: 37
Lokalizacja: Opole
Bike: Kross hexagon v8
Przejechałem (km): 0

Re: Rozmówki

Postprzez muszyniak » 20 lut 2017, o 22:34

Hihi. Już mam plany na trasę 200 km. Czekam na cieplejsze i dłuższe dni. Trasa: Opole, Olesno, Kluczbork,Gorzów Sl, Byczyna, Wolczyn, Opole. Na pewno będę szukał chętnych. To wyjazd na conajmniej 10-11 godzin.
muszyniak
Początkujący pisarz
 
Posty: 328
Dołączył(a): 9 gru 2014, o 10:39
Wiek: 46
Lokalizacja: Opole
Bike: Scott
Przejechałem (km): 1500

Re: Rozmówki

Postprzez Mirek » 22 lut 2017, o 18:59

muszyniak napisał(a):Hihi. Już mam plany na trasę 200 km. Czekam na cieplejsze i dłuższe dni. Trasa: Opole, Olesno, Kluczbork,Gorzów Sl, Byczyna, Wolczyn, Opole. Na pewno będę szukał chętnych. To wyjazd na conajmniej 10-11 godzin.


ale to szosą ? czy na MTB i trochę szutrów będzie? pomyśl jeszcze na pradziada ;)
*** ZAPRASZAMY DO REJESTRACJI NA FORUM ***
LINK DO REJESTRACJI
Avatar użytkownika
Mirek
Aktywny
 
Posty: 893
Dołączył(a): 2 wrz 2014, o 11:48
Wiek: 37
Lokalizacja: Opole
Bike: Kross hexagon v8
Przejechałem (km): 0

Re: Rozmówki

Postprzez muszyniak » 25 lut 2017, o 12:26

Wszyscy chętni - na interii pogoda długoterminowa 19.03 (planowana Anka) zachmurzenie bez deszczu, wiatr 7 km/h, temp 12 stopni -IDEALNIE - i co Wy na to?
muszyniak
Początkujący pisarz
 
Posty: 328
Dołączył(a): 9 gru 2014, o 10:39
Wiek: 46
Lokalizacja: Opole
Bike: Scott
Przejechałem (km): 1500

Re: Rozmówki

Postprzez muszyniak » 25 lut 2017, o 12:35

Hmm lato będzie długie, więc nowa propozycja, taki pomysł. Jeżeli wypali wyjazd na Ankę, co może być początkiem zawiązania grupy zapalonych rowerzystów, proponuję w miarę możliwości w tym roku planować trasy celem zwiedzenia wszystkich miast powiatowych Opolszczyzny. Oczywiście nie wszystkie na raz :-)


Ps. Mirek wspomniał o Pradziadzie w Czechach. W zeszłym roku góry Czeskie wokół Pradziada i samego pradziada zjeździłem. Fajna choć męcząca zabawa. Ale nic nie stoi na przeszkodzie aby w tym roku to powtórzyć wraz z Rychlebami - to w tym roku pewne, znowu pomęczyć się na trasach ścieżek.
muszyniak
Początkujący pisarz
 
Posty: 328
Dołączył(a): 9 gru 2014, o 10:39
Wiek: 46
Lokalizacja: Opole
Bike: Scott
Przejechałem (km): 1500

Re: Rozmówki

Postprzez Mirek » 26 lut 2017, o 21:33

muszyniak napisał(a):Wszyscy chętni - na interii pogoda długoterminowa 19.03 (planowana Anka) zachmurzenie bez deszczu, wiatr 7 km/h, temp 12 stopni -IDEALNIE - i co Wy na to?


idealna pogoda :) a co do propozycji tras to jestem otwarty na rożne warianty.
W lesie aktualnie jest już bajka, tydzień temu to było lodowisko(fotki stronę wcześniej). Teraz praktycznie bez wody, lekkie błotko i to głownie przy "Monarze" i przed Niwkami (ale tam często tak jest) , za Jedlicami to praktycznie suche liście (fotka po prawej). Dopiero troszkę gorzej się zrobiło za Rzędowem (fotka po lewej) ale jak dla mnie to można już po lasach śmigać ;) Dziś poszła trasa do około Turawy, a lekko nie było watr masakra.

