Odzież rowerowa

Wszystkie dodatki do naszych rowerów

Odzież rowerowa

Postprzez muszyniak » 26 mar 2015, o 20:35

Witam wszystkich, może najwyższy czas zacząć temat dotyczący ubioru w jakim jeździmy.
Ja opieram się na decathlonie- gdyż jednak jednym z głównych składowych to cena.
Polecam ( sprawdzone i użytkuję)
http://www.decathlon.pl/bluza-na-rower- ... 82711.html
http://www.decathlon.pl/koszulka-dugi-r ... 14880.html
muszyniak
Początkujący pisarz
 
Posty: 328
Dołączył(a): 9 gru 2014, o 10:39
Wiek: 46
Lokalizacja: Opole
Bike: Scott
Przejechałem (km): 1500

Re: Odzież rowerowa

Postprzez mlody » 26 mar 2015, o 21:44

siema, fajna ta bluza.. cena też nie zła ale pytanie jak z wiatrem i potliwością, nie zapacasz się w niej?
mlody
Bywalec
 
Posty: 192
Dołączył(a): 18 wrz 2014, o 11:25
Wiek: 24
Lokalizacja: Opole
Bike: Merida

Re: Odzież rowerowa

Postprzez muszyniak » 27 mar 2015, o 08:43

Szczerze-kurtka b-twin kupiona wczoraj, wiec bede testował. Ale opinie w necie i gazetach rowerowych ma dobre. Bluza uzywałem jest super. Jedynie spocone plecy pod plecakiem,ale to dlatego że plecak nieodpowiedni. O kurtce napisze jak pojeżdże. Podoba mi sie to ze ma wentylacje na zamek.
muszyniak
Początkujący pisarz
 
Posty: 328
Dołączył(a): 9 gru 2014, o 10:39
Wiek: 46
Lokalizacja: Opole
Bike: Scott
Przejechałem (km): 1500

Re: Odzież rowerowa

Postprzez Mirek » 29 mar 2015, o 09:48

muszyniak napisał(a):Witam wszystkich, może najwyższy czas zacząć temat dotyczący ubioru w jakim jeździmy.
Ja opieram się na decathlonie- gdyż jednak jednym z głównych składowych to cena.
Polecam ( sprawdzone i użytkuję)
http://www.decathlon.pl/bluza-na-rower- ... 82711.html
http://www.decathlon.pl/koszulka-dugi-r ... 14880.html


No bluza całkiem spoko i ma klika bajerów :) Ja z decathlon to mam jedynie koszulki i spodnie,bo ceny nie są tam najniższe ale jakość ok.
*** ZAPRASZAMY DO REJESTRACJI NA FORUM ***
LINK DO REJESTRACJI
Avatar użytkownika
Mirek
Aktywny
 
Posty: 893
Dołączył(a): 2 wrz 2014, o 11:48
Wiek: 37
Lokalizacja: Opole
Bike: Kross hexagon v8
Przejechałem (km): 0

Re: Odzież rowerowa

Postprzez muszyniak » 29 mar 2015, o 16:48

Jaka dziś była pogoda, każdy kto jeździł wie. Silny wiatr (zimny) i po 12:00 ostry deszcz. Właśnie w takich warunkach przetestowałem kurtkę rowerową z decathlon-u B-twin 700, pod nią miałem ubraną tylko koszulkę termiczną z długim rękawem. Kurtka sprawiła się nieźle. Wiatru nie przepuszcza i o dziwo, czułem lekki chłód, ale nie zimno. spocony tylko na plecach pod plecakiem. Miałem otwarte wszystkie otwory wentylacyjne. Zrobiłem dziś 40 km, w tym 20 w zimnym deszczu. Kurtka z wierzchu mokra, ale wytrzymała te kiepskie warunki. Podczas deszczu gdy przyjechałem byłem lekko spocony, ale wydaje mi się że to było spowodowane dużą wilgotnością na zewnątrz. Kurtka oddychająca nie nadążała wywalać wilgoci na zewnątrz przy silnych opadach deszczu. W sumie jestem z niej zadowolony. Jeszcze jedno, po pierwszym użyciu trafiła do pralki pranie delikatne 35 stopni. Wytrzymała i się wyprała. Polecam.
muszyniak
Początkujący pisarz
 
Posty: 328
Dołączył(a): 9 gru 2014, o 10:39
Wiek: 46
Lokalizacja: Opole
Bike: Scott
Przejechałem (km): 1500

Re: Odzież rowerowa

Postprzez zibi » 29 mar 2015, o 17:16

muszyniak napisał(a):Jaka dziś była pogoda, każdy kto jeździł wie. Silny wiatr (zimny) i po 12:00 ostry deszcz. Właśnie w takich warunkach przetestowałem kurtkę rowerową z decathlon-u B-twin 700, pod nią miałem ubraną tylko koszulkę termiczną z długim rękawem. Kurtka sprawiła się nieźle. Wiatru nie przepuszcza i o dziwo, czułem lekki chłód, ale nie zimno. spocony tylko na plecach pod plecakiem. M.


No to dziś miałeś najlepsze warunki do testu :) dla mnie najważniejsze to żeby kurtka chroniła przed wiatrem i oddychała, a to chyba najtrudniejsze do osiągnięcia. A pot pod plecakiem jest raczej nie do ominięcia.
zibi
Bywalec
 
Posty: 132
Dołączył(a): 27 wrz 2014, o 11:43
Wiek: 34
Lokalizacja: Opole
Bike:


Powrót do Akcesoria rowerowe

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości

cron