Lipovské stezky- Lipowskie ścieżki

Sprawdzone i polecane trasy rowerowe

Lipovské stezky- Lipowskie ścieżki

Postprzez Mirek » 26 paź 2015, o 12:07

Lipovské stezky- Lipowskie ścieżki

Ostatnio przeczytałem, o otwarciu nowego obiektu u naszych sąsiadów tj. Lipowskie ścieżki nie sądziłem, że się tam jeszcze w tym roku wybiorę, a tu tydzień później pogoda mnie miło zaskoczyła. Nie było z kim, to pytanie do żony :DD i drugie zaskoczenie jadę! no to trzeba było się zebrać, a tu koło w serwisie :/ no to ja punktualnie o 10 w serwisie, ale oni już nie :mad: dobrze, że sam nie stałem to sobie podyskutowałem z serwisantem przez 20min ... szybki powrót do domu, montaż i regulacja starych v-braków żony ale tu tragedia no ale ma kask ;) szybkie tankowanie, kantor i w drogę.

Droga jak na rychleby tylko ciut dalej. Na miejscu raczej zaskoczenie, bo oprócz baneru na małym parkingu to można to przegapić, swoją droga nie było na nim miejsca. Najważniejsze to dwa punkty wcześniej : hotel Helios po lewej stronie i duży parking koło stacji po prawej, tu miejsca pełno. Na stacji jest WC ( 5 KC) oraz kompresor (10KC). Poniżej widok z parkingu.

Obrazek

Z parkingu stacji można się kierować na lewo za hotel ( ten żółty budynek), na ścieżki "Toć" w moim odczuciu bardziej przyjemne i chociaż trochę zbliżone do Rychleb lub na prawo od stacji (taki mały znak P) z niego od razu wjeżdżamy na ścieżki które praktycznie całkowicie znajdują eis na polanie, oprócz krótkiego czarnego odcinka.

Obrazek

Fotka z połowy wysokości na ścieżki na polanie, tu się może trochę w głowie zakręcić od tych zakrętów. (zielony to podjazd)

Obrazek

Po objechaniu ścieżek koło hotelu, zjechaliśmy czarnym do końca i ostro w prawo pod górę szutrową-asflatową droga na "Toć", tu dopiero zaczęło mi się podobać :)

Obrazek
Obrazek
Obrazek

Ogólnie obiekt fajny dla zaczynających zabawę, szczególnie żon i dzieciaków, ja ze swoje jestem dumny :) jak na pierwszy raz pokonała to bez błędnie, tylko raz na czarnym zamieniliśmy się na rowery ze względu na hamulce :DD ale wtedy to była frajda! Poniżej parę fotek.

Parę fotek

Mapa:
Dojazd z Opola

ślad GPS( za późno włączony i wyłączony :))

Kod: Zaznacz cały
https://www.endomondo.com/users/17676020/workouts/622786262
*** ZAPRASZAMY DO REJESTRACJI NA FORUM ***
LINK DO REJESTRACJI
Avatar użytkownika
Mirek
Aktywny
 
Posty: 893
Dołączył(a): 2 wrz 2014, o 11:48
Wiek: 37
Lokalizacja: Opole
Bike: Kross hexagon v8
Przejechałem (km): 0

Re: Lipovské stezky- Lipowskie ścieżki

Postprzez muszyniak » 27 paź 2015, o 19:55

Fajne to. Widzę że można spróbować. Gratulacje dla żony. Ja swoją na pierwszy raz zabrałem na Pradziada, :-) wjazd eeee raczej wejście nie obyło się bez wrrrr, ale zjazd wow już się podobał. :-))
muszyniak
Początkujący pisarz
 
Posty: 328
Dołączył(a): 9 gru 2014, o 10:39
Wiek: 46
Lokalizacja: Opole
Bike: Scott
Przejechałem (km): 1500

Re: Lipovské stezky- Lipowskie ścieżki

Postprzez Agus » 27 paź 2015, o 20:45

Było suuuper, teraz Mąż musi mi kupić nowy rower z porządnymi hamulcami... :) i najlepiej z jakimś holownikiem pod górę :P
kask już mam, na szczęście
Agus
Czytelnik
 
Posty: 44
Dołączył(a): 5 wrz 2014, o 19:24
Wiek: 0
Lokalizacja: Opole
Bike: kross
Przejechałem (km): 300

Re: Lipovské stezky- Lipowskie ścieżki

Postprzez Blaszkowski » 20 sty 2018, o 18:49

Witam ja jestem świeży w tematach bikeparków i mam pytanie czy wstęp tam jest płatny czy można jeździć za darmo chodzi mi głównie o ten park i o Rychlebskie Ścieżki
Wiem że minęło już trochę czasu ale może nic się nie zmieniło :) z góry dzięki za info
Ps w internecie na razie znalazłem tylko informację że parking jest bezpłatny
Avatar użytkownika
Blaszkowski
Czytelnik
 
Posty: 14
Dołączył(a): 17 wrz 2017, o 20:49
Wiek: 18
Lokalizacja: Dylaki
Bike: B'Twin RR540s
Przejechałem (km): 1500

Re: Lipovské stezky- Lipowskie ścieżki

Postprzez Mirek » 5 lut 2018, o 15:53

Blaszkowski napisał(a):Witam ja jestem świeży w tematach bikeparków i mam pytanie czy wstęp tam jest płatny czy można jeździć za darmo chodzi mi głównie o ten park i o Rychlebskie Ścieżki
Wiem że minęło już trochę czasu ale może nic się nie zmieniło :) z góry dzięki za info
Ps w internecie na razie znalazłem tylko informację że parking jest bezpłatny


Wstęp jest bezpłatny ale bardzo dobrym zwyczajem jest uiszczenie dobrowolnej składki w wskości 100 koron. Auto też stawiasz za darmo chyba ze wjeżdżasz na pole namiotowe to 50kc tu masz ceny tu masz temat o Rychlebach link

Jeśli chodzi o Lipovské stezky to jak ja byłem to były zupełnie bezpłatne, brak zaplecza gastro itp. porostu nie było komu.
*** ZAPRASZAMY DO REJESTRACJI NA FORUM ***
LINK DO REJESTRACJI
Avatar użytkownika
Mirek
Aktywny
 
Posty: 893
Dołączył(a): 2 wrz 2014, o 11:48
Wiek: 37
Lokalizacja: Opole
Bike: Kross hexagon v8
Przejechałem (km): 0


Powrót do Trasy rowerowe

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość