Endomondo

Sprzęt, aplikacje itp.

Endomondo

Postprzez Kapix » 19 wrz 2014, o 23:49

Cześć! Korzystacie z "endomondo"? Ja sam powiem, że ta aplikacja bardzo przyciąga moją uwagę, gdyż jest w niej bardzo dużo opcji. Kalorie, długość trasy a nawet prędkość... Nie jest super dokładna bo porównując do licznika to wachania około 2km/h. Ale jest dobrze, a Wam jak się podoba? :) Korzystacie?
Kapix
 
Posty: 2
Dołączył(a): 19 wrz 2014, o 23:45
Wiek: 23
Lokalizacja:
Bike:

Re: Endomondo

Postprzez Mirek » 20 wrz 2014, o 10:21

hej,

Sam też używam Endomondo i faktycznie często są różnice, największe widzę przy chwilowych prędkościach maksymalnych, rzadko aplikacja to zapisze.
*** ZAPRASZAMY DO REJESTRACJI NA FORUM ***
LINK DO REJESTRACJI
Avatar użytkownika
Mirek
Aktywny
 
Posty: 893
Dołączył(a): 2 wrz 2014, o 11:48
Wiek: 37
Lokalizacja: Opole
Bike: Kross hexagon v8
Przejechałem (km): 0

Re: Endomondo

Postprzez Thort » 20 wrz 2014, o 23:49

Witam!
Ja również używam Endomondo. Bardzo przydatna aplikacja, trzeba przyznać. Są wachania jednakże jakoś bardziej patrzę na dystans przejechany który jest dość dokładny. Pozdrawiam! :)
Thort
Czytelnik
 
Posty: 7
Dołączył(a): 20 wrz 2014, o 23:46
Wiek: 19
Lokalizacja:
Bike:

Re: Endomondo

Postprzez Mirek » 23 wrz 2014, o 10:03

ja dzisiaj zauważyłem, że endomndo pomimo wyłączenia i braku uruchomionego procesu(android), było na 1 miejscu pożerania baterii. W szczegółach leciał czas dostępu do GPS ale on był wyłączony. Dlatego przeinstalowałem aplikację i na razie jest ok, nic nie straciłem wszystkie trasy są dostępne.
*** ZAPRASZAMY DO REJESTRACJI NA FORUM ***
LINK DO REJESTRACJI
Avatar użytkownika
Mirek
Aktywny
 
Posty: 893
Dołączył(a): 2 wrz 2014, o 11:48
Wiek: 37
Lokalizacja: Opole
Bike: Kross hexagon v8
Przejechałem (km): 0

Re: Endomondo

Postprzez Thort » 23 wrz 2014, o 22:52

Niestety endomondo bardzo często ma tendencję do zżerania baterii. Ale raczej na jakiś rajdzik do 4h. wystarczy. Polecam pauzować na postojach i blokować ekran. Zawsze te 5 minut więcej będzie na później.
Thort
Czytelnik
 
Posty: 7
Dołączył(a): 20 wrz 2014, o 23:46
Wiek: 19
Lokalizacja:
Bike:

Re: Endomondo

Postprzez Mirek » 27 wrz 2014, o 11:24

Nadal mam ten sam problem, aplikacja wyłączona GPS wyłączony, nawet wcisnąłem wymuś zatrzymanie. W ustawianiach bateria/szczegóły użycia nadal leci czas działania GPS i użycie baterii przez aplikację. Już mam podejrzenia, że aplikacja mnie szpieguję :shock:
*** ZAPRASZAMY DO REJESTRACJI NA FORUM ***
LINK DO REJESTRACJI
Avatar użytkownika
Mirek
Aktywny
 
Posty: 893
Dołączył(a): 2 wrz 2014, o 11:48
Wiek: 37
Lokalizacja: Opole
Bike: Kross hexagon v8
Przejechałem (km): 0


Powrót do GPS/Smartphone/Elektronika

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

cron