Opole ->Kopalnia-Folwark/Chrząszczyce

Sprawdzone i polecane trasy rowerowe

Opole ->Kopalnia-Folwark/Chrząszczyce

Postprzez Mirek » 8 paź 2014, o 13:34

Tym razem w niedziele pogoda popołudniu dopisała, to z ciekawości zaliczyłem kopalnie Folwark/Chrząszczyce. Pewnie każdemu coś świta ale nie każdy widział, to tak jak ja:)

Start przez Bolko, Winów, Górki w Chrząszczycach skręcamy w lewo w ul.Polną i kawałek prosto i wpadamy na kamieniołom, jest tu punkt widokowy. Lecimy tą samą drogą do Folwarku, skręcamy w lewo i wracam do Opola na bolko. Mi wyszło około 33Km.
Trasa łatwa ale już nie taka przyjemna, przynajmniej część przy drodze krajowej, jak na niedziele to duży ruch był. Kilka fotek poniżej.

Obrazek

Ślad GPS.

http://app.endomondo.com/workouts/419192609/17676020

Forum rowerowe opole
*** ZAPRASZAMY DO REJESTRACJI NA FORUM ***
LINK DO REJESTRACJI
Avatar użytkownika
Mirek
Aktywny
 
Posty: 893
Dołączył(a): 2 wrz 2014, o 11:48
Wiek: 37
Lokalizacja: Opole
Bike: Kross hexagon v8
Przejechałem (km): 0

Re: Opole ->Kopalnia-Folwark/Chrząszczyce

Postprzez zibi » 9 paź 2014, o 21:55

Wydaje mi sie czy to widac z drogi, jak sie jedzie na prudnik
zibi
Bywalec
 
Posty: 132
Dołączył(a): 27 wrz 2014, o 11:43
Wiek: 34
Lokalizacja: Opole
Bike:

Re: Opole ->Kopalnia-Folwark/Chrząszczyce

Postprzez TUKAN74 » 23 sty 2015, o 21:20

zibi napisał(a):Wydaje mi sie czy to widac z drogi, jak sie jedzie na prudnik


Tylko Ci sie wydaje :) nie ma takiej opcji byś zobaczył kopalnie z drogi bo w stosunku do drogi to kopalnia jest za górką i spory kawałek od drogi
(tak na oko 2 km).
Jedyna kopalnia która widać na dzień dzisiejszy jest ok 200 m od ostatniego przejazdu kolejowego ( jadąc od Opola w stronę Kąty OP. gdy kończą się zabudowania ( w tej wolnej przestrzeni zabudowań przed starymi familokami na wprost starej stacji PKP ) to po prawej jak wiesz gdzie patrzeć można zauważyć starą część wyrobiska. Na wprost przejazdu ( tego ostatniego za nutricją )też była kopalnia ale od 1997 r jest tam jezioro ( i to bardzo głębokie ).
CYKLOZA 401 - nieuleczalny maniak rowerów wszelakich
Avatar użytkownika
TUKAN74
Czytelnik
 
Posty: 22
Dołączył(a): 23 sty 2015, o 01:08
Wiek: 40
Lokalizacja: Krapkowice
Bike: ILLMATIC
Przejechałem (km): 0


Powrót do Trasy rowerowe

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości

cron