Rozmówki

Hydepark -Codzienne o wszystkim

Re: Rozmówki

Postprzez Mirek » 12 wrz 2016, o 20:49

Blue Jack napisał(a):U mnie w tym miesiącu setka pękła już trzy razy (4, 8 i 11). Raz byłem w Kędzierzynie-Koźlu i dwa razy w Kluczborku, ale z czasem ich pękania, to nie mam się co z wami równać, zabrało mi to grubo ponad dwa razy więcej czasu niż wam. :facepalm:
To pewnie z wynika z tego, że raczej preferuję spokojną jazdę turystyczną, czasem i bezdrożami, lubiąc raczyć się po drodze widokami, lodami, czasem jakimś obiadkiem, a jak temperatura jest odpowiednia i spotykam jakiś zbiornik wodny to lubię sobie też i popływać. Niemniej jednak cieszą mnie rowerowe osiągnięcia kolegów, wszak rower jest po to by dostarczał nam przede wszystkim przyjemność przenosząc nas z miejsca na miejsce. ;-)


Masz rację liczy się głownie przyjemność ale myślę, że trochę za skromny jesteś może nie te czasy ale dystans jaki potrafisz w rok przejechać (ponad 10tyś km) to cie raczej długo nikt nie pobije :/
*** ZAPRASZAMY DO REJESTRACJI NA FORUM ***
LINK DO REJESTRACJI
Avatar użytkownika
Mirek
Aktywny
 
Posty: 893
Dołączył(a): 2 wrz 2014, o 11:48
Wiek: 37
Lokalizacja: Opole
Bike: Kross hexagon v8
Przejechałem (km): 0

Re: Rozmówki

Postprzez muszyniak » 13 wrz 2016, o 16:08

Fajnie, każde spędzenie wolnego czasu na 4-ech kółkach daje radość.
Ps. Mirek, startowało ogółem 418 osób, a 3/4 to szosowcy i rowery turystyczne na cienkich gumach.
muszyniak
Początkujący pisarz
 
Posty: 328
Dołączył(a): 9 gru 2014, o 10:39
Wiek: 46
Lokalizacja: Opole
Bike: Scott
Przejechałem (km): 1500

Re: Rozmówki

Postprzez Mirek » 25 wrz 2016, o 21:40

Dzisiaj pierwsza trasa po zmianie pogody około 70km (kamień śląski, Daniec, Turawa), w pełnym umundurowaniu i niestety to już nie to co latem :/ chociaż większość ludzi na średnie jechało w krótkich ciuchach :) Puki co to ciężko się jest przestawić na temp o polowe niżesz, wiosną to był by to upał :)
*** ZAPRASZAMY DO REJESTRACJI NA FORUM ***
LINK DO REJESTRACJI
Avatar użytkownika
Mirek
Aktywny
 
Posty: 893
Dołączył(a): 2 wrz 2014, o 11:48
Wiek: 37
Lokalizacja: Opole
Bike: Kross hexagon v8
Przejechałem (km): 0

Re: Rozmówki

Postprzez Blue Jack » 26 wrz 2016, o 01:02

No to wygląda na to, że jeździliśmy niemal tymi samymi ścieżkami. ;-) Też byłem w Kamieniu Śląskim i w Dańcu. Turawa dzisiaj nie była mi po drodze. Za to przez rezerwat "Boże Oko" wpadłem do Zimnej Wódki, i przez Klucz, Leśnicę wytargałem się na Ankę. Potem przez Izbicko do Dańca na końcówkę dożynek. Do domu wróciłem już po ciemku.
Dni ostatnio chyba wyraźnie się skróciły. ;-)
Było dość ciepło. Miałem kurtkę, którą zdjąłem gdzieś po 45 minutach,i ubrałem ją jak już chłodem pociągnęło tuż po zachodzie słońca. Spodenki - kolana zakryte ale łydki gołe.

Ciekawostka - gdy byłem na Górze Świętej Anny, gdzieś około godziny 17, nadleciało jakby w nalocie na nią pięć motolotni. Z piętnaście minut pokrążyło to to nad szczytem i się oddaliło w kierunku Krapkowic.
Więcej grzechów nie pamiętam.
Avatar użytkownika
Blue Jack
Początkujący pisarz
 
Posty: 305
Dołączył(a): 13 lis 2014, o 23:49
Wiek: 71
Lokalizacja: Opole
Bike: BiRiA Pro Sport 2
Przejechałem (km): 2610

Re: Rozmówki

Postprzez Mirek » 27 wrz 2016, o 17:36

fajny news Otwarto pierwszą w Polsce świecącą drogę rowerową dobrze by się po tym po lesie latało :DD

A tak z innej beczki na weekend ma być wakacyjna pogoda, nie ma ktoś ochoty pojechać w stronę Kopy a dokładnie Pradziada, nie mówię żeby wjechać na górę ale chociaż zmierzyć się z podjazdem pod Heřmanovicami ;) a dalej się zobaczy, szczegóły do dogadania.
*** ZAPRASZAMY DO REJESTRACJI NA FORUM ***
LINK DO REJESTRACJI
Avatar użytkownika
Mirek
Aktywny
 
Posty: 893
Dołączył(a): 2 wrz 2014, o 11:48
Wiek: 37
Lokalizacja: Opole
Bike: Kross hexagon v8
Przejechałem (km): 0

Re: Rozmówki

Postprzez muszyniak » 27 wrz 2016, o 19:57

Ją również na rowerze, ale :-( miałem pecha. Kumpel się zagapił i wjechał we mnie. Tylne koło do centrowania i wymiana szprych. Ponadto kolano biodro i łokieć do leczenia. :-(

Mirek chętnie ale jeszcze boli.
muszyniak
Początkujący pisarz
 
Posty: 328
Dołączył(a): 9 gru 2014, o 10:39
Wiek: 46
Lokalizacja: Opole
Bike: Scott
Przejechałem (km): 1500

Re: Rozmówki

Postprzez Blue Jack » 28 wrz 2016, o 10:43

Wyrażam... zaciekawienie tym projektem. ;) Lecz chyba jak sądzę, nie przymierzasz się do tego by jechać na kole z Opola. Dzień już trochę za krótki na taką trasę, więc albo po drodze gdzieś nocleg, albo wcześniej przewóz rowerów jakimś środkiem transportu by "poświecić" się i swoje wszystkie siły tylko na pokonanie tych "wzniesień". ;)
Jak zaznaczyłem na początku jestem zaciekawiony, ale na deklarację, że chcę wziąć udział jeszcze za wcześnie... chociaż wiem że czasu na decyzję za dużo nie mam.
Zatem dorzuć jeszcze trochę konkretów i się zobaczy. :|
Więcej grzechów nie pamiętam.
Avatar użytkownika
Blue Jack
Początkujący pisarz
 
Posty: 305
Dołączył(a): 13 lis 2014, o 23:49
Wiek: 71
Lokalizacja: Opole
Bike: BiRiA Pro Sport 2
Przejechałem (km): 2610

Re: Rozmówki

Postprzez Mirek » 29 wrz 2016, o 09:38

Blue Jack napisał(a):Wyrażam... zaciekawienie tym projektem. ;) Lecz chyba jak sądzę, nie przymierzasz się do tego by jechać na kole z Opola. Dzień już trochę za krótki na taką trasę, więc albo po drodze gdzieś nocleg, albo wcześniej przewóz rowerów jakimś środkiem transportu by "poświecić" się i swoje wszystkie siły tylko na pokonanie tych "wzniesień". ;)
Jak zaznaczyłem na początku jestem zaciekawiony, ale na deklarację, że chcę wziąć udział jeszcze za wcześnie... chociaż wiem że czasu na decyzję za dużo nie mam.
Zatem dorzuć jeszcze trochę konkretów i się zobaczy. :|


W sumie to chciałem to zaatakować z Opola, taka przymiarka do całości Pradziada ale samemu po nocy to nie chce wracać ;) a faktycznie o 19 to już ciemno. Dla mnie nie ma problemu żeby podjechać do Głuchołaz pociągiem, wtedy jedziemy ile damy radę do Pradziada, tylko coś nie mogę go znaleźć tego połączenia, nie wiem czy to czasem nie było wakacyjne? jak nie będzie czym podjechać to mogę nas spakować do auta 2 rowery 19cali/koła 26 po odkręceniu przedniego koła i złożeniu tylnej kanapy mi się mieszczą.
Ogólnie to jestem otwarty na wracanie po nocy :) lub podjechanie czymś ale na wypad 1 dniowy.

muszyniak napisał(a):Ją również na rowerze, ale :-( miałem pecha. Kumpel się zagapił i wjechał we mnie. Tylne koło do centrowania i wymiana szprych. Ponadto kolano biodro i łokieć do leczenia. :-(

Mirek chętnie ale jeszcze boli.


No to masakra taka kontuzja to może nie być za ciekawie.
*** ZAPRASZAMY DO REJESTRACJI NA FORUM ***
LINK DO REJESTRACJI
Avatar użytkownika
Mirek
Aktywny
 
Posty: 893
Dołączył(a): 2 wrz 2014, o 11:48
Wiek: 37
Lokalizacja: Opole
Bike: Kross hexagon v8
Przejechałem (km): 0

Re: Rozmówki

Postprzez muszyniak » 29 wrz 2016, o 19:53

Mirek a kiedy planujesz wyjazd ? Sobota & niedziela ?
muszyniak
Początkujący pisarz
 
Posty: 328
Dołączył(a): 9 gru 2014, o 10:39
Wiek: 46
Lokalizacja: Opole
Bike: Scott
Przejechałem (km): 1500

Re: Rozmówki

Postprzez muszyniak » 29 wrz 2016, o 19:54

Blue Jack ma rację 19:00 ciemno :-(
muszyniak
Początkujący pisarz
 
Posty: 328
Dołączył(a): 9 gru 2014, o 10:39
Wiek: 46
Lokalizacja: Opole
Bike: Scott
Przejechałem (km): 1500

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Rozmówki

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 6 gości

cron