Rozmówki

Hydepark -Codzienne o wszystkim

Re: Rozmówki

Postprzez Mirek » 20 sie 2016, o 19:34

muszyniak napisał(a):Ręce w górę, wszyscy się cieszymy, mamy srebro olimpijskie w MTB - brawo Mają.


:yahoo: Brawo! krótkie info http://sport.tvp.pl/rio/26628023/kolejn ... oszczowska

Dziś ładne 110Km Ania+Turawa+Osowiec :) trzeba odzyskać formę po urlopie ;)
*** ZAPRASZAMY DO REJESTRACJI NA FORUM ***
LINK DO REJESTRACJI
Avatar użytkownika
Mirek
Aktywny
 
Posty: 893
Dołączył(a): 2 wrz 2014, o 11:48
Wiek: 37
Lokalizacja: Opole
Bike: Kross hexagon v8
Przejechałem (km): 0

Re: Rozmówki

Postprzez muszyniak » 20 sie 2016, o 19:44

Super, ją na urlopie planowalem zrobic 200 km ale rozkraczyla mi się oczyszczalnia ścieków w domu i walczę już trzy dni wrrr - a urlop ucieka :-(
muszyniak
Początkujący pisarz
 
Posty: 328
Dołączył(a): 9 gru 2014, o 10:39
Wiek: 46
Lokalizacja: Opole
Bike: Scott
Przejechałem (km): 1500

Re: Rozmówki

Postprzez Mirek » 25 sie 2016, o 07:39

muszyniak napisał(a):Super, ją na urlopie planowalem zrobic 200 km ale rozkraczyla mi się oczyszczalnia ścieków w domu i walczę już trzy dni wrrr - a urlop ucieka :-(


No to w ten weekend będzie okazja, pogoda ma być rewelacja :) sam nie wiem czy się nie zapuszczę na kopę ;)
*** ZAPRASZAMY DO REJESTRACJI NA FORUM ***
LINK DO REJESTRACJI
Avatar użytkownika
Mirek
Aktywny
 
Posty: 893
Dołączył(a): 2 wrz 2014, o 11:48
Wiek: 37
Lokalizacja: Opole
Bike: Kross hexagon v8
Przejechałem (km): 0

Re: Rozmówki

Postprzez Blue Jack » 25 sie 2016, o 10:55

A ja szykuję się rowerkiem na niedzielę do Głogówka na Turniej Rycerski organizowany przez miasto na tamtejszym zamku.
http://glogowek.pl/632/i-glogowecki-tur ... erski.html

Może z setę uda się wykręcić, :) ... bo jakoś ta "Dobrodzieńska Seta" do mnie nie przemawia i nie ciągnie. Nie znoszę takich tłumów, ocierania się o innych rowerzystów, harmidru, komercji i tego, że coś muszę.
Ale to moje zdanie i nie zamierzam komuś odradzać udziału jeśli właśnie w taki sposób lubi sobie rowerkiem pojeździć. Każdy ma swoje preferencje i oto w tym sporcie chodzi by każdy się spełniał w nim w taki sposób jak lubi.
Więcej grzechów nie pamiętam.
Avatar użytkownika
Blue Jack
Początkujący pisarz
 
Posty: 305
Dołączył(a): 13 lis 2014, o 23:49
Wiek: 71
Lokalizacja: Opole
Bike: BiRiA Pro Sport 2
Przejechałem (km): 2460

Re: Rozmówki

Postprzez Mirek » 26 sie 2016, o 21:12

wiem co robiliście w piątek o 18 :DD dodam tylko, że się ładnie prezentuję ;)

http://www.24opole.pl/21684,Rowerem_do_ ... omosc.html
*** ZAPRASZAMY DO REJESTRACJI NA FORUM ***
LINK DO REJESTRACJI
Avatar użytkownika
Mirek
Aktywny
 
Posty: 893
Dołączył(a): 2 wrz 2014, o 11:48
Wiek: 37
Lokalizacja: Opole
Bike: Kross hexagon v8
Przejechałem (km): 0

Re: Rozmówki

Postprzez corsair28 » 10 wrz 2016, o 17:38

Dzisiaj sobie zaszalałem 102 km, ciepło :lol: było ale się udało i przeżyłem :D Opole-Przywory-Kosorowice-Kamień Śl, - Siedlec - Sprzęcice Ligota D. Ligota G. - lasem Na Anke - i w dół Wysoka - Ligoty - znowu przez Siedlec do Izbicka _ Raszowa - Dębska Kuźnia -Niwki ( obowiązkowy Litovelek :D ) trochę po wale nad średnie i powrót lasem do Zbicka - Malina - Opole :lol: i mam dość na dzisiaj
corsair28
Czytelnik
 