PS. Widziałem po dzienniku, że Blue Jack też się kręcił w tych okolicach ;)

Obrazek Obrazek

a to sarny na skrzyżowaniu częstochowskiej i obwodnicy. Nic sobie nie robiły z jeżdżących tam aut. Uciekły dopiero na mój widok.

Obrazek
*** ZAPRASZAMY DO REJESTRACJI NA FORUM ***
LINK DO REJESTRACJI
Avatar użytkownika
Mirek
Aktywny
 
Posty: 893
Dołączył(a): 2 wrz 2014, o 11:48
Wiek: 37
Lokalizacja: Opole
Bike: Kross hexagon v8
Przejechałem (km): 0

Re: Rozmówki

Postprzez muszyniak » 26 lut 2017, o 23:06

Warunki drogowo-rowerowe wracają do normy. Uff zimą mija. Aż miło popatrzeć. A do 19.03 już tylko trzy tygodnie :-)
muszyniak
Początkujący pisarz
 
Posty: 328
Dołączył(a): 9 gru 2014, o 10:39
Wiek: 46
Lokalizacja: Opole
Bike: Scott
Przejechałem (km): 1500

Re: Rozmówki

Postprzez Blue Jack » 26 lut 2017, o 23:43

Mirek napisał(a):... Dziś poszła trasa do około Turawy, a lekko nie było watr masakra.

PS. Widziałem po dzienniku, że Blue Jack też się kręcił w tych okolicach ;)

Fakt, byłem w okolicy :-), ale trzymałem się asfaltów 8). Mam "dziwną" awersję do błota w każdej postaci. :D
A wiatr? Fakt trochę dmuchało, ale mowa o 'wietrznej masakrze' to moim zdaniem, trochę przesada... chyba, że ktoś obrał kierunek jazdy w otwartym terenie i na południe. Stamtąd wiało.
Dzisiaj trochę mnie korciło, by na Górę Anny się wtoczyć, ale... ostatecznie, jak widać, nie pojechałem. ;)
Poczekam jeszcze i być może przyłączę się do tych "NakolezOpola". ;)
Więcej grzechów nie pamiętam.
Avatar użytkownika
Blue Jack
Początkujący pisarz
 
Posty: 305
Dołączył(a): 13 lis 2014, o 23:49
Wiek: 71
Lokalizacja: Opole
Bike: BiRiA Pro Sport 2
Przejechałem (km): 2610

Re: Rozmówki

Postprzez Mirek » 28 lut 2017, o 18:34

Blue Jack napisał(a):Fakt, byłem w okolicy :-), ale trzymałem się asfaltów 8). Mam "dziwną" awersję do błota w każdej postaci. :D
A wiatr? Fakt trochę dmuchało, ale mowa o 'wietrznej masakrze' to moim zdaniem, trochę przesada... chyba, że ktoś obrał kierunek jazdy w otwartym terenie i na południe. Stamtąd wiało.
Dzisiaj trochę mnie korciło, by na Górę Anny się wtoczyć, ale... ostatecznie, jak widać, nie pojechałem. ;)
Poczekam jeszcze i być może przyłączę się do tych "NakolezOpola". ;)


Co do wiatru to najgorzej było od promenady przez elektrownie, do skrętu na Niwki. Może jeszcze nie rozjedzony jestem :/
*** ZAPRASZAMY DO REJESTRACJI NA FORUM ***
LINK DO REJESTRACJI
Avatar użytkownika
Mirek
Aktywny
 
Posty: 893
Dołączył(a): 2 wrz 2014, o 11:48
Wiek: 37
Lokalizacja: Opole
Bike: Kross hexagon v8
Przejechałem (km): 0

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Rozmówki

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości

cron