Ochraniacze na buty

Wszystkie dodatki do naszych rowerów

Ochraniacze na buty

Postprzez muszyniak » 3 sty 2017, o 20:00

Witam wszystkich którym jazda rowerem w mroźne dni niestraszna jak również tych którzy wolą ciepło domowego ogniska. Jeżdżąc na rowerze zimą miałem dylemat, jak ogrzać drętwiejące palce stóp. Posiadam buty SPD letnie :-( niestety zimowe ich odpowiedniki są drogie. Próbowałem różnych metod o których czytałem na łamach neta. Były podwójne grube skarpety, zakładałem (aż wstyd przyznać) reklamówki pomiędzy skarpetami, damskie stopki jako pierwszą warstwę. Jedynie nie mogłem się przekonać do ochraniaczy na buty, hamowała mnie ich cena. Po ostatnich jazdach i odczuciach nieprzyjemnego zimna w owych butach odwiedziłem pewien, wszystkim znany sportowy market. Trafiłem tam na promocję ochraniaczy za jedyne 49 zł. Zakupiłem je wcześniej czytając o tym modelu w necie. Ostatnio (1 stycznia tego roku) byłem w nich na małej przejażdżce. Zrobiłem 53 km w -4 stopniach Celsjusza. Powiem Wam że bardzo miło mnie zaskoczyły. Noga nie zmarzła, ba - nawet ubierając ciepłe skarpety lekko się spociłem. Ochraniacze polecam - stosunek jakości do ceny jak na razie rewelacyjny. Zobaczymy jak będą się sprawować w dalszym użytkowaniu. Jedyna rada, jeżeli ktoś chciałby je zakupić, warto wziąć ze sobą buty aby je przymierzyć na obuwiu docelowym, numeracja zaniżona.
Ps. Proszę o wypowiedzi innych na temat użytkowania ochraniaczy na obuwie rowerowe.
muszyniak
Początkujący pisarz
 
Posty: 328
Dołączył(a): 9 gru 2014, o 10:39
Wiek: 46
Lokalizacja: Opole
Bike: Scott
Przejechałem (km): 1500

Re: Ochraniacze na buty

Postprzez Mirek » 4 sty 2017, o 13:10

takie zakupiłeś ?Ochraniacze rowerowe na buty 300 B'TWIN ale pomysł dobry ;)
*** ZAPRASZAMY DO REJESTRACJI NA FORUM ***
LINK DO REJESTRACJI
Avatar użytkownika
Mirek
Aktywny
 
Posty: 893
Dołączył(a): 2 wrz 2014, o 11:48
Wiek: 37
Lokalizacja: Opole
Bike: Kross hexagon v8
Przejechałem (km): 0

Re: Ochraniacze na buty

Postprzez muszyniak » 4 sty 2017, o 17:07

Dokładnie takie.
muszyniak
Początkujący pisarz
 
Posty: 328
Dołączył(a): 9 gru 2014, o 10:39
Wiek: 46
Lokalizacja: Opole
Bike: Scott
Przejechałem (km): 1500


Powrót do Akcesoria rowerowe

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości

cron