Opole-> Anka->Turawa->Opole (93km)

Sprawdzone i polecane trasy rowerowe

Opole-> Anka->Turawa->Opole (93km)

Postprzez Mirek » 28 wrz 2014, o 17:59

Pogoda dzisiaj dopisała, więc aby nie tracić całego dnia, padło na górę Św. Anny, szybko i konkretnie. Start o 10 z Opola i moją standardową trasą przez Lędziny, suchy Bór, Kosorowice, Kamień już w stronę Anny. Po drodze mijałem klika grup rowerowych, w tym jedna oznaczona (pozdrowienia dla grupy "rajder" z Opola). Dodatkowo miałem klika grup kolarzy, w tym na górze było ich chyba z 50. Na Annie po uzupełnieniu bidonów, padło aby nie wracać jeszcze do Opola, a wracać przez Turawę, tak aby dobić do 100km. Drogi nie znałem więc od Anny do Niwek jechałem na nawigacji. Trasa całkiem fajna, dużo polnymi drogami, lasami ale mało uczęszczana. Ogólnie dzisiaj to trasa bardzo błotnista, choć dużo lepsza nić droga z Turawy do Opola, tam to jest teraz bagno + dziury. Aha dawno nie było takich widoków z góry, można było spokojnie zobaczyć elektrownie Opole, ECO i samo Opole.

Podsumowując dzisiaj nie udało mi się dobić do 100 wyszło w sumie 93 Km ale za to w rekordowym czasie 3:54h :D ( według stanu licznika).
Spaliłem 3 litry płynów i jeden góralek, a rower wygląda jak wyciągnięty z bagna :facepalm:

Poniżej ślad trasy.

http://app.endomondo.com/workouts/415431972/17676020

słowa kluczowe opole, forum, rower, rowerzysta, opolskie, trasy, ścieżki, szlaki, opole na kole,
*** ZAPRASZAMY DO REJESTRACJI NA FORUM ***
LINK DO REJESTRACJI
Avatar użytkownika
Mirek
Aktywny
 
Posty: 893
Dołączył(a): 2 wrz 2014, o 11:48
Wiek: 37
Lokalizacja: Opole
Bike: Kross hexagon v8
Przejechałem (km): 0

Re: Opole-> Anka->Turawa->Opole (93km)

Postprzez mlody » 28 wrz 2014, o 21:12

Mirek napisał(a):a rower wygląda jak wyciągnięty z bagna :facepalm:


dlatego ja się dzisiaj do lasu nie pchałem
mlody
Bywalec
 
Posty: 192
Dołączył(a): 18 wrz 2014, o 11:25
Wiek: 24
Lokalizacja: Opole
Bike: Merida

Re: Opole-> Anka->Turawa->Opole (93km)

Postprzez zibi » 1 paź 2014, o 18:10

fajna traska ale faktycznie ostatnio się ciężko jeździ po lasach.
zibi
Bywalec
 
Posty: 132
Dołączył(a): 27 wrz 2014, o 11:43
Wiek: 34
Lokalizacja: Opole
Bike:


Powrót do Trasy rowerowe

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

cron