Opolskie serwisy

Wszystko co dotyczy serwisów rowerowych

Opolskie serwisy

Postprzez admin » 20 wrz 2014, o 10:25

Regulamin

W tym wątku wszystko na temat polecanych i nie polecanych serwisów rowerowych, macie jakieś złe lub dobre doświadczenia?
*** ZAPRASZAMY DO REJESTRACJI NA FORUM ***
Rejestrując się na forum uzyskujecie Państwo możliwość korzystania w pełni z możliwości forum, w tym możliwość wypowiadania się, komentowania , zakładania nowych tematów i wielu innych.
LINK DO REJESTRACJI
Avatar użytkownika
admin
Site Admin
 
Posty: 233
Dołączył(a): 28 sie 2014, o 11:12
Wiek: 0
Lokalizacja:
Bike:

Re: Opolskie serwisy

Postprzez muszyniak » 9 mar 2015, o 21:43

Jutro jadę skorzystać z opolskiego serwisu ( przegląd gwarancyjny zakupionego roweru-wymagany w celu przedłużenia gwarancji) postaram się coś napisać o własnych spostrzeżeniach.
muszyniak
Początkujący pisarz
 
Posty: 328
Dołączył(a): 9 gru 2014, o 10:39
Wiek: 46
Lokalizacja: Opole
Bike: Scott
Przejechałem (km): 1500

Re: Opolskie serwisy

Postprzez muszyniak » 11 mar 2015, o 09:43

Servis - BIKE Opole ul.Rzeszowska:
- po zakupie roweru z którego jestem bardzo zadowolony nadszedł czas gwarancyjnego przeglądu. Na wtorek specjalnie wziąłem dzień wolny aby móc pojawić się w serwisie już z samego rana. Po przybyciu zostałem miło zaskoczony. Po uzyskaniu informacji, że rower nalezy zostawić i na drugi dzień będzie gotowy (natłok klientów) -po moich prośbach (że nie miałbym jak go odebrać, że zależy mi na wykonaniu usługi w dniu dzisiejszym, że specjalnie brałem dzień wolny) rower został przyjęty i jako pierwszy (bez kolejki) trafił na warsztat. O 12:30 rower stał gotowy do jazdy. Usługa została wykonana rzetelnie. Przy odbiorze Pan servisant wytłumaczył mi dokładnie co w rowerze było wykonywane, ( sprawdzenie wszystkich układów roweru, sprawdzenie dokręcenia śrub, smarowanie łańcucha) na co mam zwracać uwagę, w gwarancję wbito mi informacje o przeglądzie w firmowym servisie. Jestem bardzo zadowolony z tej usługi i polecam tą placówkę. Dla porównania przytoczę podobną uługę wykonaną w sportowym markecie w Opolu dotyczącą roweru mojego syna. Tam przegląd gwarancyjny trwał 10 minut, licząc czas z przyjęciem roweru i oczekiwaniem na przyjście pracowanika.
muszyniak
Początkujący pisarz
 
Posty: 328
Dołączył(a): 9 gru 2014, o 10:39
Wiek: 46
Lokalizacja: Opole
Bike: Scott
Przejechałem (km): 1500

Re: Opolskie serwisy

Postprzez Mirek » 11 mar 2015, o 21:28

dzwoniłem tam dzisiaj, bo chciałem żony rower oddać to wolny termin dopiero kolo wtorku :O kurde zima jeszcze ... pod koniec lutego można było z marszu podjechać i się zastanawiam czy teraz w serwisach nie będą lecieć na ilość i pewnie poleci jakość :/
*** ZAPRASZAMY DO REJESTRACJI NA FORUM ***
LINK DO REJESTRACJI
Avatar użytkownika
Mirek
Aktywny
 
Posty: 893
Dołączył(a): 2 wrz 2014, o 11:48
Wiek: 37
Lokalizacja: Opole
Bike: Kross hexagon v8
Przejechałem (km): 0


Powrót do Serwis

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości

cron