Opole miejscówki

Sprawdzone i polecane trasy rowerowe

Opole miejscówki

Postprzez Blaszkowski » 17 wrz 2017, o 21:18

Witam jestem tu nowy :D
Szukam jakichś fajnych miejscówek na rower w Opolu albo w okolicy Ozimka chodzi mi o takie pump tracki albo jakieś ciekawe ścieżki pagórkowate na których można trochę poskakać oraz pozjeżdżać. Mieszkam w Dylakach więc fajnie by było gdyby to się znajdowało max 40km od tego miejsca :D Z góry dziękuję za info a i jest możliwość żeby się spotkać i pojeździć razem :)
Link do mojego profilu na instagramie: https://www.instagram.com/blaszkowski_m/?hl=pl tam znajdziecie moje zdjęcia z wypraw i możecie się ze mną skontaktować
Pozdrawiam
Avatar użytkownika
Blaszkowski
Czytelnik
 
Posty: 14
Dołączył(a): 17 wrz 2017, o 20:49
Wiek: 18
Lokalizacja: Dylaki
Bike: B'Twin RR540s
Przejechałem (km): 1500

Re: Opole miejscówki

Postprzez Mirek » 21 wrz 2017, o 10:10

Blaszkowski napisał(a):Witam jestem tu nowy :D
Szukam jakichś fajnych miejscówek na rower w Opolu albo w okolicy Ozimka chodzi mi o takie pump tracki albo jakieś ciekawe ścieżki pagórkowate na których można trochę poskakać oraz pozjeżdżać. Mieszkam w Dylakach więc fajnie by było gdyby to się znajdowało max 40km od tego miejsca :D Z góry dziękuję za info a i jest możliwość żeby się spotkać i pojeździć razem :)
Link do mojego profilu na instagramie: https://www.instagram.com/blaszkowski_m/?hl=pl tam znajdziecie moje zdjęcia z wypraw i możecie się ze mną skontaktować
Pozdrawiam


Witam na forum :) proponuję założyć swój temat w Powitalnia - Dziennik Rowerowy i tam opisać klika słów o sobie plus prowadzenie dziennika rowerowego.
Co do miejscówek to wiem ze kiedyś gdzieś na facebook widziałem jak miejscowa grupka z okolic Osowca budowała coś przy jeziorze srebrnym ale nigdy tego nie zlokalizowałem. Kolejna to w Opolu koło kąpieliska bolko, nie wiem w jakim to jest stanie ale było. Kolejna to kamionka w Falmirowicach, sprawdzona miejscówka (tam odbywa się coroczny wyścig ) . To tyle co pamiętam :)
*** ZAPRASZAMY DO REJESTRACJI NA FORUM ***
LINK DO REJESTRACJI
Avatar użytkownika
Mirek
Aktywny
 
Posty: 893
Dołączył(a): 2 wrz 2014, o 11:48
Wiek: 37
Lokalizacja: Opole
Bike: Kross hexagon v8
Przejechałem (km): 0

Re: Opole miejscówki

Postprzez Blaszkowski » 29 wrz 2017, o 18:21

Dzięki za info teraz mam kolejne nowe miejsca które mogę zwiedzić :D
Avatar użytkownika
Blaszkowski
Czytelnik
 
Posty: 14
Dołączył(a): 17 wrz 2017, o 20:49
Wiek: 18
Lokalizacja: Dylaki
Bike: B'Twin RR540s
Przejechałem (km): 1500


Powrót do Trasy rowerowe

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości