Gdzie kradną rowery

Ciekawe linki do stron, zdjęć, filmów, aukcji itp.

Gdzie kradną rowery

Postprzez Blue Jack » 29 lip 2019, o 16:57

Uwaga!!! Ukradziono rower w Kamieniu Śląskim!!!
http://www.24opole.pl/30390,Ukradli_row ... omosc.html

Według zgłoszenia dwóch mężczyzn w kominiarkach miało ukraść rower i rzeczy osobiste. Chwilę później oboje zostali zatrzymani przez dzielnicowego z Gogolina. Podejrzani o kradzież mienia mężczyźni już usłyszeli zarzuty. Policjanci odzyskali mienie o wartości 4 tys. złotych. W najbliższych dniach trafią one do poszkodowanych.
Więcej grzechów nie pamiętam.
Avatar użytkownika
Blue Jack
Początkujący pisarz
 
Posty: 304
Dołączył(a): 13 lis 2014, o 23:49
Wiek: 71
Lokalizacja: Opole
Bike: BiRiA Pro Sport 2
Przejechałem (km): 1905

Re: Gdzie kradną rowery

Postprzez Mirek » 30 lip 2019, o 09:23

mam nadzieje, że to nie twój był :/ dobrze, że się to tak skończyło.
*** ZAPRASZAMY DO REJESTRACJI NA FORUM ***
LINK DO REJESTRACJI
Avatar użytkownika
Mirek
Aktywny
 
Posty: 893
Dołączył(a): 2 wrz 2014, o 11:48
Wiek: 37
Lokalizacja: Opole
Bike: Kross hexagon v8
Przejechałem (km): 0

Re: Gdzie kradną rowery

Postprzez Blue Jack » 1 sie 2019, o 19:00

Nie to nie mój rower, :) to rower jakiejś szczęśliwej dziewczyny. Szczęśliwej, bo go odzyskała wraz z innymi rzeczami, które jej kradziono wraz z tym rowerem.
Myślę, że chyba nie byłoby tej kradzieży gdy ten rower był chociaż w minimalnym stopniu zabezpieczony, a rzeczy osobiste (plecak wraz z telefonem) zabrane przez właścicielkę. Do zabezpieczenia roweru zastosować można przecież zwykłą zapinkę rowerową unieruchamiającą rower. Koszt jej nie jest wysoki w stosunku do kosztu roweru, a jakakolwiek trudność w kradzieży wielokrotnie minimalizuje jego kradzież zniechęcając potencjalnych złodziei. A zresztą czasem nie jest ważny koszt samego roweru co sama świadomość jego utraty, a szczególnie gdy jest się gdzieś w trasie i nie ma jak wrócić do domu.
Więcej grzechów nie pamiętam.
Avatar użytkownika
Blue Jack
Początkujący pisarz
 
Posty: 304
Dołączył(a): 13 lis 2014, o 23:49
Wiek: 71
Lokalizacja: Opole
Bike: BiRiA Pro Sport 2
Przejechałem (km): 1905


Powrót do W sieci

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

cron