Posty: 6
Dołączył(a): 24 sie 2016, o 08:59
Wiek: 53
Lokalizacja: Opole
Bike: Superior
Przejechałem (km): 2500

Re: Rozmówki

Postprzez muszyniak » 11 wrz 2016, o 17:01

Dobrodzienska Seta zaliczana 3,41h. Było fajnie, co prawda tłumy, ale start grupami po około 20 osób.na trasie raczej luźno. Plus za punkty z piciem i hmm czekoladą. Trasa zabezpieczona wzorowo. Było bezpiecznie. A pogoda, cóż masakrycznie gorąco. Modlilem się aby zjechać z patelni i wjechać w lasy Turawskie do cienia. Hihi no i medal jest- w zębach się nie gnie :-)
muszyniak
Początkujący pisarz
 
Posty: 328
Dołączył(a): 9 gru 2014, o 10:39
Wiek: 46
Lokalizacja: Opole
Bike: Scott
Przejechałem (km): 1500

Re: Rozmówki

Postprzez corsair28 » 12 wrz 2016, o 13:56

U mnie w sobotę też "pękła setka" dokładnie 102,5 km pokazał licznik, w tym zaliczona anka. U mnie trwało to nieco dłuzej bo 4,45h czystej jazdy. Pogoda faktycznie była masakryczna ale się udało.
corsair28
Czytelnik
 
Posty: 6
Dołączył(a): 24 sie 2016, o 08:59
Wiek: 53
Lokalizacja: Opole
Bike: Superior
Przejechałem (km): 2500

Re: Rozmówki

Postprzez Mirek » 12 wrz 2016, o 20:20

muszyniak napisał(a):Dobrodzienska Seta zaliczana 3,41h. Było fajnie, co prawda tłumy, ale start grupami po około 20 osób.na trasie raczej luźno. Plus za punkty z piciem i hmm czekoladą. Trasa zabezpieczona wzorowo. Było bezpiecznie. A pogoda, cóż masakrycznie gorąco. Modlilem się aby zjechać z patelni i wjechać w lasy Turawskie do cienia. Hihi no i medal jest- w zębach się nie gnie :-)


No jestem pod wrażeniem, gratulacje! ja akurat punkt 11:00 mijałem grupę kolarzy koło dużego jeziora. Dużo było ludzi na rowerach MTB?

corsair28 napisał(a):U mnie w sobotę też "pękła setka" dokładnie 102,5 km pokazał licznik, w tym zaliczona anka. U mnie trwało to nieco dłuzej bo 4,45h czystej jazdy. Pogoda faktycznie była masakryczna ale się udało.


Dobry czasz :) w takie grzanie to ciężko więcej.

Ja od wczoraj 2 raz dookoła Turawy, mega mi się spodobały powstałe rozlewiska jak w mini Afryce :) to cyknąłem fotkę, między nimi musi być raj dla wędkarzy. Szkoda tylko, ze zapora nadal jest niedostępna dla ludzi :/

Obrazek Obrazek

Obrazek

a tu ustrzeliłem dzisiaj na średnim

Obrazek
*** ZAPRASZAMY DO REJESTRACJI NA FORUM ***
LINK DO REJESTRACJI
Avatar użytkownika
Mirek
Aktywny
 
Posty: 893
Dołączył(a): 2 wrz 2014, o 11:48
Wiek: 37
Lokalizacja: Opole
Bike: Kross hexagon v8
Przejechałem (km): 0

Re: Rozmówki

Postprzez Blue Jack » 12 wrz 2016, o 20:38

U mnie w tym miesiącu setka pękła już trzy razy (4, 8 i 11). Raz byłem w Kędzierzynie-Koźlu i dwa razy w Kluczborku, ale z czasem ich pękania, to nie mam się co z wami równać, zabrało mi to grubo ponad dwa razy więcej czasu niż wam. :facepalm:
To pewnie z wynika z tego, że raczej preferuję spokojną jazdę turystyczną, czasem i bezdrożami, lubiąc raczyć się po drodze widokami, lodami, czasem jakimś obiadkiem, a jak temperatura jest odpowiednia i spotykam jakiś zbiornik wodny to lubię sobie też i popływać. Niemniej jednak cieszą mnie rowerowe osiągnięcia kolegów, wszak rower jest po to by dostarczał nam przede wszystkim przyjemność przenosząc nas z miejsca na miejsce. ;-)
Więcej grzechów nie pamiętam.
Avatar użytkownika
Blue Jack
Początkujący pisarz
 
Posty: 305
Dołączył(a): 13 lis 2014, o 23:49
Wiek: 71
Lokalizacja: Opole
Bike: BiRiA Pro Sport 2
Przejechałem (km): 2460

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Rozmówki

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości

cron